1 | Vladka Tuzinska Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 27 000bodov |
2 | Jacková RÚT Základná škola Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, Liptovské Sliače, Liptovské Sliače | 19 400bodov |
3 | Orešanská Barbora Základná škola Zeleneč, Zeleneč | 18 800bodov |
4 | Predmeská Dominika Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 16 900bodov |
5 | Fogmeg Matej Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 15 300bodov |
6 | Bihány Branislav Základná škola, Sokolníky 8, Podhorany, Podhorany | 9 900bodov |
7 | Briľakova Michaela Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 7 900bodov |
8 | Prelovská Nela Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou, Hrnčiarovce nad Parnou | 7 300bodov |
9 | Juriňáková Timea Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 5 800bodov |
10 | Šniagerová Martina Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 5 500bodov |
11 | Nosický Matúš Základná škola, Školská 240, Pata, Pata | 4 800bodov |
12 | Balaj Jonáš Cirkevná spojená škola, Štefánikova 119, Piešťany, Banka | 4 200bodov |
13 | Binovec Lukáš Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava, Trnava | 4 000bodov |
14 | Štrbáková Anna Základná škola Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, Liptovské Sliače, Liptovské Sliače | 3 300bodov |
15 | Tóthová Hana Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 3 200bodov |
16 | Samuel Grus Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 3 100bodov |
17 | Maťašová Júlia Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 3 100bodov |
18 | Cyrulová Lucia Základná škola, Suchá Hora 73, Suchá Hora, Suchá Hora | 3 000bodov |
19 | Vacula Matúš Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 2 500bodov |
20 | Horváthová Laura Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava, Trnava | 2 100bodov |
21 | Vasiliaková Ester Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 2 000bodov |
22 | Ďurek Boris Základná škola Zeleneč, Zeleneč | 1 600bodov |
23 | Hajdukova Maria Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 1 600bodov |
24 | Šgorica Slavomír Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 1 400bodov |
25 | Štrbáková Zdenka Základná škola Nesluša, Nesluša | 1 300bodov |
26 | Gmitter Norbert Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 1 300bodov |
27 | Prôčka Michal Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 1 200bodov |
28 | Hasidlová Anabella Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 1 100bodov |
29 | Muller Patrik Základná škola, Ul. Kpt. Nálepku 855, Nové Mesto nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom | 1 000bodov |
30 | Kuboleková Klaudia Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 900bodov |
31 | Varol Kerim Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava, Trnava | 900bodov |
32 | Petrovič Jozef Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 800bodov |
33 | Vargová Nikoleta Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 800bodov |
34 | Gondasova Michaela Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 800bodov |
35 | Prnová Linda Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 800bodov |
36 | MARTINCOVÁ TIMEA Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 700bodov |
37 | Hašová Dominika Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 600bodov |
38 | Kočerhová Ela Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 600bodov |
39 | Jendrašek Peter Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 600bodov |
40 | Kosec Lucas Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 600bodov |
41 | Mitliková Charlotte Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 600bodov |
42 | Pilčík Matej Základná škola Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, Liptovské Sliače, Liptovské Sliače | 500bodov |
43 | Zahorakova Hanka Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 500bodov |
44 | Palec Jan Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 500bodov |
45 | Strapek Patrik Základná škola Zeleneč, Zeleneč | 500bodov |
46 | Scheimer Filipko Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 500bodov |
47 | Hlbocký Jakub Cirkevná spojená škola, Štefánikova 119, Piešťany, Banka | 500bodov |
48 | Pučeková Lenka Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 500bodov |
49 | Mozolová Adela Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 500bodov |
50 | Mihalec Richard Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 500bodov |
51 | Šulko Michal Základná škola s MŠ, Športová 33, Zavar, Zavar | 400bodov |
52 | Stúpalová Hanka Základná škola s MŠ, Športová 33, Zavar, Zavar | 400bodov |
53 | Fedorsová Sandra Základná škola, Školská 9, Tlmače, Tlmače | 400bodov |
54 | Brutovsky Radovan ZŠ-Grundschule, Hlavná 121, Gelnica, Gelnica | 400bodov |
55 | Horkay Oliver Základná škola Nesluša, Nesluša | 400bodov |
56 | Valo Ján Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 400bodov |
57 | Oman Andrej Základná škola Ľudovíta Štúra, Komenského 1/A, Modra, Harmónia | 400bodov |
58 | Vallo Tomáš Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 400bodov |
59 | Hajduková Zuzana Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 300bodov |
60 | Šarlinová Ema Základná škola Nesluša, Nesluša | 300bodov |
61 | čudek Filip Základná škola Milana Mravca, č. 950, Raková, Raková | 300bodov |
62 | Stančík Marek Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 300bodov |
63 | Forrova Romana Základná škola Zeleneč, Zeleneč | 300bodov |
64 | Králik Tomas Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 300bodov |
65 | Juhásová Petra Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 300bodov |
66 | Prachar Sebastian Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 300bodov |
67 | Bizubová Paulína Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 200bodov |
68 | Bielik Jakub Základná škola Nesluša, Nesluša | 200bodov |
69 | Popeláš Krištof ZŠ-Grundschule, Hlavná 121, Gelnica, Gelnica | 200bodov |
70 | Horňák Oliver Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 200bodov |
71 | Polčin Michal Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 200bodov |
72 | Jakubec Oskar Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 200bodov |
73 | Dinisova Emka Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 200bodov |
74 | b ema Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 200bodov |
75 | Krešák Evelynn Základná škola, Báb 225, Báb, Báb | 200bodov |
76 | Kovalik Hugo Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 200bodov |
77 | Tkadlecová Stanislava Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 200bodov |
78 | Pakos Šimon Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 100bodov |
79 | Turošáková Martina Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 100bodov |
80 | Šumský Filipko Základná škola Milana Mravca, č. 950, Raková, Raková | 100bodov |
81 | Lelenkova Simona Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 100bodov |
82 | Lešičková Sofia Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 100bodov |
83 | Hlavaty Matej Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava, Trnava | 100bodov |
84 | Adamcová Hana Mária Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 100bodov |
85 | Lisko Martin Základná škola Nesluša, Nesluša | 100bodov |
86 | Gužík Matej Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 100bodov |
87 | Vozárová Viktória Základná škola s MŠ Brehy, Brehy | 100bodov |
88 | Paštrnáková Melisa Základná škola Milana Mravca, č. 950, Raková, Raková | 100bodov |
89 | Jozefjáková Michaela Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov, Bardejov | 100bodov |
90 | Mihalovič Maxim Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 100bodov |
91 | Hrebíková Tamarka Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa, Šaľa | 100bodov |
92 | Zahradníková Linda Základná škola, Gessayova 2, Bratislava, Bratislava | 100bodov |
93 | Vašíčková Monika Základná škola, Báb 225, Báb, Báb | 100bodov |
94 | Tichá Dominika Základná škola Nesluša, Nesluša | 100bodov |
95 | Lužbeťák Filip Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená, Brezovica | 100bodov |
96 | Ondrášová Ema Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov, Bolešov | 100bodov |
97 | Janka Janka TEST, Pusté Sady | 0bodov |
98 | Královič Bystrík Základná škola s MŠ, Spartakovská 5, Trnava, Trnava | 0bodov |
99 | Krupová Andrea Základná škola s MŠ, č. 149, Dvorníky, Dvorníky | 0bodov |
100 | Demkova Zuzana ZŠ-Grundschule, Hlavná 121, Gelnica, Gelnica | 0bodov |