Registrácia

Ak sa zaregistruješ na stránke zbierambaterky.sk a zbieraš použité prenosné batérie a akumulátory môžeš ich zameniť za body a získať hodnotné darčeky. Zaregistruj sa teraz!

Ak si učiteľ a máš záujem zaregistrovať svoju triedu, môžeš tak urobiť. Pre podrobnosti klikni tu: registrácia triedy

Som žiakZbieraj batérie aby si mohol získať hodnotné darčeky
Som učiteľ Reprezentujte svoju triedu a školu, pomôžte svojim žiakom
Prezývka (Pri vstupe musíš zadať tiež svoju prezývku, to je tvoje užívateľské meno.)
heslo
opäť heslo
e-mail adresa - žiak napíše e-mail zákonného zástupcu (rodičov)
priezvisko
meno
Škola (Aby si svoju školu našiel ľahko, zadaj najprv mesto alebo poštové smerovacie číslo prípadne ulicu. Následne v takto získanom zozname vyber svoju školu. Ak je tvoja škola už aktívna, objaví sa červeným písmom. Registrovať sa však môžeš aj keď sa tvoja škola ešte nepridala.)
109, Podhorany (Základná škola, Podhorany 109, Podhorany )
176, Nové Sady (Základná škola s MŠ, Nové Sady 176, Nové Sady)
297, Plavecký Mikuláš (Základná škola, Plavecký Mikuláš 297, Plavecký Mikuláš )
, (Škola)
, Limbová 3, 91702 (Súkromná základná škola BESST, Limbová 3, Trnava)
1 mája (Very Test School (must be deleted))
1. mája 1, Hurbanovo (Stredná odborná škola)
1. mája 12, Snina (Základná škola)
1. mája 1227, Vranov nad Topľou (Materská škola)
1. mája 1255, Krásno nad Kysucou (Centrum voľného času)
1. mája 14, Humenné (Súkromná materská škola)
1. mája 144, Prašice (Základná škola s MŠ)
1. mája 161/1, Zvolen (Materská škola)
1. mája 170/2, Trenčín (Gymnázium ĽudovítaŠtúra)
1. mája 7, Podhradie (Základná škola)
1. mája 7, Trenčín (Pedagog. a soc.akadémia)
1. mája 7, Trenčín (ZŠ.sv.Andreja-Svorada B)
1. mája 8, Malacky (Gymnázium, Ulica 1. mája 8, Malacky)
1.mája 32, Žilina 1 (Fa špeciálneho inž. ŽU)
105, Hrubá Borša (Súkromná MŠ)
128, Doľany (Základná škola sv. Leonarda, č. 128 , Doľany)
17. novembra 1056, Topoľčany (Gymnázium sv. V.de Paul)
17. novembra 1056, Topoľčany (Stredná zdravot. škola)
17. novembra 1180/16, Topoľčany (Gymnázium)
17. novembra 1296, Čadca (Gymnázium J. M. Hurbana, 17. novembra 1296, Čadca)
17. novembra 2701, Čadca (Obchodná akadémia)
17. novembra 6, Stará Ľubovňa (Gymnázium T. Vansovej)
186, Doľany (Materská škola)
28. októbra 7, Trenčín (Materská škola)
29. augusta 64, Hronec (Materská škola)
351, Plavecký Štvrtok (Súkromná OA)
351, Plavecký Štvrtok (Súkromná SOŠ)
5. apríla 793/12, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
5RPII, Rudňany (Materská škola)
8. mája 2, Piešťany (Materská škola)
8. mája 2, Šaľa (Materská škola)
8. mája 31, Svidník (Materská škola)
8. mája 640/39, Svidník (Základná škola)
9. mája 26, Banská Bystrica (Materská škola)
9. mája 27, Sabinov (Materská škola)
9. mája 596/3, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
9. mája 7, Sabinov (Cirkevná základná škola)
9. mája 718, Klenovec (Základná škola)
9. mája 718, Klenovec (Základná škola V.M.)
A. Bernoláka 17, Ružomberok (Materská škola)
A. Bernoláka 20, Detva (Základná škola)
A. Bernoláka 20, Detva (Základná škola J.J.T.)
A. Dubčeka 963/2, Vranov nad Topľou (Stredná odborná škola)
A. Felcána 4, Hlohovec (Základná škola, A. Felcána 4, Hlohovec)
A. Grznára 1441, Považská Bystrica (Materská škola)
A. Grznára 1444, Považská Bystrica (Materská škola)
A. Hlinku 44, Prievidza (PSŠ F.Hanáka Piar MŠ)
A. Hlinku 44, Prievidza (PSŠ F.Hanáka Piar.gymn.)
A. Hlinku 44, Prievidza (PSŠ.F.Hanáka Piar.ZŠ)
A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom (Cirkevná základná škola s MŠ)
A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom (Základná škola s MŠ Štefana Moysesa, A. Kmeťa 1, Žiar nad Hronom)
A. Mišúta 731/2, Prievidza (Materská škola)
A. Sládkoviča 10, Veľký Šariš (Materská škola)
A. Sládkoviča 2, Levice (Centrum voľného času)
A.Gwerk.-Göllnerovej 6, Banská Štiavnica (Gymnázium A.K.)
Abovce 165, Abovce (Základná škola s MŠ)
Abovská 36, Košice-Barca (Základná škola)
Abrahámovce 26, Abrahámovce (Materská škola)
Abrahámovce 6, Abrahámovce (Základná škola)
Abranovce 25, Abranovce (Materská škola)
Abranovce 29, Abranovce (Základná škola, Abranovce 29, Abranovce)
Adámiho 11, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Adamovské Kochanovce 97, Adamovské Kochanovce (Materská škola)
Adyho 2, Štúrovo (Materská škola)
Adyho 6, Štúrovo (Základná škola)
Adyho 7, Štúrovo (Gymnázium - Gimnázium)
Adyho 9, Štúrovo (Základná škola s VJM)
Adyho 9, Štúrovo (ZŠ E.Adyho s VJM)
Agátová 637, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Akademická 13, Banská Štiavnica (SPŠ S.M.)
Akademická 16, Banská Štiavnica (SOŠ lesnícka)
Akademika Hronca 1, Rožňava (Gymnázium P. J.Šafárika)
Akademika Hronca 8, Rožňava (Obchodná akadémia)
Alejová 1, Košice-Juh (Gymnázium)
Alejová 504, Raslavice (Materská škola)
Alekšince 395, Alekšince (Základná škola s MŠ)
Alexyho 26, Nitra (Materská škola)
Alžbetin dvor 81, Miloslavov (Základná škola)
Alžbetínske nám. 323/3, Dunajská Streda (Materská škola s VJM)
Andovce 163, Andovce (Materská škola)
Andovská 4, Nové Zámky (Cirkevná materská škola)
Andovská 4, Nové Zámky (Cirkevná základná škola)
Andreja Bažíka 20, Zuberec (Základná škola s MŠ)
Andreja Hlinku 1762/27, Stropkov (Materská škola)
Andreja Kmeťa 15, Žilina (Materská škola)
Andreja Kmeťa 530/8, Bánovce nad Bebravou (Centrum voľného času)
Andreja Kubinu 34, Trnava (Základná škola)
Andreja Sládkoviča 1130, Žarnovica (Materská škola)
Andreja Sládkoviča 24, Žarnovica (Základná škola A. Kmeťa)
Andreja Šulgana 1, Nitra (ZŠ kniežaťa Pribinu, A. Šulgana 1, Nitra)
Angyalova ulica 401/26, Kremnica (Základná škola)
Angyalova ulica 417/31, Kremnica (Spojená škola - ZŠ)
Antona Prídavka 1, Prešov (Materská škola)
Antona Vosátka 2, Blatné (Materská škola)
Arnutovce 11, Arnutovce (Materská škola)
Atómová 1, Trnava (Základná škola s MŠ, Atómová 1, Trnava)
Aurela Stodolu 1, Martin (Materská škola)
Aurela Stodolu 60, Martin (Základná škola)
Azovská 1, Košice-Nad jazerom (Materská škola)
B. Němcovej 1, Lučenec (SPŠ stavebná O.W.)
Báb 225, Báb (Základná škola, Báb 225, Báb)
Báb 238, Báb (Materská škola)
Babie 37, Babie (Materská škola)
Babín 37, Babín (Základná škola s MŠ)
Babindol 1, Babindol (Materská škola)
Báč 83, Báč (Materská škola s VJM)
Bachova 4, Bratislava-Ružinov (Spojená škola - ZŠ)
Bachova 4, Bratislava-Ružinov (Spojená škola-Gymnázium)
Bačkovík 63, Bačkovík (Materská škola)
Bačkovík 63, Bačkovík (Základná škola)
Bagarova 2C, Martin (Materská škola Ďatelinka)
Bagarova 2C, Martin (Súkromná materská škola)
Bajany 161, Bajany (Materská škola)
Bajč 251, Bajč (Materská škola)
Bajč 251, Bajč (Základná škola)
Bajerov 96, Bajerov (Základná škola s MŠ)
Bajerovce 112, Bajerovce (Základná škola s MŠ)
Bajka 54, Bajka (Materská škola)
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov (1. súkromné gymnázium,Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov)
Bajkalská 29, Prešov (Základná škola)
Bajkalská 31, Prešov (Materská škola)
Bajzova 10, Bratislava-Ružinov (SCVČ Assos Nelux)
Bajzova 152, Predmier (Materská škola)
Bajzova 2, Predmier (Základná škola Jozefa Ignáca Bajzu, Bajzova 2, Predmier)
Bajzova 9, Žilina (Materská škola)
Baka 351, Baka (Materská škola s VJM)
Baka 351, Baka (Základná škola s VJM)
Bakossova 5, Banská Bystrica (Základná škola J.B.)
Baláta 134, Neded (Materská škola)
Baláta 134, Neded (MŠ s VJM - Óvoda)
Baloň 254, Baloň (Materská škola s VJM)
Bananská 46, Banka (Základná škola s MŠ, Bananská 46, Banka)
Bancíkovej 2, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Banícka 22/45, Lehota pod Vtáčnikom (Materská škola)
Banícka 52, Malachov (Základná škola s MŠ)
Bánovce nad Ondavou 87, Bánovce nad Ondavou (Materská škola)
Banská Belá 315, Banská Belá (Základná škola s MŠ)
Banské 239, Banské (Základná škola)
Banské 284, Banské (Materská škola)
Bara 38, Bara (Materská škola)
Barca 24, Barca (Základná škola s VJM)
Bardejovská 24, Prešov (Str. priemyselná škola)
Bardejovská 715/18, Svidník (Stredná odborná škola)
Bardoňovo 104, Bardoňovo (Materská škola)
Barina 153, Kostoľany pod Tribečom (Materská škola)
Barónka 17, Bratislava-Rača (Materská škola)
Bartókova 38, Štúrovo (Materská škola - Óvoda)
Bartókova 8, Bratislava 1 (Evanj. bohosl. fak. UK)
Bartošova Lehôtka 80, Bartošova Lehôtka (Materská škola)
Bartošovce 17, Bartošovce (Základná škola)
Bartošovce 18, Bartošovce (Materská škola)
Baškovce 96, Baškovce (Materská škola)
Baškovce 96, Baškovce (Základná škola, Baškovce 96, Baškovce)
Bašovce 158, Bašovce (Materská škola)
Baštová 32, Prešov (Hotelová akadémia)
Bátka 172, Bátka (Základná škola)
Bátka 54, Bátka (Materská škola)
Batkova 2, Bratislava-Dúbravka (Súkromná základná škola)
Batkova 2, Bratislava-Dúbravka (Súkromné gymnázium)
Bátorová 88/55, Bátorová (Materská škola)
Bátorove Kosihy 892, Bátorove Kosihy (Základná škola)
Bátovce 368, Bátovce (Základná škola)
Bátovce 408, Bátovce (Materská škola)
Bayerova 1, Prešov 1 (Fa výrob.technológií TU)
Bazovského 1, Nitra (Materská škola)
Bazovského 2, Bratislava-Dúbravka (Súkromná materská škola)
Beckov 410, Beckov (ZŠ s MŠ J.M.Hurbana)
Beethovenova 1, Nitra (Materská škola)
Beethovenova 1, Nitra (Základná škola)
Belá - Dulice 84, Belá - Dulice (Základná škola)
Belá - Dulice 87, Belá - Dulice (Materská škola)
Belá 24, Belá (MŠ s VJM - Óvoda)
Belehradská 21, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Základná škola)
Belehradská 6, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Materská škola)
Belina 185, Belina (Základná škola s MŠ)
Belopotockého 22, Nitra (Materská škola)
Beloveža 102, Beloveža (Materská škola)
Beloveža 16, Beloveža (Základná škola)
Beňadická 38, Bratislava-Petržalka (Bilingválne gymnázium)
Beňadická 38, Bratislava-Petržalka (Cirkevná ZŠ Narnia)
Beňadovo 68, Beňadovo (Základná škola s MŠ)
Beniakovce 38, Beniakovce (Základná škola)
Beniakovce 95, Beniakovce (Materská škola)
Benice 96, Benice (Základná škola)
Benkova 17, Nitra (Materská škola)
Benkova 34, Nitra (Základná škola, Benkova 34, Nitra)
Benkovce 49, Benkovce (Základná škola s MŠ)
Beňovského 1, Bratislava-Dúbravka (Základná škola)
Beňovského 358/100, Vrbové (Gymnázium J.B.Magina)
Beňuš 248, Beňuš (Materská škola)
Beňuš 250, Beňuš (Základná škola)
Bernolákova 1, Šaľa (Základná škola, Bernolákova 1, Šaľa)
Bernolákova 1061, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Bernolákova 14, Košice-Západ (Materská škola)
Bernolákova 16, Košice-Západ (Základná škola)
Bernolákova 18, Košice-Západ (Základná škola sv. Cyrila a Metoda, Bernolákova 18, Košice)
Bernolákova 19, Prešov (Materská škola)
Bernolákova 2, Martin (Obchodná akadémia)
Bernolákova 21, Prešov (Cirkevná ZŠ s MŠ)
Bernolákova 21, Prešov (Gymnázium P. P. Gojdiča)
Bernolákova 252, Námestovo IX. (Materská škola)
Bernolákova 26, Zlaté Moravce (Obchodná akadémia)
Bernolákova 35, Šurany (Základná škola)
Bernolákova 37, Šurany (Gymnázium)
Bernolákova 383/10, Holíč (SOŠ Jozefa Čabelku)
Bernolákova 383/10, Holíč (Stredná odborná škola)
Bernolákova 5, Holíč (Základná škola, Bernolákova 5, Holíč)
Bernolákova 9, Nová Baňa (Gymnázium F.Š.)
Bernolákova 92, Vranov nad Topľou (CZŠ s MŠ sv. D. Sávia)
Bertotovce 87, Bertotovce (Materská škola)
Bertotovce 91, Bertotovce (Základná škola)
Berzehorská 154, Brzotín (Základná škola s MŠ)
Beša 88, Beša (Materská škola)
Beša 88, Beša (Základná škola)
Bešeňov 628, Bešeňov (Materská škola - Óvoda)
Bešeňov 628, Bešeňov (Základná škola, Bešeňov 628, Bešeňov)
Bešeňov 628, Bešeňov-Zsitvabesenyő (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Bešeňová 66, Bešeňová (Materská škola)
Beskydská 7, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Betlanovce 23, Betlanovce (Materská škola)
Bežovce 90, Bežovce (Základná škola s MŠ)
Bezručova 64, Trenčín 1 (Fa manažmentu VŠM)
Bezručova 66, Trenčín (Základná škola)
Bidovce 209, Bidovce (Základná škola)
Bidovce 213, Bidovce (Materská škola)
Biela voda 2, Kežmarok (Súkromná SOŠ)
Biele Vody 266, Mlynky (Základná škola s MŠ)
Bieloruská 1, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkr. pedagogická škola)
Bieloruská 1, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkromná SOŠ)
Bieloruská 1, Bratislava-Podunaj.Biskup (Základná škola)
Bijacovce 1, Bijacovce (Stredná odborná škola)
Bijacovce 5, Bijacovce (Základná škola s MŠ)
Bilíkova 1, Bratislava-Dúbravka (Cirkevná materská škola)
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka (Gymnázium)
Bílikova 34, Bratislava-Dúbravka (Súkromná ZŠ)
Bíňa 559, Bíňa (MŠ s VJM - Óvoda)
Bíňovce 8, Bíňovce (Materská škola)
Biskupa Királya 30, Komárno (Základná škola s MŠ)
Biskupa Királya 30, Komárno - Komárom (Spojená cirkevná Škola MARIANUM, Ul. biskupa Királya 30, Komárno)
Biskupa Királya 5, Komárno - Komárom (Gymnázium H.S. s VJM)
Biskupická 21, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkr. hotelová akadémia)
Biskupická 21, Bratislava-Podunaj.Biskup (Základná škola, Biskupická 21, Bratislava)
Bitarová 94, Bitarová (Materská škola)
Bitúnková 6, Nové Zámky (Materská škola, Bitúnková 6, Nové Zámky)
Blahová 126, Blahová (Materská škola)
Blatná na Ostrove 203, Blatná na Ostrove (Základná škola s VJM)
Blatná na Ostrove 204, Blatná na Ostrove (Materská škola s VJM)
Blatné Remety 85, Blatné Remety (Materská škola)
Blatné Remety 98, Blatné Remety (Základná škola)
Blatnica 310, Blatnica (Základná škola)
Blatnica 393, Blatnica (Materská škola)
Blhovce 260, Blhovce (Základná škola s VJM)
Bobot 63, Bobot (Materská škola)
Bobot 63, Bobot (Základná škola)
Bobrov, Bobrov (Základná škola s MŠ)
Bobrovec 490, Bobrovec (Základná škola)
Bobrovec 94, Bobrovec (Materská škola)
Bocatiova 1, Košice-Staré Mesto (Stredná odborná škola Jána Bocatia, Bocatiova 1, Košice )
Bodovce 90, Bodovce (Materská škola)
Bodovce 90, Bodovce (Základná škola, Bodovce 90, Bodovce )
Bodza 108, Bodza (MŠ s VJM - Óvoda)
Bohdanovce 209, Bohdanovce (Základná škola s MŠ)
Bohdanovce nad Trnavou 41, Bohdanovce nad Trnavou (Základná škola s MŠ)
Boheľov 20, Boheľov (Materská škola s VJM)
Bohrova 1, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Bojná 76, Bojná (Materská škola)
Bojná 76, Bojná (Základná škola)
Bojničky 150, Bojničky (Základná škola s MŠ)
Boldog 76, Boldog (Materská škola)
Bolečkova 2, Nitra (Obchodná akadémia)
Boleráz 456, Boleráz (Základná škola s MŠ, č. 456, Boleráz)
Boliarov 50, Boliarov (Materská škola)
Boliarov 50, Boliarov (Základná škola)
Boľkovce - osada 236, Boľkovce (Materská škola, Boľkovce osada 236, Boľkovce)
Boriny 475, Sebedražie (Materská škola)
Borodáčova 2, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Borová 56, Borová (Materská škola)
Borovce 168, Borovce (Materská škola)
Borovce 171, Borovce (Základná škola)
Borovianska 19, Zvolen (Súkromná materská škola)
Borská 4, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Bory 59, Bory (Materská škola)
Bošáca 396, Bošáca (ZŠ s MŠ Ľ.V.Riznera)
Botanická 12, Trnava (Materská škola)
Botanická 2, Banská Štiavnica (Fa hudobných umení)
Bottova 15A, Levoča (Stredná pedagog. škola)
Bracovce 26, Bracovce (Základná škola s MŠ)
Bradáčova 4, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Bradáčova 773/30, Myjava (Materská škola)
Branovo 156, Branovo (Materská škola)
Bratislavská 3, Prešov (Materská škola)
Bratislavská 38, Veľký Meder (Obchodná akadémia, Gymnázium M. Korvína, Bratislavská 38, Veľký Meder)
Bratislavská 44, Malinovo (SOŠ záhradnícka)
Bratislavská 50, Svätý Jur (Materská škola)
Bratislavská 622/38, Veľký Meder (Základná škola s VJM)
Bratislavská cesta 10, Komárno (Stredná odborná škola)
Bratislavská cesta 3322, Komárno 1 (Ekonomická fakulta UJS)
Bratislavská cesta 3322, Komárno 1 (Pedagogická fakulta UJS)
Bratislavská cesta 3322, Komárno 1 (Reform.teolog. fak. UJS)
Bratrícka 19, Lučenec - Opatová (Materská škola)
Bratská 9/1492, Banská Štiavnica (Materská škola)
Braväcovo 195, Braväcovo (Materská škola)
Brekov 178, Brekov (Základná škola)
Brekov 227, Brekov (Materská škola)
Brestov 61, Brestov (Materská škola)
Brestov 81, Brestov (Materská škola)
Brestovec 147, Brestovec (Materská škola)
Brestovec 147, Brestovec (Základná škola)
Brestovec 83, Brestovec (MŠ s VJM - Óvoda)
Bretejovce 90, Bretejovce (Materská škola)
Bretka 56 -Beretke 56, Bretka (Základná škola s VJM - ALAPISKOLA, Bretka 56, Bretka )
Bretka 56, Bretka (Materská škola)
Breza 314, Breza (Základná škola s MŠ)
Brezany 122, Brezany (Materská škola)
Breznica 267, Breznica (Materská škola)
Breznica 267, Breznica (Základná škola)
Breznička 169, Breznička (Základná škola s MŠ)
Brezov 22, Brezov (Materská škola)
Brezová 138/21, Brezina (Základná škola)
Brezová 19, Piešťany (Základná škola)
Brezová 2, Piešťany (SOŠ záhradnícka)
Brezová 2, Piešťany (Stredná odborná škola záhradnícka)
Brezová 260, Brezina (Materská škola)
Brezová 787/27, Dunajská Lužná (Materská škola)
Brezovica 60, Brezovica (Základná škola s MŠ, č. 60, Brezovica)
Brezovička 62, Brezovička (Materská škola)
Brnenské námestie 15, Kolárovo (Cirk. gymnázium s VJM)
Brnenské námestie 15, Kolárovo (Cirkevná ZŠ s MŠ)
Brnenské námestie 16, Kolárovo (MŠ s VJM - Óvoda)
Brodno 110, Žilina (Základná škola s MŠ)
Brodzany 25, Brodzany (Materská škola)
Brodzany 25, Brodzany (Základná škola)
Brunovce 107, Brunovce (Materská škola)
Bruselská 18, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Základná škola)
Brusnica 39, Brusnica (Materská škola)
Bruty 162, Bruty (Základná škola s MŠ)
Brvnište 388, Brvnište (Základná škola)
Brvnište 417, Brvnište (Materská škola)
Bučany 155, Bučany (Základná škola s MŠ)
Budanova 6, Košice-Kavečany (Materská škola)
Budapeštianska 1, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Materská škola)
Budapeštianska 3, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Materská škola)
Budatínska 61, Bratislava-Petržalka (Súkromná SOŠ)
Budatínska 61, Bratislava-Petržalka (Základná škola)
Budatínska Lehota č.31, Kysucké Nové Mesto (Materská škola)
Budimír 11, Budimír (Základná škola s MŠ)
Búdková 21, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Budkovce 119, Budkovce (Materská škola)
Budkovce 355, Budkovce (Základná škola)
Budovateľov 9, Martin (Základná škola)
Budovateľská 164/4, Giraltovce (Základná škola)
Budovateľská 19, Šaľa (Materská škola)
Budovateľská 1992/9, Snina (Súkromné gymnázium)
Budovateľská 1992/9, Snina (Základná škola)
Budovateľská 2205/12, Snina (Materská škola)
Budovateľská 32, Komárno (SOŠ obchodu a služieb)
Budovateľská 348/11, Brezová pod Bradlom (Materská škola)
Budovateľská 428/4, Hanušovce nad Topľou (Materská škola)
Budovateľská 8, Prešov (Materská škola)
Buglovce 4, Buglovce (Materská škola)
Buková 201, Buková (Materská škola)
Buková 22, Banská Bystrica (Materská škola)
Bukovce 80, Bukovce (Základná škola s MŠ)
Bukovec 67, Bukovec (Materská škola)
Bukovecká 17, Košice-Nad jazerom (Súkr.str.odborná škola)
Bukovecká 17, Košice-Nad jazerom (Základná škola, Bukovecká 17, Košice)
Bukovina 305, Turzovka (Základná škola)
Bulhary - Bolgárom 12, Bulhary (Základná škola s VJM)
Bulíkova 25, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Bullova 2, Bratislava (Súkromná SOŠ veterinárna)
Bullova 2, Bratislava-Dúbravka (Pedag.a sociál.akadémia)
Bullova 2, Bratislava-Dúbravka (Súkr. SOŠ veterinárna)
Bunkovce 63, Bunkovce (Materská škola)
Buzica 257, Buzica (Materská škola)
Buzica 327, Buzica - Buzita (Základná škola s VJM)
Buzitka 138, Buzitka (Základná škola)
Buzitka 162, Buzitka (Materská škola)
Bystrany 13, Bystrany (Základná škola)
Bystrany 49, Bystrany (Materská škola)
Bystrany 98, Bystrany (Materská škola)
Bystré 172, Bystré (Materská škola)
Bystré 347, Bystré (Základná škola)
Bystrická 1, Pezinok (Materská škola, Bystrická 1, Pezinok)
Bystrička 137, Bystrička (Materská škola)
Bystrická 34, Košice-Pereš (Materská škola)
Bystrická 4, Žarnovica (Stredná odborná škola)
Bystrička č.297, Bystrička (Základná škola)
Bystrická cesta 14, Ružomberok (Základná škola)
Bystrická cesta 70, Ružomberok (Materská škola)
Bystrický rad 2485/41, Zvolen (Materská škola)
Bzenica 193, Bzenica (Materská škola)
Bzenov 143, Bzenov (Základná škola s MŠ)
Bzince pod Javorinou 346, Bzince pod Javorinou (ZŠsMŠ Ľ. Podjavorinskej)
Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom (Stredná odborná škola)
Bzovícka 6, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Bzovík 136, Bzovík (Základná škola s MŠ)
č. 105, Podrečany (Základná škola)
č. 107, Horná Ždaňa (Základná škola)
č. 107, Nižné Ladičkovce (Materská škola)
č. 12, Neporadza (Základná škola)
č. 12, Stebník (Základná škola)
č. 122, Medzibrodie nad Oravou (Materská škola)
č. 145, Martovce (Cirkevná základná škola s VJM)
č. 16, Veľká Lesná (Základná škola s MŠ sv. J. Krstiteľa)
č. 167, Hliník nad Váhom (Materská škola)
č. 172, Jovsa (Základná škola)
č. 19, Krasňany (Základná škola)
č. 2, Trenčianske Bohuslavice (Základná škola)
č. 205, Rudník (Základná škola)
č. 227, Kvačany (Základná škola)
č. 242, Horná Súča (Základná škola s MŠ)
č. 248, Radvaň nad Dunajom (Základná škola s VJM)
č. 27, Želmanovce (Materská škola)
č. 3, Gemerské Michalovce (Základná škola)
č. 33/34, Čamovce (Základná škola)
č. 34, Mestisko (Základná škola)
č. 36, Oravský Podzámok (Základná škola)
č. 424, Kendice (Cirkevná základná škola sv. Michala)
č. 44, Včelince (Základná škola)
č. 61, Gemer (Základná škola)
č. 71, Horné Semerovce (Základná škola, č. 71, Horné Semerovce)
č. 89, Chotča (Základná škola s MŠ)
č. 97, Drienica (Cirkevná základná škola)
č. 97, Janova Lehota (Základná škola)
Čab 57, Čab (Materská škola)
Cabaj 560, Cabaj - Čápor (Materská škola)
Cabajská 2, Nitra (Základná škola)
Cabajská 4, Nitra (SPŠ stavebná)
Cabajská 6, Nitra (SOŠ potravinárska)
Cabanova 44, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Čabiny 131, Čabiny (Materská škola)
Čabiny 131, Čabiny (Základná škola)
Cabov 47, Cabov (Materská škola)
Čabradský Vrbovok 61, Čabradský Vrbovok (Materská škola)
Čachovský rad 34, Vrútky (Základná škola)
Čachovský rad 36, Vrútky (Gymnázium J.C.H.)
Čachtická 14, Bratislava (Gymnázium škol. Bratov)
Čachtická 14, Bratislava-Rača (SŠ - Gym.šk.bratov)
Cádrova 23, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ, Cádrova 23, Bratislava)
Čajakova 4, Žilina (Materská škola)
Čajkov 285, Čajkov (Materská škola)
Čajkov 285, Čajkov (Základná škola)
Čajkovského 28, Trnava (Materská škola)
Čajkovského 3, Nitra (Materská škola)
Čaka 364, Čaka (Základná škola s MŠ)
Čakanovce 28, Čakanovce (Základná škola s VJM)
Čakanovce 384, Čakanovce (Materská škola s VJM)
Čakanovce 80, Čakanovce (Materská škola)
Čakanovce 80, Čakanovce (Základná škola)
Čakany 107, Čakany (Materská škola s VJM)
Čaklov 249, Čaklov (Spojená škola - SOŠ)
Čaklov 495, Čaklov (Materská škola)
Čaklov 495, Čaklov (Základná škola)
Cakov 21, Cakov (Základná škola s VJM)
Čaksova 1/167, Nižný Klátov (Materská škola)
Čamovce 33/34, Čamovce (Základná škola s VJSaM)
Čamovce 93, Čamovce (Materská škola)
Čapajevova 17, Prešov (Materská škola)
Čápor 1274, Cabaj - Čápor (Materská škola)
Čaradice 156, Čaradice (Materská škola)
Čaradice 156, Čaradice (Základná škola)
časť Cabaj 197, Cabaj - Čápor (Základná škola)
časť Čápor 1085, Cabaj - Čápor (Základná škola)
Častkov 130, Častkov (Základná škola)
Častkov 96, Častkov (Materská škola)
Častkovce 157, Častkovce (Základná škola s MŠ)
Čavoj 35, Čavoj (Základná škola s MŠ)
Čechy 28, Čechy (Materská škola)
Čechynce 284, Čechynce (Materská škola)
Čekovce 131, Čekovce (Materská škola)
Čeľadice 87, Čeľadice (Základná škola s MŠ)
Čeľadince 125, Čeľadince (Základná škola s MŠ)
Celiny 536, Liptovský Hrádok (SOŠ elektrotechnická)
Čelovce 207, Čelovce (Materská škola)
Čelovce 3, Čelovce (Základná škola)
Čenkovce 95, Čenkovce (Základná škola s MŠ)
Centrálna 464, Svidník (Spojená škola - OA)
Centrálna 464, Svidník (Spojená škola, Centrálna 464, Svidník)
Centrálna 464/2, Svidník (Spojená škola - ZŠ)
Centrum 2496/27, Zvolen (Materská škola)
Centrum I 32, Dubnica nad Váhom (Základná škola s MŠ)
Centrum II 72, Dubnica nad Váhom (Materská škola)
Centrum II 87, Dubnica nad Váhom (Základná škola s MŠ)
Čerešňová 90/44, Topoľčany - Veľké Bedzany (Materská škola)
Čergovská 14, Prešov (Materská škola)
Čerín 57, Čerín (Materská škola)
Cernina 29, Cernina (Materská škola)
Cernina 30, Cernina (Základná škola)
Černovských martýrov 29, Ružomberok - Černová (Základná škola)
Černyševského 8, Bratislava-Petržalka (Základná škola, Černyševského 8, Bratislava-Petržalka)
Cerová 277, Cerová (Základná škola s MŠ)
Cerovo 58, Cerovo (Základná škola s MŠ)
Červená Voda 30, Červená Voda (Základná škola s MŠ)
Červenej armády 25, Martin (Spojená škola-SOŠ stroj)
Červenej armády 759, Jablonica (Materská škola)
Červenica 61, Červenica (Základná škola)
Červenica pri Sabinove122, Červenica pri Sabinove (Materská škola)
Červenica pri Sabinove130, Červenica pri Sabinove (Základná škola)
Červený Hrádok 235, Červený Hrádok (Základná škola s MŠ)
Červený Kameň 228, Červený Kameň (Materská škola)
Červený Kameň 228, Červený Kameň (Základná škola)
Červený Kláštor 63, Červený Kláštor (Materská škola)
Česká 10, Bratislava-Nové Mesto (Súkromná MŠ)
Česká 10, Bratislava-Nové Mesto (Súkromná ZŠ)
Česká 10, Bratislava-Nové Mesto (Súkromné gymnázium)
Česká 10, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ)
Česká 1453, Galanta (Materská škola)
České Brezovo 198, České Brezovo (Materská škola)
Československej armády 15, Moldava nad Bodvou (Gymnázium s VJM)
Československej armády 15, Moldava nad Bodvou (Zákl.škola a gym.s VJM)
Československej armády 15, Moldava nad Bodvou (Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou)
Československej armády 2, Prešov (Základná škola)
Československej armády 2, Prešov (Základná škola s MŠ)
Československej armády 20, Prešov (Materská škola)
Československej armády 22, Moldava nad Bodvou (Materská škola s vjm)
Československej armády 31, Plešivec (Základná škola)
Cesta k nemocnici 37, Banská Bystrica (Materská škola)
Cesta k vodojemu 386/4, Žilina (Materská škola)
Cesta na vŕšku 1, Marcelová (Základná škola)
Cesta na Vŕšku 1, Marcelová (Základná škola s VJM)
Cesta na vŕšku 1, Marcelová (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Cestice 70, Cestice (Materská škola)
Cestice 70, Cestice (Základná škola)
Chanava 28 - Hanva, Chanava (Materská škola)
Chanava 30, Chanava (Základná škola s VJM)
Charkovská 1, Košice (Gymnázium sv. E. Steinovej)
Charkovská 1, Košice-Dargov. hrdinov (Gymn. sv. E. Steinovej)
Chemikov 8, Nováky (Spoj škol. SOŠ)
Chľaba 341, Chľaba - Helemba (MŠ s VJM - Óvoda)
Chlebnice 134, Chlebnice (Základná škola s MŠ, č. 134, Chlebnice)
Chlmec 132, Chlmec (Materská škola)
Chlmec 51, Chlmec (Základná škola)
Chlumeckého 12, Bratislava-Ružinov (MŠ sv. Vincenta de Paul)
Chmelinec 1411, Púchov (Materská škola)
Chmeľnica 58, Chmeľnica (Základná škola s MŠ)
Chmeľov 161, Chmeľov (Základná škola)
Chmeľov 217, Chmeľov (Materská škola)
Chmeľová 136, Chmeľová (Základná škola)
Chmeľová 89, Chmeľová (Materská škola)
Chmeľovec 99, Chmeľovec (Materská škola)
Chmiňany 26, Chmiňany (Materská škola)
Chminianske Jakubovany 21, Chminianske Jakubovany (Základná škola, č. 21, Chminianske Jakubovany)
Choča 178, Choča (Materská škola)
Chocholná - Velčice 313, Chocholná - Velčice (Základná škola s MŠ)
Chočská 1585/29, Dolný Kubín (Materská škola)
Choňkovce 128, Choňkovce (Základná škola)
Choňkovce 40, Choňkovce (Materská škola)
Chotča 29, Chotča (Materská škola)
Chotča 89, Chotča (Základná škola)
Chotín 225, Chotín - Hetény (MŠ s VJM - Óvoda)
Chrámec 112, Chrámec (Materská škola)
Chrasť nad Hornádom 44, Chrasť nad Hornádom (Materská škola)
Chrasť nad Hornádom 44, Chrasť nad Hornádom (Základná škola)
Chrastné 30, Chrastné (Základná škola)
Chrenovec - Brusno 395, Chrenovec - Brusno (ZŠ G.Drozda s MŠ)
Čičarovce 109, Čičarovce (Základná škola)
Čičarovce 91, Čičarovce (Materská škola)
Čičava 34, Čičava (Základná škola)
Čičava 35, Čičava (Materská škola)
Čierna Lehota 68, Čierna Lehota (Materská škola)
Čierna Voda 188, Čierna Voda (Materská škola s VJM)
Čierna Voda 22, Čierna Voda (Základná škola s VJM)
Čierne nad Topľou 212, Čierne nad Topľou (Základná škola)
Čierne nad Topľou 217, Čierne nad Topľou (Materská škola)
Čierny Brod 489, Čierny Brod (Materská škola)
Čifáre 137, Čifáre (Materská škola)
Čifáre 137, Čifáre (Základná škola)
Cigeľ 276, Cigeľ (Základná škola s MŠ)
Cigeľka 59, Cigeľka (Základná škola)
Čiližská Radvaň 40, Čiližská Radvaň (Materská škola s VJM)
Cinobaňa 60, Cinobaňa (Základná škola s MŠ)
Čínska 24, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Materská škola)
Cintorínska 3, Kežmarok (Materská škola)
Cintorínska 35, Topoľčianky (Materská škola)
Cintorínska 4, Nitra (Stredná odborná škola)
Cintorinska 5, Biely Kostol (Materská škola)
Cintorínska 5, Gabčíkovo (Materská škola s VJM)
Čirč 71, Čirč (Základná škola s MŠ)
Číž 145, Číž (Materská škola)
Číž 145, Číž (Základná škola s VJM)
Čižatice 66, Čižatice (Materská škola)
Clementisova ulica č.616, Kysucké Nové Mesto (Základná škola)
Coburgova 39, Trnava (SOŠ automobilová)
Čoltovo 127, Čoltovo (Materská škola)
Čoltovo 77, Čoltovo (Základná škola s VJM)
Čordákova 17, Košice-Sídlisko KVP (Materská škola)
Čordákova 50, Košice (Základná škola s MŠ Sv. Košických mučeníkov)
Čordákova 50, Košice-Sídlisko KVP (Spoj.škola-Gymnázium sv)
Čordákova 50, Košice-Sídlisko KVP (ZŠsMŠ sv.Košic.mučeník.)
Cottbuská 34, Košice-Sídlisko KVP (Materská škola)
Čs. armády 109/91, Očová (Základná škola s MŠ)
Čs. armády 54, Plešivec (Materská škola)
Čs. brigády 1804, Liptovský Mikuláš (Hotelová akadémia)
ČSA 183/1, Kremnica (Základná škola pre žiakov so sluch.postihnutím)
Čsl. armády 1590, Snina (Materská škola)
Čsl. armády 72/88, Štrba (Materská škola)
Čsl. letcov 2, Ľubotice (Materská škola)
Čučma 172, Čučma (Materská škola)
Cyprichova 74, Bratislava-Rača (Materská škola)
Cyrila a Metoda 446, Krušovce (Základná škola s MŠ)
Cyrilometódska 42, Nové Zámky (Materská škola - Óvoda)
D. Krmana 334/6, Prievidza (Materská škola)
Ďačov 110, Ďačov (Základná škola s MŠ)
Damborského 3, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Danišovce 21, Danišovce (Materská škola)
Ďanová 151, Ďanová (Materská škola)
Ďapalovce 1, Ďapalovce (Základná škola)
Ďapalovce 136, Ďapalovce (Materská škola)
Dargovských hrdinov 18, Humenné (Materská škola)
Dargovských hrdinov 19, Humenné (Základná škola)
Ďatelinová ulica 296, Iža - Izsa (Základná škola s MŠ K.Dömeho s VJM, Ďatelinová 296, Iža)
Davidov 71, Davidov (Materská škola)
Davidov 71, Davidov (Základná škola)
Daxnerova 1085, Tisovec (Materská škola)
Daxnerova 15, Fiľakovo (Materská škola)
Daxnerova 30/486, Rimavská Sobota (Materská škola)
Daxnerova 42, Rimavská Sobota (Evanj.základná škola)
Daxnerova 42, Rimavská Sobota (Gymnázium M.T. s VJM)
Daxnerova 6, Trnava (Str. zdravot. škola)
Dechtice 514, Dechtice (Základná škola s MŠ, č. 514 Dechtice)
Dechtice 515, Dechtice (Materská škola)
Dedinka 142, Dedinka (Základná škola s MŠ)
Dedinky 79, Dedinky (Materská škola)
Dedinská 1/1, Žilina (Materská škola)
Dedinská 27, Trnava-Modranka (Súkromná MŠ)
Demandice 131, Demandice (Základná škola s MŠ)
Demänovská cesta 669, Liptovský Mikuláš (SOŠ polytechnická)
Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš (Základná škola s MŠ)
Demjata 129, Demjata (Materská škola)
Demjata 57, Demjata (Základná škola)
Dénešova 53, Košice-Sídlisko KVP (Materská škola)
Detvianska 24, Bratislava-Rača (SŠ-ZŠ de La Salle)
Detvianska Huta 369, Detvianska Huta (Základná škola s MŠ M.Kolibiara, Detvianska Huta 369, Detvianska Huta)
Devínska 12, Nové Zámky (Základná škola, Devínska 12, Nové Zámky)
Dežerice 101, Dežerice (Materská škola)
Dionýza Štúra 2116, Sereď (Materská škola)
Divadelná 32, Martin (Evanjelická MŠ)
Diviacka Nová Ves 260, Diviacka Nová Ves (Základná škola s MŠ)
Diviaky nad Nitricou 121, Diviaky nad Nitricou (Základná škola s MŠ, č. 121, Diviaky nad Nitricou)
Divina 538, Divina (Základná škola s MŠ)
Divinka 84, Divinka (Základná škola s MŠ)
Dlhá 1037/12, Senica (Gymnázium L.Novomeského)
Dlhá 2, Borinka (Materská škola)
Dlhá 256/10, Senica (Obchodná akadémia)
Dlhá 43/35, Dlhé Klčovo (Základná škola)
Dlhá 559, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Dlhá 61, Dlhé Klčovo (Materská škola)
Dlhá 78, Nitra (Základná škola s MŠ)
Dlhá 88, Dlhá (Materská škola)
Dlhá nad Kysucou 201, Dlhá nad Kysucou (Základná škola s MŠ)
Dlhá nad Oravou 110, Dlhá nad Oravou (Základná škola s MŠ)
Dlhé Hony 1, Trenčín (Základná škola)
Dlhé hony 3522/2, Poprad (Cirk. gym. P. U. Olivu)
Dlhé hony 3522/2, Poprad (ZŠ Štefana Mnoheľa)
Dlhé nad Cirochou 231, Dlhé nad Cirochou (Základná škola s MŠ)
Dlhé Pole 38, Dlhé Pole (Základná škola s MŠ)
Dlhé Stráže 12, Dlhé Stráže (Základná škola)
Dlhé Stráže 88, Dlhé Stráže (Materská škola)
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom (Súkromná SOŠ)
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom (Súkromná základná škola, Dneperská 1, Košice)
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom (Súkromné gymnázium)
Dneperská 8, Košice-Nad jazerom (Materská škola)
Do Stošky 5, Žilina (Materská škola)
Do Stošky 8, Žilina (Základná škola)
Dobrá 1103, Trenčianska Teplá (Materská škola)
Dobrá Voda 150, Dobrá Voda (Základná škola s MŠ)
Dobroč 173, Dobroč (Materská škola)
Dobroč 173, Dobroč (Základná škola)
Dobrohošť 92, Dobrohošť (Materská škola s VJM)
Dohňany 468, Dohňany (Základná škola s MŠ, č. 468, Dohňany)
Dojč 137, Dojč (Základná škola)
Dojč 139, Dojč (Materská škola)
Doľany, Doľany (Materská škola)
Dolinka 210, Dolinka (Základná škola s MŠ)
Dolinský potok č.1114, Kysucké Nové Mesto (Základná škola)
Dolná 105, Babiná (Materská škola)
Dolná 48/19, Kremnica (Súkromné gymnázium)
Dolná 484/1, Podbrezová- Lopej (Materská škola)
Dolná 54, Banská Bystrica (Súkr.obchodná akadémia)
Dolná 57/37, Kremnica (Materská škola)
Dolná Breznica 62, Dolná Breznica (Materská škola)
Dolná Lehota 161, Dolná Lehota (Základná škola s MŠ)
Dolná Mariková 464, Dolná Mariková (Materská škola)
Dolná Mariková 470, Dolná Mariková (Základná škola)
Dolná Poruba 88, Dolná Poruba (Základná škola s MŠ)
Dolná ružová 22, Banská Štiavnica (Súkromná materská škola)
Dolná štvrť 368/23, Myjava (Centrum voľného času)
Dolná Súča 252, Dolná Súča (ZŠ s MŠ Rudolfa Hečku)
Dolná Tižina 217, Dolná Tižina (Materská škola)
Dolná Tižina 28, Dolná Tižina (Základná škola)
Dolná Trnovská 36, Žilina (Základná škola s MŠ)
Dolné Dubové 213, Dolné Dubové (Základná škola s MŠ)
Dolné Lefantovce 32, Dolné Lefantovce (Materská škola)
Dolné Naštice 135, Dolné Naštice (Materská škola)
Dolné Obdokovce 183, Dolné Obdokovce (ZŠ - Alapiskola)
Dolné Obdokovce 184, Dolné Obdokovce (Materská škola)
Dolné Obdokovce 71, Dolné Obdokovce (Súkromná SOŠ s VJM)
Dolné Orešany 209, Dolné Orešany (Základná škola s MŠ)
Dolné Otrokovce 62, Dolné Otrokovce (Materská škola, č. 62, Dolné Otrokovce)
Dolné Plachtince 34, Dolné Plachtince (Základná škola)
Dolné Plachtince 95, Dolné Plachtince (Materská škola)
Dolné Saliby 122, Dolné Saliby (Základná škola s VJM)
Dolné Saliby 19, Dolné Saliby (Základná škola)
Dolné Saliby 665, Dolné Saliby (Materská škola s VJM)
Dolné Saliby 666, Dolné Saliby (Materská škola)
Dolné Semerovce 154, Dolné Semerovce (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Dolné Semerovce 163, Dolné Semerovce (MŠ s VJM - Óvoda)
Dolné Srnie 170, Dolné Srnie (Materská škola)
Dolné Trhovište 204, Dolné Trhovište (Materská škola)
Dolné Zelenice, Dolné Zelenice 109 (ZŠ s MŠ)
Dolnočermánska 57, Nitra (Materská škola)
Dolnozemská cesta 1, Bratislava 5 (EU - rektorát)
Dolnozemská cesta 1, Bratislava 5 (Fa aplikov. jazykov EU)
Dolnozemská cesta 1, Bratislava 5 (Fa medzin. vzťahov EU)
Dolnozemská cesta 1, Bratislava 5 (Národohosp. fakulta EU)
Dolnozemská cesta 1, Bratislava 5 (Obchodná fakulta EU)
Dolnozemská cesta 1/b, Bratislava 5 (Fa hosp. informatiky EU)
Dolnozemská cesta 1/b, Bratislava 5 (Fa podn. manažmentu EU)
Dolný Badín 28, Dolný Badín (Základná škola)
Dolný Lieskov 193, Dolný Lieskov (Materská škola)
Dolný Lopašov 249, Dolný Lopašov (Základná škola)
Dolný Lopašov 336, Dolný Lopašov (Materská škola)
Dolný Ohaj 583, Dolný Ohaj (ZŠ s MŠ J.Holčeka)
Dolný Smokovec 21, Vysoké Tatry (Základná škola s MŠ)
Dolný Vadičov 139, Dolný Vadičov (Materská škola)
Domaniža 103, Domaniža (Základná škola, č. 103, Domaniža)
Domaniža 419, Domaniža (Materská škola)
Domaňovce 30, Domaňovce (Základná škola s MŠ)
Domašanská 604, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Dominika Tatarku 4666/7, Poprad (Spojená škola - Gym)
Dončova 7, Ružomberok (Stredná zdrav. škola)
Dopravná 60, Levice (Materská škola)
Ďorocká 4, Nové Zámky (Materská škola)
Dostojevského 933/5, Bytča (Materská škola)
Dostojevského ul. 2616/25, Poprad (Základná škola s MŠ, Dostojevského ul. 2616/25, Poprad)
Dr. C. Daxnera 88/3, Vranov nad Topľou (Gymnázium)
Dr. C. Daxnera 89, Vranov nad Topľou (Obchodná akadémia)
Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok (Základná škola, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok)
Dr. Janského 10, Žiar nad Hronom (Súkr. SOŠ technická)
Dr. Janského 2, Žiar nad Hronom (Základná škola)
Dr. Janského 8, Žiar nad Hronom (Materská škola)
Dr. Kautza 4, Svätý Jur (Cirkevná materská škola)
Dr. Štefana Heska 921, Kúty (Materská škola)
Dr. V. Clementisa 13, Rimavská Sobota (Základná škola)
Drábova 3, Košice-Sídlisko KVP (Základná škola)
Drahňov 170, Drahňov (Materská škola)
Dravce 73, Dravce (Materská škola)
Dravce 97, Dravce (Základná škola, Dravce č.97, Dravce )
Dražkovce 154, Dražkovce (Materská škola)
Dražkovce 59, Dražkovce (Základná škola)
Drážovská 14, Nitra (Stredná odb. škola vet.)
Dražovská 14, Nitra (Stredná poľnohospodárska a veterinárna škola)
Dražovská 4, Nitra 1 (Fa stredoeur.štúdií UKF)
Dražovská 6, Nitra (Základná škola Svätopluka)
Dražovská 6, Nitra (ZŠ kráľa Svätopluka)
Dražovská cesta 4, Nitra (Pedagogická fakulta UKF)
Drienica 98, Drienica (Materská škola)
Drieňová 12, Banská Štiavnica (Súkr.hotelová akadémia)
Drieňová 16, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Drieňova 35, Bratislava (Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická)
Drieňová 35, Bratislava-Ružinov (SPŠSaG)
Drienovec 313, Drienovec - Somodi (Materská škola)
Drienovec 44, Drienovec (Základná škola)
Drienovská Nová Ves 1, Drienovská Nová Ves (Materská škola)
Drienovská Nová Ves 50, Drienovská Nová Ves (Základná škola)
Drietoma 453, Drietoma (Základná škola s MŠ)
Drnava 105, Drnava (Základná škola s VJM)
Drnava 186, Drnava (Základná škola)
Drnava 2, Drnava (Materská škola)
Drotárska cesta 48, Bratislava-Staré Mesto (Súkromná materská škola)
Družby 3, Banská Bystrica (Materská škola)
Družby 339/2, Nedožery - Brezany (ZŠ s MŠ V. Benedikta)
Družby 554/64, Podbrezová (Súkr. SOŠ hutnícka)
Družby 554/64, Podbrezová (Súkromná SOŠ hutnícka Železiarne Podbrezová, Družby 554/64, 97681 Podbrezová)
Družby 554/64, Podbrezová (Súkromné gymnázium)
Družicová 4, Košice-Nad jazerom (Základná škola)
Družicová 5, Košice-Nad jazerom (Materská škola)
Družstevná 10, Martin (Materská škola)
Družstevná 11, Halič (Základná škola s MŠ)
Družstevná 1472/16, Humenné (Materská škola)
Družstevná 1702/8, Čierny Balog - Dobroč (Materská škola)
Družstevná 1737, Humenné (SOŠ technická)
Družstevná 201, Poniky (Základná škola s MŠ)
Družstevná 22, Šaľa (Materská škola)
Družstevná 222, Kurima (Základná škola)
Družstevná 506, Strážske (Materská škola)
Družstevná 835, Rimavská Sobota (Základná škola P.K.H.)
Družstevný rad 22, Štúrovo (Cirkevná materská škola)
Družstevný rad 22, Štúrovo (Materská škola - Óvoda)
Držkovce 17, Držkovce (Materská škola s VJM)
Držkovce 21, Držkovce (Základná škola s VJM)
Dubinné 2, Dubinné (Materská škola)
Dubník 72, Dubník (Základná škola s MŠ)
Dubodiel 335, Dubodiel (Základná škola s MŠ)
Dubová 1, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola)
Dubovany 177, Dubovany (Základná škola s MŠ)
Dubovce 110, Dubovce (Centrum voľného času)
Dubovce 3, Dubovce (Základná škola)
Dubovce 49, Dubovce (Materská škola)
Dubové 51, Dubové (Základná škola s MŠ)
Dubové 82, Dubové (Materská škola)
Dubovec 118, Dubovec (Základná škola)
Dubovec 119, Dubovec (Materská škola s VJM)
Dubovica 190, Dubovica (Základná škola)
Dubovica 48, Dubovica (Materská škola)
Dúbrava 464, Dúbrava (Základná škola s MŠ)
Dúbrava 54, Dúbrava (Materská škola)
Dúbrava 6, Dúbrava (Základná škola)
Dúbravka 236, Dúbravka (Materská škola)
Dúbravská cesta 11, Bratislava-Karlova Ves (Škola úžit.výtvarníctva)
Dúbravy 114, Dúbravy (Materská škola)
Duchnovičova 13, Medzilaborce (Gymnázium, Duchnovičova 13, Medzilaborce )
Duchnovičova 24, Humenné (Cirk. spojená škola -ZŠ)
Duchnovičova 24, Humenné (Cirk.spojená škola -Gym)
Duchnovičova 26, Humenné (Súkromná materská škola)
Duchnovičova 480/29, Medzilaborce (Materská škola)
Duchnovičova 480/29, Medzilaborce (Základná škola)
Duchnovičova 506, Medzilaborce (SOŠ A. Warhola)
Duchnovičovo nám. 1, Prešov (Ekonomická fakulta ISM)
Ducové 1, Ducové (Materská škola)
Dudova 2, Bratislava-Petržalka (Základná škola, Dudova 2, Bratislava-Petržalka)
Dudova 4, Bratislava-Petržalka (Obchodná akadémia)
Dudvážska 4, Bratislava (Materská škola Linzbothova 18)
Dudvážska 6, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkr. obchodná akadémia)
Dudvážska 6, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkr. šport. gymnázium)
Dudvážska 6, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkromná MŠ GALILEO)
Dudvážska 6, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkromná ZŠ GALILEO)
Dudvažská 6, Bratislava-Podunaj.Biskup (Súkromné gymnázium)
Dukelská 30, Giraltovce (Gymnázium)
Dukelská 33, Giraltovce (Súkromná SOŠ)
Dukelská 33, Giraltovce (Súkromná ZŠ)
Dukelská 62, Giraltovce (Materská škola)
Dukelská 977, Považská Bystrica (Materská škola)
Dukelských hrdinov 13, Snina (Materská škola)
Dukelských hrdinov 2, Lučenec (SOŠ technická)
Duklianska 1, Bánovce nad Bebravou (Základná škola)
Duklianska 1, Prešov (SPŠ strojnícka)
Duklianska 1, Prešov (Stredná priemyselná škola strojnícka)
Duklianska 16, Prešov (Gymnázium a základná škola sv. Mikuláša, Duklianska 16, Prešov)
Dulov 201, Dulov (Materská škola)
Dulov 71, Dulov (Základná škola)
Dulova Ves 116, Dulova Ves (Materská škola)
Ďumbierska 17, Banská Bystrica (Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica)
Dunajov 235, Dunajov (Základná škola s MŠ, Dunajov 235, Dunajov )
Dunajská 13, Bratislava (Základná škola a gymnázium s VJM, Dunajská 13, Bratislava)
Dunajská 33, Šamorín (Materská škola)
Dunajský Klátov 5, Dunajský Klátov (Materská škola s VJM)
Dunajský rad 138, Kravany nad Dunajom (Stredná odborná škola)
Duplín 67, Duplín (Materská škola)
Ďurčiná 225, Ďurčiná (Materská škola)
Ďurčiná 225, Ďurčiná (Základná škola)
Ďurďošík 69, Ďurďošík (Materská škola)
Ďurkov 192, Ďurkov (Základná škola, Ďurkov 192, Ďurkov)
Ďurkov 273, Ďurkov (Materská škola)
Dúžavská cesta 11/1054, Rimavská Sobota (Základná škola s MŠ)
Dvorany nad Nitrou 22, Dvorany nad Nitrou (Materská škola)
Dvorec 63, Dvorec (Základná škola s MŠ, Dvorec č. 63, Dvorec)
Dvorníky 149, Dvorníky (Základná škola s MŠ, č. 149, Dvorníky)
Dvorníky 88, Dvorníky - Včeláre (Cirkevná základná škola)
Dvorníky 88, Dvorníky - Včeláre (Materská škola)
E. B. Lukáča 6, Šahy (Základná škola)
E. F. Scherera 40, Piešťany (Základná škola, E. F. Scherera 40, Piešťany)
E. M. Šoltésovej 27, Spišská Nová Ves (Materská škola)
E. P. Bárdoša 235/50, Habovka (Základná škola s MŠ)
E. P. Voljanského 491/3, Zvolen (Materská škola)
Einsteinova 35, Bratislava-Petržalka (Gymnázium A. Einsteina, Einsteinova 35, Bratislava)
Elektrárenská 50, Vojany (Cirkevná základná škola)
Eliáša Lániho 261/7, Bytča (Základná škola)
Energetikov 242/39, Prievidza (Základná škola)
Engelsova 3, Levice (Pedagog. a soc.akadémia)
Eötvösa 39, Komárno (Základná škola s VJM, Eötvösova 39, Komárno)
Eötvösa 48, Komárno (MŠ s VJM - Óvoda)
Eötvösa 64, Komárno (Materská škola)
Ernesta Rótha 4, Rožňava (Materská škola)
Ernesta Rótha 518/4, Rožňava (Materská škola)
Esterházyovcov 712/10, Galanta (SOŠ technická)
Estónska 3, Bratislava-Podunaj.Biskup (Materská škola)
Exnárova 20, Bratislava-Ružinov (Súkr. SOŠ)
F. Hečku 25, Levice (Stredná priem. škola)
F. Kráľa 20 , Nitra (Stredná priemyselná škola)
F. Kráľa 511, Gemerská Poloma (Materská škola)
F. Lipku 2422/5, Hlohovec (SOŠ technická)
F. Madvu 2, Prievidza (Obchodná akadémia)
F. Nádaždyho 2, Handlová (CVČ RELAX)
Fábryho 44, Košice-Dargov. hrdinov (Základná škola, Fábryho 44, Košice)
Fačkov 190, Fačkov (Materská škola)
Fačkov 190, Fačkov (Základná škola)
Fajnorovo nábrežie 5, Bratislava-Staré Mesto (SPŠ strojnícka)
Falkušovce 179, Falkušovce (Materská škola)
Fándlyho 11, Pezinok (Základná škola, Fándlyho 11, Pezinok)
Fándlyho 2, Senec (Materská škola)
Fándlyho 20, Senec (Materská škola)
Fándlyho 21, Senec (Súkromná materská škola)
Farná 151, Farná (Materská škola - Óvoda)
Farná 151, Farná (Základná škola, Farná 151, Farná)
Farná 151, Farná (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Farská 1, Michalovce (Cirkevná materská škola)
Farská 1158, Beluša (Cirkevné CVČ)
Farská 19, Nitra (SKŠ-Gymnázium sv.C.a M.)
Farská 23, Nitra (Stredná zdravotnícka škola, Farská 23, Nitra)
Farská 43, Nitra (SKŠ-ZŠ sv. Svorada a B.)
Farská 7, Bánovce nad Bebravou (Stredná odborná škola)
Farská 84/5, Ilava (Centrum voľného času)
Farská lúka 64/A, Fiľakovo (Základná škola)
Farská lúka 64/B, Fiľakovo - Fülek (Základná škola s VJM)
Farská ulica 20, Horné Lefantovce (Základná škola)
Farská ulica 21, Horné Lefantovce (Materská škola)
Farského 9, Bratislava (Stredná odborná škola)
Farského 9, Bratislava-Petržalka (SOŠ)
Fatranská 14, Nitra (Základná škola, Fatranská 14, Nitra)
Felcánova 7, Svätý Jur (Materská škola)
Ferienčíkova 12, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Ferka Urbánka 19, Trnava (Súkr. SOŠ Gos-Sk)
Figa 103, Figa (Základná škola)
Figa 141, Figa (Materská škola)
Fiľakovské Kováče 114, Fiľakovské Kováče (Materská škola)
Fiľakovské Kováče 274, Fiľakovské Kováče (Základná škola s VJSaM)
Filinského 7, Spišská Nová Ves (SOŠ drevárska)
Fintice 210, Fintice (CMŠ sv. Márie Goretti)
Fintice 210, Fintice (Materská škola)
Fľaková 8, Rimavská Baňa (Základná škola s MŠ)
Fojstvo 1253, Raková (Materská škola)
Forbasy 16, Forbasy (Materská škola)
Fraňa Kráľa 11, Prešov (Materská škola)
Fraňa Kráľa 1707, Čadca (Materská škola)
Fraňa Kráľa 20, Nitra (Stredná priem. škola SE)
Fraňa Kráľa 78, Michalovce (Materská škola)
Fraňa Kráľa 838, Žarnovica (Základná škola)
Francisciho 803, Tisovec (Základná škola Dr. V. Clementisa)
Francisciho 803, Tisovec (Základná škola Dr.V.C.)
Francisciho ulica 832/21, Poprad (Základná škola s MŠ)
Francúzs. partizánov 19, Vrútky (Materská škola)
Františkánov 20, Komárno (MŠ s VJM - Óvoda)
Fraštácka 4, Hlohovec (Materská škola, Fraštácka 4, Hlohovec)
Fričkovce 117, Fričkovce (Materská škola)
Fričkovce 32, Fričkovce (Základná škola)
Fričovce 191, Fričovce (Materská škola)
Fričovce 21, Fričovce (Základná škola)
Fučíkova 269, Sládkovičovo (Fa práva J.Jesenského)
Fučíkova 269, Sládkovičovo (Fa sociálnych štúdií)
Fučíkova 366, Sládkovičovo (Materská škola-Usmiate slniečka, Fučíkova 366, Sládkovičovo)
Fučíkova 425, Sládkovičovo (ZŠ S.Petöfiho s MŠ VJM)
Fučíkova 426, Sládkovičovo (Súkromná SOŠ)
Fulianka 9, Fulianka (Materská škola)
Fulianka 9, Fulianka (Základná škola)
Furdekova 16, Bratislava 5 (F ek.a manaž.ver.správy)
G. Bethlena 41, Nové Zámky (Základná škola G. Bethlena)
G. Bethlena 41, Nové Zámky (Základná škola, G. Bethlena 41, Nové Zámky)
G. Czuczora 10, Nové Zámky - Érsekújvár (ZŠ G. Czuczora s VJM)
G. Czuczora 1235/10, Nové Zámky (Základná škola s VJM)
Gaboltov 50, Gaboltov (Základná škola s MŠ)
Gagarinova 1, Topoľčany (Súkromné gymnázium)
Gagarinova 2490/13, Topoľčany (Centrum voľného času)
Gagarinova 2490/13, Topoľčany (Súkr.škola úžit.výtvar.)
Gagarinova 2636/15, Topoľčany (Materská škola)
Gagarinova 4, Biskupice - Fülekpüspöki (Materská škola s VJM)
Gagarinova 4, Biskupice - Fülekpüspöki (Základná škola s VJM)
Gagarinova 916/2A, Sobrance (Materská škola)
Gajova 21, Bratislava-Staré Mesto (Súkr. MŠ Funiversity)
Galaktická 9, Košice-Nad jazerom (Materská škola)
Galaktická 9, Košice-Nad jazerom (Súkr.základná škola)
Galaktická 9, Košice-Nad jazerom (Súkromné gymnázium)
Galbavého 5, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Garážová 157/19, Sirník (Materská škola)
Garbiarska 1, Kežmarok (Stredná odborná škola)
Gašpara Haina 36, Levoča (Materská škola)
Gašpara Haina 37, Levoča (Základná škola)
Gaštanová 12, Banská Bystrica (Základná škola J.G.T.)
Gaštanová 53, Žilina (Cirkevná základná škola)
Gaštanová 56, Žilina (Základná škola)
Gazdovský rad 37, Šamorín (Materská škola)
Gazdovský rad 37/A, Šamorín (Centrum voľného času)
Geča 12, Geča (Materská škola)
Gelnická 34, Bratislava-Rača (Materská škola)
Gemer 202 - Sajógömör, Gemer (Materská škola s VJM)
Gemer 61, Gemer (Základná škola s VJM)
Gemerská 1, Košice-Juh (Stredná odborná škola)
Gemerská 1, Plešivec (Základná škola)
Gemerská 1772, Žilina (Materská škola)
Gemerská 2, Košice-Juh (Základná škola)
Gemerská cesta 1, Lučenec (Súkromná základná škola)
Gemerská cesta 1, Lučenec (Súkromné gymnázium)
Gemerská Hôrka 268, Gemerská Hôrka (Základná škola s VJM)
Gemerská Hôrka 7, Gemerská Hôrka (Materská škola)
Gemerská Hôrka 92, Gemerská Hôrka (Základná škola s VJS)
Gemerská Panica 258, Gemerská Panica (Materská škola)
Gemerská Panica 258, Gemerská Panica (Základná škola)
Gemerská Ves 204, Gemerská Ves (Základná škola)
Gemerská Ves 234, Gemerská Ves (Materská škola s VJM)
Gemerské Michalovce 3, Gemerské Michalovce (Základná škola s VJM)
Gemerský Jablonec 244, Gemerský Jablonec (Základná škola s MŠ)
Gen. M. R. Štefánika 360, Stará Turá (Centrum voľného času)
Gen. M. R. Štefánika 375, Stará Turá (Súkr.hotelová akadémia)
Gen. M. R. Štefánika 375/63, Stará Turá (Súkromná hotelová akadémia, Gen. M. R. Štefánika 375/63, Stará Turá)
Gen. M. R. Štefánika 7, Malacky (Základná škola)
Gen. Pekníka 2, Pezinok (Materská škola)
Gen. Svobodu 29, Svidník (Materská škola)
Gen. Svobodu 40, Ľubica (Materská škola)
gen. Svobodu 675/23, Medzilaborce (Materská škola)
Gen. Svobodu 906/53, Partizánske (Centrum voľného času)
Generála Viesta 6, Revúca (Stredná odborná škola)
Gercenova 10, Bratislava (Spojená škola Svätej rodiny, Gercenova 10, Bratislava)
Gercenova 10, Bratislava-Petržalka (SŠ Svätej Rodiny - GYM)
Gercenova 10, Bratislava-Petržalka (SŠ Svätej Rodiny - ZŠ)
Gerlachov 182, Gerlachov (Materská škola)
Gerlachov 5, Gerlachov (Základná škola)
Gerlachovská 52, Malý Slavkov (Materská škola)
Geromettova 100, Lovča (Materská škola)
Geromettova 100, Lovča (Základná škola, Geromettova 100, Lovča)
Gessayova 2, Bratislava (Základná škola, Gessayova 2, Bratislava)
Gessayova 2, Bratislava-Petržalka (Základná škola)
Gessayova 31, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Gessayova 6, Bratislava-Petržalka (Centrum voľného času)
Gočovo 94, Gočovo (Materská škola)
Gogoľová 2143/7, Topoľčany (Materská škola)
Gogoľova 2143/7, Topoľčany (Základná škola)
Golianova 1, Nitra (Materská škola)
Golianova 68, Nitra (Gymnázium)
Golianova 8, Banská Bystrica (Základná škola)
Golianovo 60, Golianovo (Základná škola s MŠ)
Gondova 2, Bratislava 1 (Filozofická fakulta UK)
Gorazdova 11, Bratislava-Staré Mesto (Súkromná MŠ)
Gorazdova 1174/2, Púchov (Základná škola)
Gorazdova 1319/6, Bánovce nad Bebravou (Základná škola)
Gorazdova 28, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Gorazdova 6, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Gorkého 13, Bardejov (Materská škola)
Gorkého 18, Trebišov (Materská škola)
Gorkého 2, Okoč - Opatovský Sokolec (Materská škola s VJM)
Gorkého 33, Martin (Základná škola s MŠ)
Gorkého 4, Skalica (Súkromná základná škola, Gorkého 4, Skalica)
Gorkého 55, Trebišov (Základná škola)
Gortva 135, Gortva (Základná škola s VJM)
Gortva 136, Gortva (Materská škola s VJM)
Gôtovany 60, Gôtovany (Materská škola)
Gottwaldova 70/43, Želovce (Stredná odborná škola)
Gottwaldova 81, Želovce (Základná škola)
Gottwaldova 81, Želovce (Základná škola s MŠ)
Gregorovce 93, Gregorovce (Základná škola s MŠ)
Grešákova 1, Košice-Staré Mesto (Stredná odborná škola)
Grófske nádvorie 209/2, Fintice (Základná škola)
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto (Gymnázium Grősslingová 18, Bratislava)
Grösslingová 48, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola s MŠ)
Grösslingova 53, Bratislava (Fa liberálnych štúdií)
Gustáva Hermana 9, Levoča (Materská škola)
Gverkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica (Kat. spojená škola - G)
Gverkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica (Kat.spojená škola - CZŠ)
Gverkovej-Göllnerovej 9, Banská Štiavnica (Kat.spojená škola - MŠ)
Gymnaziálna 197, Kláštor pod Znievom (Základná škola)
Gyulu Szabóa 1, Dunajská Streda (SOŠ stavebná)
Gyulu Szabóa 21, Dunajská Streda (Stredná odborná škola)
Haanova 9, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Habura 49, Habura (Základná škola s MŠ)
Haburská 4, Bratislava-Ružinov (Súkromná MŠ)
Háj 69, Háj (Materská škola)
Hajnáčka 419, Hajnáčka (Základná škola s MŠ)
Hájska 744, Matúškovo (Základná škola s MŠ VJM)
Hájske 410, Hájske (Materská škola)
Hájske 67, Hájske (Základná škola)
Halenárska 45, Trnava (ZŠ Angely Merici)
Haličská cesta 1191/8, Lučenec (Základná škola M.R.Štefánika, Haličská cesta 1191/8, Lučenec)
Haličská cesta 1493/7, Lučenec (Základná škola)
Haličská cesta 9, Lučenec (Gymnázium B.S.T.)
Haligovce 24, Haligovce (ZŠ s MŠ Kráľ. Pokoja)
Hálkova 2968/22, Žilina (Súkr.stredná umel.škola)
Hálova 16, Bratislava (SPŠE)
Hálova 16, Bratislava-Petržalka (SPŠ elektrotechnická)
Hamuliakovo 134, Hamuliakovo (Základná škola)
Hamuliakovo 239, Hamuliakovo (Materská škola)
Handlovská 4, Komárno (MŠ s VJM - Óvoda)
Haniska 290, Haniska (Základná škola)
Haniska 295, Haniska (Materská škola)
Hankovce 1, Hankovce (Materská škola)
Hankovce 24, Hankovce (Základná škola)
Hankovce 32, Hankovce (Materská škola)
Hankovce 32, Hankovce (Základná škola)
Hargašova 5, Bratislava-Záhorská Bystr (Základná škola s MŠ)
Harhaj 47, Harhaj (Materská škola)
Harhaj 47, Harhaj (Základná škola)
Harmanec 10, Harmanec (Materská škola)
Harmanec 10, Harmanec (Základná škola)
Hatalov 183, Hatalov (Základná škola s MŠ)
Hatné 128, Hatné (Materská škola)
Hattalova 471, Nižná (Spojená škola-SOŠ tech.)
Hattalova 968/33, Námestovo (Stredná odborná škola, Hattalova 968/33, Námestovo)
Havaj 7, Havaj (Základná škola s MŠ)
Havanská 26, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Materská škola)
Hažín nad Cirochou 156, Hažín nad Cirochou (Materská škola)
Hažín nad Cirochou 156, Hažín nad Cirochou (Základná škola)
Hečkova 13, Košice-Barca (Materská škola)
Helcmanovce 41, Helcmanovce (Základná škola s MŠ)
Hemerkova 26, Košice-Sídlisko KVP (Materská škola)
Henckovce 95, Henckovce (Materská škola)
Herľany 37, Herľany (Základná škola)
Hermanovce 374, Hermanovce (Základná škola s MŠ)
Hermanovce nad Topľou 116, Hermanovce nad Topľou (Materská škola)
Hermanovce nad Topľou 116, Hermanovce nad Topľou (Základná škola)
Hertník 261, Hertník (Základná škola s MŠ)
Hervartov 112, Hervartov (Základná škola)
Hervartov 70, Hervartov (Materská škola)
Heyrovského 2, Bratislava-Lamač (Súkromná ZŠ s MŠ)
Heyrovského 4, Bratislava-Lamač (Materská škola)
Hiadeľ 14, Hiadeľ (Základná škola s MŠ)
Hincovce 28, Hincovce (Materská škola)
Hladovka 238, Hladovka (Základná škola s MŠ, č. 238, Hladovka)
Hlavice 976, Klokočov (Materská škola)
Hlavná 1, Čerhov (Základná škola s MŠ)
Hlavná 1, Čierna (Základná škola)
Hlavná 1, Drahňov (Základná škola)
Hlavná 1, Pohronská Polhora (Základná škola)
Hlavná 1, Pozba (Základná škola s VJM, Hlavná 1, Pozba)
Hlavná 1, Tesárske Mlyňany (Materská škola)
Hlavná 10, Lok (Materská škola)
Hlavná 10, Lok (Základná škola)
Hlavná 10, Volkovce (Materská škola)
Hlavná 100, Beša (Materská škola)
Hlavná 1005/16, Galanta (Centrum voľného času)
Hlavná 101/28, Veľké Dvorníky (Materská škola s VJM)
Hlavná 102, Kameničná (Základná škola)
Hlavná 102, Kameničná (Základná škola s VJM)
Hlavná 102, Kameničná (ZŠ Gy. Lőrincza s VJM)
Hlavná 105/93, Kazimír (Materská škola)
Hlavná 106, Jurová (Materská škola s VJM)
Hlavná 11, Zatín (Základná škola s MŠ)
Hlavná 110, Dlhá Ves (Základná škola)
Hlavná 112, Vyšná Myšľa (Materská škola)
Hlavná 113, Čataj (Základná škola s MŠ)
Hlavná 113, Košice-Staré Mesto (SPŠ dopravná)
Hlavná 113, Vyšná Myšľa (Základná škola)
Hlavná 113/68, Terňa (Základná škola s MŠ)
Hlavná 115, Topoľníky (Základná škola s VJM)
Hlavná 117, Gelnica (Materská škola)
Hlavná 117, Kazimír (Základná škola)
Hlavná 118, Ňárad (Základná škola s VJM)
Hlavná 120, Horná Potôň (Základná škola s VJM)
Hlavná 120, Pohronský Ruskov (Základná škola)
Hlavná 121, Gelnica (Základná škola)
Hlavná 121, Gelnica (ZŠ-Grundschule, Hlavná 121, Gelnica)
Hlavná 126, Lúč na Ostrove (Materská škola s VJM)
Hlavná 126, Lúč na Ostrove (Základná škola s VJM)
Hlavná 126, Poľany (Materská škola)
Hlavná 132, Kamenný Most-Kőhidgyarmat (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 137, Stanča (Cirkevná ZŠ s MŠ)
Hlavná 14, Bajtava (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 1400/1, Poprad - Matejovce (SOŠ elektrotechnická)
Hlavná 141, Boťany (Základná škola)
Hlavná 141, Pohronská Polhora (Materská škola)
Hlavná 144, Hostice - Gesztete (Základná škola s MŠ)
Hlavná 146, Černík (Materská škola)
Hlavná 146/64, Dobrá (Materská škola)
Hlavná 148, Čierny Brod (Základná škola s VJM)
Hlavná 148, Čierny Brod (Základná škola, Hlavná 148, Čierny Brod)
Hlavná 153, Vráble (Materská škola)
Hlavná 162, Plechotice (Materská škola)
Hlavná 162, Plechotice (Základná škola)
Hlavná 165, Valaliky (Základná škola)
Hlavná 169, Ptrukša (Materská škola)
Hlavná 175, Malčice (Súkr.SOŠ Nová cesta)
Hlavná 175, Malčice (Základná škola)
Hlavná 18, Vojka (Materská škola)
Hlavná 180, Holiare (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 181, Reca (Základná škola s VJM)
Hlavná 189, Závažná Poruba (Základná škola M.Rúfusa)
Hlavná 19, Horná Seč (Materská škola)
Hlavná 19, Hrubý Šúr (Základná škola)
Hlavná 19, Hrubý Šúr (Základná škola)
Hlavná 19, Hrubý Šúr (Základná škola s VJM)
Hlavná 19, Ohrady (Materská škola s VJM)
Hlavná 191, Lukáčovce (Základná škola s MŠ)
Hlavná 193, Orechová Potôň (Základná škola)
Hlavná 193, Orechová Potôň (Základná škola s MŠ VJM)
Hlavná 197, Cejkov (Materská škola)
Hlavná 198, Kolíňany (Základná škola s MŠ - Alapiskola és Óvoda, Hlavná 198, Kolíňany)
Hlavná 199, Úľany nad Žitavou (Základná škola s MŠ)
Hlavná 2, Biel (Materská škola)
Hlavná 2, Topoľnica (Základná škola)
Hlavná 2, Žilina-Bytčica (Spojená škola-SOŠ)
Hlavná 20, Hrubý Šúr (Materská škola)
Hlavná 20, Jánovce (Základná škola)
Hlavná 200, Seňa (Materská škola)
Hlavná 203, Medveďov (Materská škola s VJM)
Hlavná 209, Zemplínska Teplica (Základná škola)
Hlavná 209, Zemplínska Teplica (Základná škola)
Hlavná 21, Dunajská Streda (Súkr.gymnázium s VJM)
Hlavná 212, Hrnčiarske Zalužany (Materská škola)
Hlavná 213, Malčice (Materská škola)
Hlavná 214, Blhovce (Materská škola s VJM)
Hlavná 22, Dubová (Materská škola)
Hlavná 229, Reca (Základná škola)
Hlavná 23, Gáň (Materská škola)
Hlavná 23, Mad (Materská škola s VJM)
Hlavná 23, Mad (Základná škola s VJM)
Hlavná 23, Malý Kamenec (Materská škola)
Hlavná 24, Biel (Základná škola)
Hlavná 24, Dubová (Základná škola)
Hlavná 24, Jánovce (Materská škola)
Hlavná 24, Reca (Materská škola)
Hlavná 249/50, Čierny Balog (Materská škola)
Hlavná 25, Čierna (Materská škola)
Hlavná 25, Zlaté Klasy (Základná škola)
Hlavná 250, Križovany nad Dudváhom (Základná škola s MŠ)
Hlavná 256, Malé Dvorníky (Materská škola s VJM)
Hlavná 258, Čiližská Radvaň (Základná škola Móra Kóczána s VJM)
Hlavná 258, Čiližská Radvaň (Základná škola Móra Kóczána s VJM, Hlavná 258, Čiližská Radvaň)
Hlavná 26, Ružomberok-Biely Potok (Materská škola)
Hlavná 263, Vojčice (Materská škola)
Hlavná 267, Kuzmice (Základná škola s MŠ)
Hlavná 27, Dolný Bar (Základná škola)
Hlavná 27, Dolný Bar (Základná škola s VJM)
Hlavná 27, Širkovce (Základná škola s VJM)
Hlavná 27, Sokolce (Základná škola s VJM - Alapiskola, Hlavná 27, Sokolce)
Hlavná 278, Bacúch (Materská škola)
Hlavná 278, Bacúch (Základná škola, Hlavná 278, Bacúch)
Hlavná 28, Zemplínske Jastrabie (Materská škola)
Hlavná 28, Zemplínske Jastrabie (Základná škola)
Hlavná 281, Michaľany (Materská škola)
Hlavná 286/2, Číčov (Základná škola s MŠ S.Gáspára s VJM, Hlavná 286/2, Číčov)
Hlavná 29, Dolný Bar (Materská škola s VJM)
Hlavná 291, Viničné (Materská škola)
Hlavná 293, Častá (Základná škola s MŠ, Hlavná 293, Častá)
Hlavná 294, Balog n.Ipľom-Ipolybalog (Základná škola s VJM)
Hlavná 299, Horné Saliby (Základná škola s MŠ)
Hlavná 3, Krompachy (Materská škola)
Hlavná 30, Lenartovce (Základná škola s VJM)
Hlavná 305, Slovenské Nové Mesto (Materská škola)
Hlavná 31, Sokolce (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 31, Záhorská Ves (Základná škola)
Hlavná 315, Veľký Kamenec (Materská škola)
Hlavná 315, Veľký Kamenec (Základná škola)
Hlavná 32, Štúrovo (Centrum voľného času)
Hlavná 320/79, Slanec (Základná škola s MŠ)
Hlavná 33, Kajal (Materská škola)
Hlavná 33, Kajal (Základná škola s VJM)
Hlavná 333, Cejkov (Základná škola)
Hlavná 333, Hrnčiarske Zalužany (Základná škola, Hlavná 333, Hrnčiarske Zalužany)
Hlavná 346, Nižná Myšľa (Materská škola)
Hlavná 346, Nižná Myšľa (Základná škola)
Hlavná 35, Jovice (Materská škola)
Hlavná 35, Kľúčovec (Materská škola s VJM)
Hlavná 35, Vozokany (Základná škola s VJM)
Hlavná 359, Modrany (ZŠ G.Édesa s VJM)
Hlavná 36, Kapušianske Kľačany (Základná škola)
Hlavná 367/7, Kapušany (Materská škola)
Hlavná 367/7, Kapušany (Základná škola s MŠ)
Hlavná 369, Hrabušice (Základná škola s MŠ)
Hlavná 369/91, Hrabušice (Materská škola I.pri ZŠ)
Hlavná 37, Vysoká pri Morave (Základná škola s MŠ)
Hlavná 375, Sebedražie (Základná škola)
Hlavná 382, Veľký Grob (Základná škola s MŠ)
Hlavná 4, Tomášikovo (Základná škola s MŠ VJM)
Hlavná 406, Jakubov (Materská škola)
Hlavná 41, Somotor (Základná škola)
Hlavná 41/113, Dolný Štál (Základná škola Mateja Korvína s VJM, Hlavná 41/113, Dolný Štál)
Hlavná 42, Dlhá Ves (Materská škola)
Hlavná 42, Veľké Ozorovce (Materská škola)
Hlavná 425, Hnúšťa (Stredná odborná škola)
Hlavná 428, Váhovce (Základná škola)
Hlavná 428, Váhovce (Základná škola s VJM)
Hlavná 431, Hnúšťa (Gymnázium M.H.)
Hlavná 44, Čalovec (Materská škola - Óvoda)
Hlavná 44/76, Liptovská Štiavnica (Základná škola)
Hlavná 45, Horný Bar (Základná škola s VJM)
Hlavná 45, Lovce (Materská škola)
Hlavná 45, Lovce (Základná škola)
Hlavná 45, Nová Dedinka (Základná škola)
Hlavná 45, Veľké Kosihy (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 462, Parchovany (Základná škola)
Hlavná 47, Patince (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 48, Búč (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 49, Nová Dedinka (Materská škola)
Hlavná 490, Leles (Materská škola)
Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde (Základná škola)
Hlavná 503, Búč (ZŠ Mihálya Katonu s VJM)
Hlavná 509/22, Okoč (Základná škola s VJM)
Hlavná 51, Rapovce (Materská škola)
Hlavná 510, Pusté Úľany (Materská škola)
Hlavná 525, Matúškovo (Základná škola)
Hlavná 534/66, Nitrianske Rudno (Materská škola)
Hlavná 54, Moldava nad Bodvou (Stredná odborná škola)
Hlavná 569, Záhorská Ves (Materská škola)
Hlavná 57, Veľký Ďur (Materská škola)
Hlavná 59, Bíňa (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Hlavná 59, Dolný Pial (Materská škola)
Hlavná 6, Gemerské Dechtáre (Základná škola s MŠ)
Hlavná 6, Stropkov (Stredná odborná škola)
Hlavná 60, Dolný Pial (Základná škola)
Hlavná 626/2, Špačince (Základná škola s MŠ)
Hlavná 637, Veľký Cetín (Materská škola)
Hlavná 638, Veľký Cetín (ZŠ - Alapiskola)
Hlavná 66, Ožďany (Základná škola s MŠ)
Hlavná 66, Spišské Hanušovce (Základná škola s MŠ)
Hlavná 67, Ruská (Materská škola)
Hlavná 7, Sirník (Základná škola)
Hlavná 72, Kráľová nad Váhom (Základná škola s VJM)
Hlavná 73, Čalovec (Základná škola)
Hlavná 73, Čalovec (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Hlavná 73, Čeľovce (Materská škola)
Hlavná 73, Čeľovce (Základná škola)
Hlavná 74, Širkovce - Serke (Materská škola s VJM)
Hlavná 75, Hrčeľ (Základná škola s MŠ)
Hlavná 76, Vrbová nad Váhom (MŠ s VJM - Óvoda)
Hlavná 78, Boťany (Materská škola)
Hlavná 788, Veľké Zálužie (Centrum voľného času)
Hlavná 8, Neverice (Materská škola)
Hlavná 8, Topoľnica (Materská škola)
Hlavná 804, Podolie (Základná škola s MŠ)
Hlavná 82, Viničné (Základná škola)
Hlavná 83, Streženice (Materská škola)
Hlavná 83, Streženice (Základná škola)
Hlavná 85, Dolný Štál (Reformovaná ZŠ s VJM)
Hlavná 86, Pusté Úľany (Základná škola)
Hlavná 87, Radnovce (Materská škola s VJM)
Hlavná 88, Gajary (Materská škola)
Hlavná 88, Vieska (Materská škola s VJM)
Hlavná 888, Veľká Mača (Základná škola)
Hlavná 889, Bátorove Kosihy (ZŠ J. Kovátsa s VJM)
Hlavná 89, Košice (Teologická fakulta KU)
Hlavná 89, Pohronský Ruskov (Materská škola - Óvoda)
Hlavná 9/5, Rapovce (Základná škola s VJSaM)
Hlavná 90/46, Záhradné (Základná škola)
Hlavná 92, Veľké Kosihy (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Hlavná 94, Dolný Chotár (Základná škola s MŠ s VJM)
Hlavná 95/10, Rad (Materská škola)
Hlavná 98, Dobrohošť (Základná škola s VJM)
Hlavná č. 59, Bíňa (Základná škola s VJM)
Hlavná ulica 239/87, Trebatice (Základná škola)
Hlavná ulica 375/26, Gbeľany (Základná škola, Hlavná 375/26, Gbeľany)
Hlavné námestie 13, Dvory nad Žitavou -Udvard (ZŠ A.Majthényiho s VJM)
Hlavné námestie 14, Dvory nad Žitavou (Základná škola)
Hlavné námestie 2, Dvory nad Žitavou (Stredná odborná škola)
Hlboká 1, Levice (Materská škola)
Hlboká 19, Tvrdošovce (Materská škola)
Hlboká cesta 23, Žilina (Stredná zdrav. škola)
Hlboká cesta 4, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola)
Hlboké nad Váhom 124, Hlboké nad Váhom (Základná škola s MŠ)
Hlinícka 1, Bratislava-Rača (SOŠ-IT)
Hlinícka 3, Bratislava-Rača (Centrum voľného času)
Hlinisko 320, Liptovská Teplá (Základná škola s MŠ)
Hlinné 138, Hlinné (Základná škola)
Hlinné 76, Hlinné (Materská škola)
Hlinská 29, Žilina (Gymnázium)
Hlinská 31, Žilina (Spojená škola-SOŠOaS)
Hlivištia 138, Hlivištia (Materská škola)
Hniezdne 244, Hniezdne (Základná škola s MŠ)
Hnilčík 38, Hnilčík (Materská škola)
Hodejov 130, Hodejov (Základná škola - Alapiskola, Hlavná 130, Hodejov)
Hodejov 140, Hodejov (Materská škola)
Hodruša - Hámre 227, Hodruša - Hámre (Základná škola)
Hodská 10, Galanta (Súkr. biling. gymnázium, Hodská 10, Galanta)
Hodžova 1186/5, Zvolen (Súkromná materská škola)
Hodžova 1732/9, Zvolen (Základná škola sv.D.S.)
Hodžova 37, Trenčín (Základná škola)
Hodžova 40, Trnava (Materská škola)
Hokovce 77, Hokovce (Materská škola)
Holčíkovce 41, Holčíkovce (Materská škola)
Holčíkovce 44, Holčíkovce (Základná škola Holčíkovce 44, Holčíkovce)
Holíčska 2, Bratislava-Petržalka (Obchodná akadémia AMOS)
Holíčska 30, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Holíčska 50, Bratislava-Petržalka (Základná škola, Holíčska 50, Bratislava)
Holiša 61, Holiša (Materská škola)
Holiša 61, Holiša (Základná škola)
Hollého 1246/1, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
Hollého 1380, Senica (Súkr. SOŠ podnikania)
Hollého 1950/48, Šaľa (Základná škola)
Hollého 3, Hlohovec (Materská škola, Hollého 3, Hlohovec)
Hollého 40, Šaľa (Materská škola)
Hollého 66, Žilina (Základná škola)
Holubyho 15, Piešťany (Základná škola, Holubyho 15, Piešťany)
Holumnica 121, Holumnica (Základná škola s MŠ)
Hontianska cesta 45, Šahy (Materská škola - Óvoda)
Hontianska Vrbica 267, Hontianska Vrbica (Materská škola)
Hontianska Vrbica 6, Hontianska Vrbica (Základná škola)
Hontianske Nemce 77, Hontianske Nemce (Základná škola s MŠ)
Hontianske Tesáre 148, Hontianske Tesáre (Základná škola s MŠ)
Hontianske Trsťany 55, Hontianske Trsťany (Materská škola)
Horelica 429, Čadca (Základná škola s MŠ)
Horešská 18, Kráľovský Chlmec (Gymnázium-Gimnázium, Horešská 18, Kráľovský Chlmec )
Hôrka 142, Hôrka (Materská škola)
Hôrka 50, Hôrka (Základná škola, Hôrka 50)
Hôrka nad Váhom 225, Hôrka nad Váhom (Materská škola)
Hôrky 2, Hôrky (Základná škola s MŠ)
Horná 11, Šenkvice (Materská škola)
Horná 137, Čadca (PaSA sv. M. Goretti)
Horná 137, Čadca (Stredná zdrav. škola)
Horná 19, Ochodnica (Základná škola)
Horná 22, Banská Bystrica (Materská škola)
Horná 22, Šaľa (Základná škola s MŠ Jozefa Murgaša, Horná 22, Šaľa)
Horná 30, Nová Vieska (Základná škola s VJM)
Horná 95, Banská Bystrica 1 (Fa dramat. umení AU)
Horná Lehota 65, Horná Lehota (Materská škola)
Horná Lehota 65, Horná Lehota (Základná škola, č. 65, Horná Lehota)
Horná Lehota 79, Horná Lehota (Materská škola)
Horná mlynská 4, Svodín (Materská škola - Óvoda)
Horná Poruba 84, Horná Poruba (Základná škola s MŠ)
Horná Potôň 124, Horná Potôň (Materská škola s VJM)
Horná Streda 391, Horná Streda (Základná škola s MŠ, Horná Streda 391., Horná Streda )
Horná Strehová 3, Horná Strehová (Materská škola)
Horná Strieborná 6, Banská Bystrica (Súkr. materská škola)
Horná Štubňa 494, Horná Štubňa (Základná škola)
Horná Štubňa 528, Horná Štubňa (Materská škola)
Horná Súča 242, Horná Súča (ZŠ s MŠ Michala Rešetku)
Horná Ves 360, Horná Ves (Základná škola s MŠ)
Horná Ždaňa 107, Horná Ždaňa (Základná škola SNP)
Horná Ždaňa 243, Horná Ždaňa (Materská škola)
Hornádska 239, Spišský Štiavnik (Materská škola)
Horné Hámre 156, Horné Hámre (Materská škola)
Horné Obdokovce 393, Horné Obdokovce (Základná škola s MŠ)
Horné Orešany 31, Horné Orešany (Základná škola s MŠ)
Horné Otrokovce 137, Horné Otrokovce (Základná škola s MŠ, č. 137, Horné Otrokovce)
Horné Rakovce 1400/28, Turčianske Teplice (Spojená škola-ZŠ s MŠ)
Horné Rakovce 1440/29, Turčianske Teplice (Spojená škola-Gymnázium Mikuláša Galandu, Horné Rakovce 1440/29; Turčianske Teplice)
Horné Saliby 781, Horné Saliby (Materská škola)
Horné Semerovce 71, Horné Semerovce (Materská škola)
Horné Semerovce 71, Horné Semerovce (ZŠ - Alapiskola)
Horné Štitáre 61, Horné Štitáre (Materská škola)
Horné Trhovište 81, Horné Trhovište (Materská škola)
Horné Turovce 109, Horné Turovce - Felsőtur (MŠ s VJM - Óvoda)
Horné Vestenice 257, Horné Vestenice (Materská škola)
Horné Zelenice 3, Horné Zelenice (Materská škola)
Hornopotočná 23, Trnava 1 (Filozofická fakulta TTU)
Hornopotočná 23, Trnava 1 (Právnická fakulta TTU)
Horný Bar 192, Horný Bar (Materská škola s VJM)
Horný Kelčov 658, Vysoká nad Kysucou (Základná škola)
Horný Lieskov 155, Horný Lieskov (Materská škola)
Horný rad 566/89, Brezová pod Bradlom (Centrum voľného času)
Horný Smokovec 26, Vysoké Tatry (Stredná odborná škola)
Horný Vadičov 277, Horný Vadičov (Základná škola)
Horný Vadičov 515, Horný Vadičov (Materská škola)
Horovce 181, Horovce (Základná škola)
Horovce 183, Horovce (Materská škola)
Horovce 79, Horovce (Materská škola)
Horovce 79, Horovce (Základná škola)
Hospodárska 7, Nitra (Materská škola)
Hoštáky 671/12, Myjava (Materská škola)
Hoste 32, Hoste (Materská škola)
Hostie 85, Hostie (Materská škola)
Hostie 86, Hostie (Základná škola)
Hosťová 121, Hosťová (Materská škola)
Hosťovce 224, Hosťovce (Materská škola)
Hozelec 156, Hozelec (Materská škola)
Hrabičov 214, Hrabičov (Materská škola)
Hrabiny 290, Lipovec (Materská škola)
Hrabkov 159, Hrabkov (Základná škola s MŠ)
Hrable 1, Michalová (Materská škola)
Hrabovčík 15, Hrabovčík (Materská škola)
Hrabovec 104, Hrabovec (Materská škola)
Hrabovec 25, Hrabovec (Základná škola)
Hrabovec nad Laborcom 41, Hrabovec nad Laborcom (Základná škola s MŠ)
Hrabovská 1, Ružomberok 1 (Pedagogická fakulta KU)
Hrabovská cesta 1/1652, Ružomberok 1 (Filozofická fakulta KU)
Hrabovská cesta 2, Ružomberok (Materská škola)
Hrabské 42, Hrabské (Základná škola)
Hrabské 60, Hrabské (Materská škola)
Hradište 249, Hradište (Materská škola)
Hradište 277, Hradište (Základná škola)
Hradište pod Vrátnom 44, Hradište pod Vrátnom (Základná škola s MŠ)
Hradná 22, Nové Zámky (Základná škola)
Hradná 23, Liptovský Hrádok (Gymnázium)
Hradná 342, Liptovský Hrádok (Základná škola s MŠ)
Hradná 534, Liptovský Hrádok (SOŠ lesnícka J.D.M.)
Hradné námestie 38, Kežmarok (Základná škola)
Hrádok 149, Hrádok (Materská škola)
Hrádze 480/9, Krakovany (Materská škola)
Hraničiarska 101, Bratislava-Čunovo (Materská škola)
Hrašné 3, Hrašné (Materská škola)
Hrebendova 5, Košice-Luník IX (Materská škola)
Hrhov 365, Hrhov - Tornagörgő (Materská škola)
Hrhov 46, Hrhov - Tornagörgő (Základná škola-Alapiskl)
Hričovská 31, Ovčiarsko (Materská škola)
Hričovské Podhradie 98, Hričovské Podhradie (Materská škola)
Hrnčiarska 2119/1, Zvolen (Základná škola)
Hrnčiarska 1, Košice-Staré Mesto (Materská škola)
Hrnčiarska 13, Humenné (Základná škola)
Hrnčiarska 13, Humenné (Základná škola)
Hrnčiarska 2063/2, Zvolen (Materská škola)
Hrnčiarska 795/61, Stropkov (CZŠ sv. Petra a Pavla)
Hrnčiarska 795/61, Stropkov (Základná škola, Hrnčiarska 795/61, Stropkov)
Hrnčiarska Ves 82, Hrnčiarska Ves (Základná škola s MŠ)
Hrobákova 11, Bratislava-Petržalka (Obchodná akadémia)
Hromoš 29, Hromoš (Základná škola s MŠ)
Hroncova 23, Košice-Sever (Základná škola)
Hronská 104/15, Heľpa (Materská škola)
Hronská 1467/3, Zvolen (Gymnázium Ľ.Š.)
Hronská 18, Banská Bystrica - Šalková (Materská škola)
Hronská 3, Bratislava-Podunaj.Biskup (Gymnázium F. G. Lorcu)
Hronská 47, Banská Bystrica (Základná škola)
Hronská 7, Košice-Západ (Materská škola)
Hronská Dúbrava 144, Hronská Dúbrava (Materská škola)
Hronské Kľačany 319, Hronské Kľačany (Materská škola)
Hronské Kľačany 322, Hronské Kľačany (Základná škola)
Hronské Kosihy 189, Hronské Kosihy (Materská škola)
Hronské Kosihy 189, Hronské Kosihy (Základná škola, Hronské Kosihy 189, Hronské Kosihy)
Hrubá Borša 73, Hrubá Borša (Materská škola)
Hruboňovo 131, Hruboňovo (Materská škola)
Hrubov 16, Hrubov (Materská škola)
Hrubov 24, Hrubov (Základná škola)
Hrušov 497, Hrušov (Základná škola s MŠ)
Hrušovany 336, Hrušovany (Základná škola s MŠ)
Hruštín 207, Hruštín (Materská škola)
Hruštín 55, Hruštín (Základná škola)
Hubeného 23, Bratislava-Rača (Gymnázium)
Hubeného 25, Bratislava (Základná škola s MŠ Jána Amosa Komenského)
Hubeného 25, Bratislava-Rača (Základná škola s MŠ)
Hubice 37, Hubice (Materská škola s VJM)
Hubina 213, Hubina (Materská škola)
Hubošovce 56, Hubošovce (Materská škola)
Hubošovce 56, Hubošovce (Základná škola)
Hucín 20, Hucín (Materská škola)
Hucín 32, Hucín (Základná škola)
Hudcovce 4, Hudcovce (Materská škola)
Hudcovce 4, Hudcovce (Základná škola)
Hul 429, Hul (Základná škola s MŠ)
Humenská 51, Košice-Západ (Materská škola)
Huncovce 231, Huncovce (Materská škola)
Hunyadiho 1256/16, Kráľovský Chlmec (Základná škola)
Hurbanova 10, Sučany (Materská škola)
Hurbanova 1155, Čadca (Materská škola)
Hurbanova 128/25, Stará Turá (Základná škola)
Hurbanova 142, Stará Turá (Materská škola)
Hurbanova 15, Zvolen (Súkromná materská škola)
Hurbanova 27, Martin (Základná škola s MŠ)
Hurbanova 34, Tornaľa (Gymnázium)
Hurbanova 4, Nesvady (Materská škola - Óvoda)
Hurbanova 5, Bytča (Materská škola)
Hurbanova 6, Banská Bystrica (SPŠ J .M.)
Hurbanova 6, Banská Bystrica (SPŠ Jozefa Murgaša)
Hurbanova 6, Liptovský Mikuláš (Evanjelická spojená škola biskupa J. Janošku)
Hurbanova 6, Liptovský Mikuláš (Evanjelická SŠ)
Hurbanova 9, Banská Bystrica (Katolícke gymnázium Š.M)
Husiná 156, Husiná (Materská škola)
Husiná 156, Husiná (Základná škola)
Húskova 45, Košice-Sídlisko KVP (Materská škola)
Hutnícka 16, Spišská Nová Ves (Základná škola)
Hviezdoslavov 51, Hviezdoslavov (Materská škola)
Hviezdoslavov 51, Hviezdoslavov (Základná škola)
Hviezdoslavova 1, Ivanka pri Dunaji (Materská škola)
Hviezdoslavova 1, Lipany (Základná škola)
Hviezdoslavova 1, Lipany (Základná škola Hviezdoslavova 1)
Hviezdoslavova 1, Revúca (Základná škola)
Hviezdoslavova 10, Prešov (Materská škola)
Hviezdoslavova 10, Trnava (Gymnázium Angely Merici)
Hviezdoslavova 11, Bardejov (Stredná odborná škola)
Hviezdoslavova 11, Bardejov (Súkromná SOŠ)
Hviezdoslavova 1462, Šaštín - Stráže (Základná škola)
Hviezdoslavova 152, Abrahám (Materská škola)
Hviezdoslavova 17, Moldava nad Bodvou (Materská škola)
Hviezdoslavova 2, Ladce (Materská škola)
Hviezdoslavova 20, Kežmarok (Gymn. P. O.Hviezdoslava)
Hviezdoslavova 215, Borský Svätý Jur (Základná škola s MŠ)
Hviezdoslavova 30, Šahy (Materská škola)
Hviezdoslavova 30, Závadka nad Hronom (Základná škola s MŠ)
Hviezdoslavova 32, Šahy - Ipolyság (MŠ s VJM - Óvoda)
Hviezdoslavova 325, Hranovnica (Materská škola)
Hviezdoslavova 33, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Hviezdoslavova 330/17, Ilava (Obchodná akadémia)
Hviezdoslavova 38, Solčany (Základná škola s MŠ)
Hviezdoslavova 415/40, Ludanice (Základná škola s MŠ)
Hviezdoslavova 44, Stropkov (SOŠ elektrotechnická)
Hviezdoslavova 5, Rožňava (Stredná odborná škola tecnická, Hviezdoslavova 5, Rožňava)
Hviezdoslavova 55, Šurany (Stredná odborná škola gastronómie a služieb, Hviezdoslavova 55, Šurany)
Hviezdoslavova 6, Spišská Nová Ves (SPŠ strojnícka)
Hviezdoslavova 6, Spišská Nová Ves (Technická akadémia)
Hviezdoslavova 674, Stupava (Materská škola)
Hviezdoslavova 822/8, Trstená (Základná škola)
Hviezdoslavova 822/8, Trstená (Základná škola s MŠ)
Hviezdoslavova 823/7, Trstená (Základná škola s MŠ Rudolfa Dilonga, Hviezdoslavova 823/7, Trstená)
Hviezdoslavova 985/20, Snina (Základná škola)
Hviezdoslavova tr. 7, Nitra (Cirk.centr.voľného času)
Hviezdoslavova ul. 2094/2, Dunajská Streda (Základná škola s VJM)
Hviezdoslavovo nám. 18, Bratislava 1 (Fa výtvar. umení VŠVU)
Hviezdoslavovo nám. 18, Dolný Kubín (Gymnázium P.O.Hviezdos.)
Hvozdnica 66, Hvozdnica (Centrum voľného času)
Hvozdnica 66, Hvozdnica (Základná škola s MŠ)
Hybe 16, Hybe (Materská škola)
Hybe 691, Hybe (Základná škola s Mš, Hybe 691, Hybe)
Hýľov 44, Hýľov (Materská škola)
Hýľov 62, Hýľov (Základná škola)
I. Hatvaniho 321, Rimavská Sobota (Materská škola)
I. Krasku 12, Trebišov (Základná škola)
I. Krasku 3, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Igram 27, Igram (Materská škola)
Igram 30, Igram (Základná škola)
Ihľany 127, Ihľany (Základná škola)
Ihľany 51, Ihľany (Materská škola)
Ihráč 112, Ihráč (Materská škola)
Iliašovce 155, Iliašovce (Materská škola)
Iliašovce 29, Iliašovce (Základná škola)
Ilija 151, Ilija (Materská škola)
Iľjušinova 1, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Ilkovičova 3, Bratislava 1 (Fa elektr. a inf. STU)
Ilkovičova 3, Bratislava 4 (Fa informatiky a IT STU)
Imatra 2548/8, Zvolen (Materská škola)
Imre Madácha 3, Dolná Strehová (Základná škola s MŠ)
Iňačovce 141, Iňačovce (Materská škola)
Iňačovce 33, Iňačovce (Základná škola)
Ing. O. Kožucha 11, Spišská Nová Ves (Základná škola)
Inovecká 2041, Topoľčany (Obchodná akadémia)
Ipeľská 10, Košice-Západ (Materská škola)
Ipeľské Predmostie 267, Ipeľské Predmostie (Materská škola s VJM)
Ipeľské Predmostie 74, Ipeľské Predmostie (Cirk.zákl.škola s VJM)
Ipeľský Sokolec 332, Ipeľský Sokolec (Zákl. škola s MŠ s VJM)
Ivachnová 7, Ivachnová (Materská škola)
Ivana Bukovčana 3, Bratislava-Devínska Nová (Základná škola, Ivana Bukovčana 3, Bratislava)
Ivana Horvátha 14, Bratislava-Ružinov (Gymnázium)
Ivana Krasku 29, Trnava-Modranka (Základná škola s MŠ)
Ivana Krasku 491/30, Púchov 1 (Fa priem.technol.TnUAD)
Ivanice 21, Ivanice (Materská škola s VJM)
Ivanovce 18, Ivanovce (Základná škola s MŠ)
Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov (Stredná odborná škola)
Ivanská cesta 21, Bratislava-Ružinov (Súkr.str.umelecká škola)
Ivor 1422, Veľké Rovné (Základná škola)
J. A .Komenského 5, Rožňava (Spojená škola - SOŠ)
J. A. Komenského 1290/1, Bánovce nad Bebravou (Základná škola)
J. A. Komenského 1318/4, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
J. A. Komenského 161/6, Zemianske Kostoľany (Základná škola)
J. A. Komenského 27, Dvory nad Žitavou (Materská škola)
J. A. Komenského 27, Dvory nad Žitavou -Udvard (MŠ s VJM - Óvoda)
J. A. Komenského 5, Rožňava (Spojená škola)
J. A. Komenského 5, Rožňava (Spojená škola - ZŠ)
J. A. Komenského 7, Revúca (Základná škola JAK)
J. Alexyho 1941/1, Zvolen (Základná škola)
J. Bottu 129, Šumiac (Materská škola)
J. Braneckého 130/15, Trenčianska Teplá (Základná škola)
J. Braneckého 4, Trenčín (Stredná zdravot. škola)
J. C. Hronského 1289/2, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
J. C. Hronského 356/2, Nováky (Centrum voľného času)
J. D. Matejovie 539, Liptovský Hrádok (Základná škola s MŠ)
J. Hagaru 43/33, Zemianske Kostoľany (Materská škola)
J. Hanulu 6, Spišská Nová Ves (Materská škola)
J. Hollého 696/3, Topoľčany (Základná škola, J. Hollého 696/3, Topoľčany)
J. I. Barča 140, Pozdišovce (Materská škola)
J. Kozáčeka 4, Zvolen (Stred. zdravot. škola)
J. Kráľa 1592/1, Stupava (Materská škola)
J. Kráľa 1594/1, Topoľčany (Materská škola)
J. Kráľa 1615, Hriňová (Materská škola)
J. Kráľa 22, Zvolen (Súkromná materská škola)
J. Kútnika-Šmálova 630/6, Liptovské Sliače (Materská škola)
J. Lettricha 19, Martin (Materská škola)
J. Lettricha 19, Martin (Materská škola Jozefa Lettricha, Jozefa Lettricha 19, Martin)
J. Lettricha 2, Martin (Gymnázium)
J. M. Hurbana 44, Žilina (Gymnázium sv. Františka)
J. Majlátha 2, Pribeník (Stredná odborná škola)
J. Matušku 759/1, Prievidza (Materská škola)
J. Mudrocha 1343/19, Senica (Základná škola)
J. Nižnanského 1, Brestovany (Základná škola s MŠ, J. Nižnanského 1, Brestovany)
J. Stampayho 928/76, Gbelce (Základná škola)
J. Stampayho 929/80, Gbelce - Köbölkút (ZŠ J. Stampayho s VJM)
J. Švermu 1, Zvolen (Stredná odborná škola technická)
J. Švermu 1, Zvolen (Technická akadémia, J.. Švermu 1, Zvolen)
J. Záborského 7, Pozdišovce (Základná škola)
J.A Komenského 18, Banská Bystrica (Gymnázium A.S.)
J.A.Komenského 12, Lučenec (Ped.a soc.akadémia)
J.A.Komenského 4, Veľký Krtíš (Základná škola)
J.Bánika 1733/41, Zvolen (Materská škola)
J.G.Tajovského 24, Banská Bystrica (Stred. zdravot. škola)
J.G.Tajovského 25, Banská Bystrica (Gymnázium J.G.T.)
J.G.Tajovského 25, Banská Bystrica (Obchodná akadémia)
J.Kalinčiaka 1584/8, Fiľakovo (Stredná odborná škola)
J.Kollára 22, Banská Bystrica 1 (Fa múzických umení AU)
J.Kollára 28, Banská Bystrica 1 (Fa výtvarných umení AU)
Jabloň 50, Jabloň (Materská škola)
Jablonec 57, Jablonec (Materská škola)
Jablonec 59, Jablonec (Základná škola)
Jablonka 1, Jablonka (Materská škola)
Jablonka 1, Jablonka (Základná škola, Jablonka č. 1, Jablonka)
Jablonov 209, Jablonov (Základná škola s MŠ)
Jablonov nad Turňou 229, Jablonov nad Turňou (Základná škola s MŠ, Jablonov nad Turňou 229, Jablonov nad Turňou)
Jabloňová 1351, Zvolen (Stredná odborná škola)
Jablonové 348, Jablonové (Materská škola)
Jablonové 348, Jablonové (Základná škola, č. 348, Jablonové)
Jablonská 5, Myjava (Gymnázium)
Jahodnícka 1, Martin (Základná škola)
Jakobyho 15, Košice-Staré Mesto (Škola úžit.výtvarníctva, Jakobyho 15, Košice)
Jakovany 64, Jakovany (Materská škola)
Jakubany 151, Jakubany (Základná škola s MŠ)
Jakubov 276, Jakubov (Základná škola)
Jakubova Voľa 52, Jakubova Voľa (Materská škola)
Jakubova Voľa 52, Jakubova Voľa (Základná škola)
Jakubovany 136, Jakubovany (Materská škola)
Jakubovany 20, Jakubovany (Materská škola)
Jakubovany 86, Jakubovany (Základná škola)
Jakubská cesta 77, Banská Bystrica (Materská škola)
Jalšové 137, Jalšové (Materská škola)
Jaltská 33, Košice-Dargov. hrdinov (Materská škola)
Jamník 184, Jamník (Základná škola)
Jamník 185, Jamník (Materská škola)
Jána A. Komenského 1, Michalovce (Základná škola)
Jána A. Komenského 2, Michalovce (Materská škola)
Jána Bakossa 5, Banská Bystrica (Súkromná základná škola)
Jána Bottu 27, Trnava (Základná škola, Jána Bottu 27, Trnava)
Jána Bottu 31, Trnava (Šport.gymnázium J.Herdu)
Jána Cikkera 651/2, Sliač (Materská škola)
Jána Francisciho 11, Levoča (Základná škola)
Jána Francisciho 8/1674, Levoča (Materská škola)
Jána Halašu 11, Trenčín (Materská škola)
Jána Jonáša 5, Bratislava-Devínska Nová (SOŠ)
Jána Kollára 896, Malacky (Materská škola)
Jána Majku 650, Dolná Streda (Základná škola Jána Majku 650, Dolná Streda)
Jána Rašu 430, Budmerice (Súkr. CVČ)
Jána Šimka 7, Martin (Materská škola)
Jána Švermu 6, Michalovce (Základná škola)
Jána Švermu 8, Michalovce (Materská škola)
Janigova 2, Košice-Sídlisko KVP (Základná škola)
Janík 28, Janík (Materská škola)
Janík 28, Janík (Základná škola)
Janíky-Dolné 78, Janíky (Materská škola s VJM)
Janka Jesenského 888/1, Krupina (Stredná odborná škola)
Janka Kráľa 1, Nová Dubnica (Základná škola)
Janka Kráľa 14, Trenčín (Súkromná materská škola)
Janka Kráľa 2392, Čadca (Materská škola)
Janka Kráľa 25, Veľké Kapušany (Stredná odborná škola)
Janka Palu 2, Nemšová (Základná škola, Janka Palu 2, Nemšová)
Jankolova 8, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Jankovce 7, Jankovce (Základná škola)
Jankovce 8, Jankovce (Materská škola)
Jánošíkova 1, Nové Zámky (Centrum voľného času)
Jánošíkova 4, Nové Mesto nad Váhom (Stredná odborná škola)
Jánošíkova 4, Nové Mesto nad Váhom (Stredné odborná škola)
Jánošovka, Školská 511/2, Čierny Balog (Základná škola)
Janov 1, Janov (Materská škola)
Janova Lehota 97, Janova Lehota (Materská škola)
Janova Lehota 97, Janova Lehota (Základná škola)
Janovce 18, Janovce (Materská škola)
Janovce 18, Janovce (Základná škola)
Jánovce 209, Jánovce (Materská škola)
Jánovce 212, Jánovce (Základná škola)
Jarabina 258, Jarabina (Základná škola s MŠ)
Jarková 63, Sabinov (Materská škola)
Jarmočná 1, Modrý Kameň (Spojená škola - OA)
Jarmočná 108, Stará Ľubovňa (Stredná odborná škola)
Jarmočná 132, Stará Ľubovňa (Obchodná akadémia)
Jarmočná 96, Ždaňa (Základná škola)
Jarmočná 96/13, Ždaňa (CZŠ sv.Košic. mučeníkov)
Jarmočné 987, Strekov (MŠ s VJM - Óvoda)
Jarná 13, Žilina (Súkr. obchodná akadémia)
Jarná 20, Sečovce (Spojená materská škola)
Jarná 20, Žilina (Základná škola)
Jarná 2602/7, Žilina (Materská škola)
Jarná 4, Košice-Staré Mesto (Materská škola)
Jarná ulica 3168/13, Poprad (Súkromná materská škola)
Jarná ulica 3168/13, Poprad (Základná škola s MŠ)
Jarovnice 192, Jarovnice (Základná škola)
Jarovnice 464, Jarovnice (Základná škola s MŠ)
Jasenica 214, Jasenica (Materská škola)
Jasenica 214, Jasenica (Základná škola)
Jasenov 239, Jasenov (Materská škola)
Jasenovce 9, Jasenovce (Materská škola)
Jasenové 1, Jasenové (Materská škola)
Jasenové 1, Jasenové (Základná škola, č. 1, Jasenové)
Jaslovské Bohunice 337, Jaslovské Bohunice (Materská škola)
Jaslovské Bohunice 341, Jaslovské Bohunice (Základná škola s MŠ)
Jasov 23, Jasov (Základná škola)
Jasov 62, Jasov (Materská škola)
Jasová 7, Jasová (Základná škola s MŠ)
Jastrabá 188, Jastrabá (Základná škola s MŠ)
Jastrabie nad Topľou 112, Jastrabie nad Topľou (Základná škola)
Jastrabie nad Topľou 113, Jastrabie nad Topľou (Materská škola)
Jatov 189, Jatov (Základná škola s MŠ)
Javorinská 9, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Javorová 16, Spišská Nová Ves (Gymnázium)
Javorová 5, Rajec (Gymnázium)
Jazernica 84, Jazernica (Materská škola)
Jazernica 84, Jazernica (Základná škola, č. 84, Jazernica)
Jedľové Kostoľany 33, Jedľové Kostoľany (Materská škola)
Jedľové Kostoľany 75, Jedľové Kostoľany (Základná škola)
Jegorovovo námestie 5, Košice (Súkromná materská škola)
Jelenecká 72, Nitrianske Hrnčiarovce (Základná škola)
Jelenia 16, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola)
Jelšavská 318, Štítnik (Materská škola)
Jelšavská 404, Dolný Kubín (SOŠ polytechnická, Jelšavská 404, Dolný Kubín)
Jelšovce 261, Jelšovce (Základná škola)
Jelšovce 352, Jelšovce (Materská škola)
Jenisejská 22, Košice (Základná škola)
Jenisejská 22, Košice-Nad jazerom (Základná škola J.Urbana)
Jenisejská 24, Košice-Nad jazerom (Materská škola)
Jenkovce 113, Jenkovce (Materská škola)
Jeséniova 54, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ, Jeséniova 54, Bratislava)
Jesenského 1, Nové Zámky (Stredná odborná škola)
Jesenského 10246/1A, Martin (Súkromná materská škola)
Jesenského 259/6, Považská Bystrica (Obchodná akadémia)
Jesenského 4/A, Bratislava-Staré Mesto (Gymnázium Matky Alexie)
Jesenského 836, Tisovec (Evanjelické gymnázium)
Jesenského 903, Tisovec (Stredná odborná škola)
Jesenského ulica 910/10, Dunajská Streda (Materská škola)
Ješkova Ves 48, Ješkova Ves (Materská škola)
Jilemnického 1282, Žiar nad Hronom (SOŠ obchodu a služieb)
Jilemnického 2, Žiar nad Hronom (Základná škola)
Jilemnického 24, Trenčín (SOŠ obchodu a služieb)
Jilemnického 748/36, Veľké Kostoľany (Materská škola)
Jilemnického ul. 94/3, Revúca (Základná škola Ivana Branislava Zocha)
Jilemnického ulica 204/11, Dunajská Streda (Základná škola)
Jiráskova 12, Bardejov (Gymnázium)
Jiráskova 25, Trnava (Materská škola)
Jiráskova 5, Bardejov (Cirkevná ZŠ sv. Egídia)
Jovsa 182, Jovsa (Materská škola)
Jovsa 242, Jovsa (Základná škola)
Jozefa Kronera 25, Martin (Základná škola)
Juhoslovanská 2, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Cirk.základná škola s MŠ, Juhoslovanská 2., Košice )
Juhoslovanská 2, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Základná škola)
Juhoslovanská 4, Košice-Sídlisko Ťahanovce (Materská škola)
Jur nad Hronom 284, Jur nad Hronom (Základná škola s MŠ, Jur nad Hronom 284, Jur nad Hronom)
Jura Janošku 11, Liptovský Mikuláš (ZŠ Apoštola Pavla)
Jurkovičova 17, Prešov (Materská škola)
Jurová 134, Jurová (Základná škola s VJM)
Jurské 40, Jurské (Základná škola s MŠ)
Juskova Voľa 91, Juskova Voľa (Materská škola)
Juskova Voľa 91, Juskova Voľa (Základná škola)
Južná 155/40, Matiašovce (Materská škola)
Južná trieda 10, Košice-Juh (Hotelová akadémia)
Južná trieda 48, Košice-Juh (Katolícka str.pedag.šk.)
K. Kacza 33, Komárno (Materská škola - Óvoda)
K. Kacza 39, Komárno (MŠ s VJM - Óvoda)
K. Mikszátha 1, Rimavská Sobota (Obchodná akadémia)
K. Novackého 14, Prievidza (Centromné CVČ SPEKTRUM)
Kadnárova 7, Bratislava (Stredná odborná škola knihovníckych a informačných štúdií)
Kadnárova 7, Bratislava-Rača (SOŠ masmed.a inf. št.)
Kalameny 4, Kalameny (Materská škola)
Kaľava 5, Kaľava (Základná škola)
Kaľava 64, Kaľava (Materská škola)
Kalinčiakova 1, Hlohovec (Materská škola)
Kalinčiakova 12, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola)
Kalinčiakova 12, Zlaté Moravce (Materská škola)
Kalinčiakova 24, Trnava (Arcibiskupské gymnázium)
Kalinčiakova 24, Trnava (Ped.a soc.akad.bl.Laury)
Kalinčiakova 24, Trnava (Pedagogická a sociálna akadémia blahoslavenej Laury)
Kalinčiakova 48, Topoľčany (Cirk. škola úžit. výtv.)
Kalinčiakova 87, Zvolen (Súkr. gymnázium)
Kalinčiakova 87, Zvolen (Súkr. SOŠ scén. výtvar.)
Kalinkovo 194, Kalinkovo (Materská škola)
Kalinkovo 194, Kalinkovo (Základná škola)
Kalinovská 431, Krásno nad Kysucou (Základná škola s MŠ)
Kalinovská 9, Košice-Dargov. hrdinov (Materská škola)
Kálmána Kittenbergera 2, Levice (Obchodná akadémia)
Kalná Roztoka 169, Kalná Roztoka (Základná škola s MŠ)
Kálnica 385, Kálnica (Základná škola s MŠ, Kálnica 385, Kálnica)
Kalnište 31, Kalnište (Materská škola)
Kalnište 91, Kalnište (Základná škola)
Kaloša 182, Kaloša (Materská škola)
Kaloša 50, Kaloša - Kálosa (Základná škola)
Kalša 128, Kalša (Základná škola s MŠ)
Kaluža 4, Kaluža (Materská škola)
Kamanová 36, Kamanová (Materská škola)
Kaméliová 10, Bratislava-Vrakuňa (Materská škola)
Kameňany 17, Kameňany (Materská škola)
Kameňany 8, Kameňany (Základná škola)
Kamenica 645, Kamenica (Základná škola s MŠ)
Kamenica nad Hronom 486, Kamenica nad Hronom (Materská škola - Óvoda)
Kamenín 494, Kamenín (Základná škola)
Kamenín 494, Kamenín - Kéménd (Základná škola Sándora Petőfiho s VJM, Kamenín 494, Kamenín - Kéménd)
Kamenín 632, Kamenín - Kéménd (MŠ s VJM - Óvoda)
Kamenná 1, Sokoľ (Základná škola)
Kamenná Poruba 109, Kamenná Poruba (Materská škola)
Kamenná Poruba 110, Kamenná Poruba (Základná škola)
Kamenné Kosihy 4, Kamenné Kosihy (Materská škola)
Kamienka 113, Kamienka (Základná škola s MŠ)
Kamienka 143, Kamienka (Materská škola)
Kanadská 19, Poltár (Materská škola)
Kapišová 89, Kapišová (Materská škola)
Kapitánova 29, Komárno (Materská škola)
Kapitulská 26, Bratislava 1 (Rímskokat.bohosl.fak.UK)
Kaplna 174, Kaplna (Materská škola)
Kapušianska 2, Michalovce (Obchodná akadémia)
Kapušianske Kľačany 72, Kapušianske Kľačany (Materská škola)
Karadžičova 51, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Karloveská 32, Bratislava (Spojená škola sv. Františka z Assisi, Karloveská 32, Bratislava)
Karloveská 61, Bratislava-Karlova Ves (Základná škola)
Karná 91, Karná (Materská škola)
Karola Adlera 5, Bratislava-Dúbravka (SPŠ elektrotechnická)
Karola Kuzmányho 41, Kežmarok (Materská škola)
Karpatská 3, Banská Bystrica (Materská škola)
Karpatská 803/11, Svidník (Základná škola)
Karpatská 8063/11, Žilina (Základná škola)
Kaštielna 247, Betliar (Materská škola)
Katkin park 2, Košice-Západ (Súkromné gymnázium)
Kátlovce 180, Kátlovce (Materská škola)
Kátlovce 195, Kátlovce (Základná škola s MŠ, Kátlovce 195, Kátlovce)
Kátov 155, Kátov (Materská škola)
Kecerovce 31, Kecerovce (Materská škola)
Kecerovce 79, Kecerovce (Základná škola)
Kechnec 13, Kechnec (Materská škola)
Kečovo 72, Kečovo (Materská škola)
Kečovo 72, Kečovo (Základná škola)
Kendice 333, Kendice (Materská škola)
Kendice 424, Kendice (CZŠ sv. Michala)
Keť 218, Keť (Cirkevná ZŠ s MŠ s VJM)
Kežmarská 28, Košice-Západ (Základná škola)
Kežmarská 30, Košice-Západ (Základná škola)
Kežmarská 46, Košice-Západ (Materská škola)
Kľačany 263, Kľačany (Základná škola s MŠ, Kľačany 263, Kľačany)
Kľačno 326, Kľačno (Materská škola)
Klačno 4/2201, Ružomberok (Materská škola)
Klačno 4/2201, Ružomberok (Základná škola)
Kladzany 45, Kladzany (Materská škola)
Kladzany 45, Kladzany (Základná škola)
Klasov 20, Klasov (Základná škola)
Klasov 97, Klasov (Materská škola)
Kláštor pod Znievom 9, Kláštor pod Znievom (Materská škola)
Kláštorná 2, Podolínec (Stredná odborná škola)
Kláštorná 4, Šamorín (Základná škola M.Bela)
Kláštorná 550, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Kláštorné nám. 1, Malacky (ZŠ Mansveta Olšovského)
Kláštorné nám. 1295, Šaštín - Stráže (Gymnázium J.Bosca)
Kláštorné nám. 3, Malacky (Gymnázium sv.Fr.Assisk.)
Kláštorská 24, Levoča (Gymnázium sv. Františka Assiského, Kláštorská 24, Levoča)
Kláštorská 24A, Levoča (Str. zdravotnícka škola)
Kláštorská 37, Levoča (Gymnázium J. Francisciho-Rimavského, Kláštorská 37, Levoča)
Klátova Nová Ves 351, Klátova Nová Ves (Základná škola)
Klátova Nová Ves 492, Klátova Nová Ves (Materská škola)
Klátovská 56, Nižný Klátov (Základná škola)
Klčov 28, Klčov (ZŠ s MŠ J. Nepomuckého)
Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom (Spoj.škola sv.Jozefa ZŠ)
Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom (Spojená škola sv. Jozefa)
Klčové 87, Nové Mesto nad Váhom (SŠ Gymnázium sv.Jozefa)
Kleňany 18, Kleňany (Materská škola s VJM)
Klenová 111, Klenová (Základná škola s MŠ)
Klin 122, Klin (Základná škola s MŠ)
Klokoč 25/1, Klokoč (Materská škola)
Klokočov 91, Klokočov (Materská škola)
Klokočova 741, Hnúšťa (Materská škola)
Klokočova 742, Hnúšťa (Základná škola, Klokočova 742, Hnúšťa)
Klubina 157, Klubina (Základná škola s MŠ, Klubina 157, Klubina )
Kluknava 190, Kluknava (Materská škola)
Kluknava 43, Kluknava (Základná škola, č. 43, Kluknava)
Kľušov 170, Kľušov (Základná škola s MŠ, Kľušov 170, Kľušov)
Kmeťovo 75, Kmeťovo (Materská škola)
Kmeťovo stromoradie 1, Prešov (Str. zdravotnícka škola)
Kmeťovo stromoradie 5, Prešov (Pedagogická a soc.akad.)
Kobeliarovo 21, Kobeliarovo (Materská škola)
Kobyly 53, Kobyly (Materská škola)
Kobyly 53, Kobyly (Základná škola)
Koceľovce 28, Koceľovce (Materská škola)
Kochanovce 206, Kochanovce (Materská škola)
Kočín - Lančár 2, Kočín - Lančár (Materská škola)
Kočovce 380, Kočovce (Základná škola s MŠ)
Kohútov sad 1752/4, Dolný Kubín (Základná škola)
Kojatice 58, Kojatice (Materská škola)
Kojatice 84, Kojatice (Základná škola)
Kojšov 187, Kojšov (Materská škola)
Kokošovce 114, Kokošovce (Materská škola)
Kokošovce 121, Kokošovce (Základná škola)
Kokšov - Bakša 178, Kokšov - Bakša (Materská škola)
Kokšov - Bakša 20, Kokšov - Bakša (Základná škola)
Kolačkov 31, Kolačkov (Základná škola s MŠ)
Kolačno 1, Kolačno (Materská škola)
Kolárovice 62, Kolárovice (Základná škola s MŠ)
Kolárovská cesta 821/19, Zemianska Olča (Materská škola - Óvoda)
Kolbovce 8, Kolbovce (Základná škola s MŠ)
Kolinovce 129, Kolinovce (Materská škola)
Kolískova 14, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Kolkáreň 34/41, Podbrezová (Materská škola)
Kolkáreň 7/12, Podbrezová (Základná škola)
Kollárova 10, Prešov (Spojená škola - SOŠles.)
Kollárova 17, Sečovce (Cirkev.Spoj.škola - ZŠ)
Kollárova 17, Sečovce (Spojená škola - SOŠ)
Kollárova 2, Svätý Jur (Základná škola, Kollárova 2, Svätý Jur)
Kollárova 21, Holíč (Centrum voľného času)
Kollárova 21, Holíč (Špeciálna základná škola)
Kollárova 23, Senec (Materská škola)
Kollárovo námestie 33, Mošovce (Základná škola)
Kolonica 121, Kolonica (Základná škola s MŠ)
Kolpašská 1586/9, Banská Štiavnica (Spojená škola - SOŠ)
Kolta 245, Kolta (Základná škola s MŠ)
Komárany 27, Komárany (Materská škola)
Komárňanská 28, Nové Zámky (SŠ - SPŠE S. A. Jedlika)
Komárov 56, Komárov (Materská škola)
Komenského 1, Bernolákovo (Materská škola)
Komenského 1, Humenné (Obchodná akadémia)
Komenského 1, Humenné (SPŠ chemická a potrav.)
Komenského 1, Michalovce (Súkr. HA - Dufincova)
Komenského 1, Smižany (Materská škola)
Komenského 1, Trnava (SPŠ)
Komenského 1, Želiezovce - Zselíz (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Komenského 1/A, Modra (Základná škola Ľudovíta Štúra, Komenského 1/A, Modra)
Komenského 10, Liptovský Mikuláš (Spojená škola-Gymnázium)
Komenského 10, Turany (Základná škola)
Komenského 1049/23, Turany (Spojená škola)
Komenského 1049/23, Turany (Stredná odborná škola)
Komenského 1081/1, Gabčíkovo (Základná škola s VJM)
Komenského 1082/3, Gabčíkovo (Základná škola)
Komenského 1113, Gabčíkovo (Materská škola)
Komenského 1113, Gabčíkovo (Materská škola s VJM)
Komenského 113, Lipany (Základná škola)
Komenského 12, Sobrance (Základná škola)
Komenského 12, Trebišov (Stredná odborná škola)
Komenského 1227/8, Sereď (CVČ ako súčasť ZŠ)
Komenského 13, Hlohovec (Gymnázium Ivana Kupca)
Komenského 13, Lipany (Gymnázium)
Komenského 13, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Komenského 13, Sabinov (Základná škola)
Komenského 133, Hlohovec (Gymnázium)
Komenského 133, Šoporňa (Základná škola s MŠ)
Komenského 135/6, Medzilaborce (Základná škola)
Komenského 1357, Kysucké Nové Mesto (Gymnázium)
Komenského 16, Lipany (Stredná odborná škola)
Komenského 16, Svidník (Gymnázium dukl. hrdinov)
Komenského 1962/8, Trebišov (Základná škola)
Komenského 1963/10, Trebišov (Cirkevná stredná odborná škola sv.Jozafáta, Komenského 1963/10, Trebišov)
Komenského 1964/11, Trebišov (Materská škola)
Komenského 2, Košice (Stredná priemyselná škola)
Komenského 2, Košice-Staré Mesto (Stredná priemysel.škola)
Komenského 2, Spišská Nová Ves (Základná škola)
Komenského 2, Spišská Nová Ves (Základná škola, Komenského 2, Spišská Nová Ves)
Komenského 2, Spišský Hrhov (Základná škola)
Komenského 2, Spišský Hrhov (Základná škola s MŠ)
Komenského 2, Svit (Základná škola, Komenského 2, Svit)
Komenského 2, Vrbové (Základná škola)
Komenského 2/1074, Partizánske (Gymnázium)
Komenského 20, Banská Bystrica 1 (Právnická fakulta UMB)
Komenského 21, Nesvady (Základná škola, Komenského 21, Nesvady)
Komenského 21, Nesvady - Naszvad (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Komenského 215, Sučany (Bilingválne gymnázium)
Komenského 22, Svidník (Základná škola, Komenského 307/22, Svidník)
Komenského 23, Bardejov (Základná škola)
Komenského 24, Bardejov (Materská škola)
Komenského 25, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Komenského 2666/16, Snina (Základná škola)
Komenského 27, Pezinok (Stred. odborná škola)
Komenského 2779, Snina (Súkromná materská škola)
Komenského 279/32, Dolný Kubín (Základná škola s MŠ, Komenského 279/32, Dolný Kubín)
Komenského 28, Bošany (Materská škola)
Komenského 3, Bernolákovo (Základná škola, Komenského 3, Bernolákovo)
Komenského 3, Komárno (Základná škola J.A.Komenského, Komenského 3, Komárno)
Komenského 3, Smižany (Základná škola)
Komenského 3, Smolenice (Základná škola s MŠ)
Komenského 301, Batizovce (Materská škola)
Komenského 3064/41, Sereď (Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda, Komenského 3064/41, Sereď)
Komenského 3064/41, Sereď (Základná škola P.O.Hviezdoslava)
Komenského 31, Polomka (Materská škola)
Komenského 32, Trebišov (Gymnázium)
Komenského 333, Batizovce (Základná škola)
Komenského 34, Polomka (Základná škola)
Komenského 3425/18, Trebišov (Obchodná akadémia)
Komenského 37, Tekovské Lužany (Základná škola)
Komenského 37, Tekovské Lužany (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Komenského 4, Humenné (Gymnáz. gen. L. Svobodu)
Komenského 40, Sabinov (Gymnázium A. Prídavka)
Komenského 425/29, Námestovo V. (Materská škola)
Komenského 428/43, Ráztočno (Základná škola s MŠ)
Komenského 44, Košice-Sever (SPŠ elektrotechnická)
Komenského 47, Bardejov (Materská škola)
Komenského 495/31, Námestovo (Cirkevná základná škola)
Komenského 495/31, Námestovo (Cirkevná ZŠ sv. Gorazda)
Komenského 495/33, Námestovo (Základná škola)
Komenského 496/37, Námestovo (SOŠ technická)
Komenského 5, Bardejov (Cirk. spoj. škola - GYM)
Komenského 5, Bardejov (Stredná priemyselná škola, Komenského 5, Bardejov)
Komenského 50, Púchov (ZŠ J.A.Komenského)
Komenského 50, Žilina (SOŠ elektrotechnická)
Komenského 555, Zlatná na Ostrove (Základná škola s MŠ M.Kóczána s VJM, Komenského 555, Zlatná na Ostrove)
Komenského 587/15, Poprad (Základná škola s MŠ )
Komenského 587/15, Poprad (Základná škola s MŠ, Komenského 587/15, Poprad )
Komenského 6, Sobrance (Základná škola)
Komenského 6, Spišské Vlachy (Cirk. spojená škola- ZŠ)
Komenského 6, Spišské Vlachy (Základná škola)
Komenského 6, Stará Ľubovňa (Základná škola)
Komenského 64/17, Belá nad Cirochou (Cirkevná ZŠ s MŠ)
Komenského 707/4, Sečovce (Základná škola)
Komenského 73, Košice 1 (Fa veter. lekár.(fikt.))
Komenského 8, Palárikovo (ZŠ s MŠ K.Strmeňa)
Komenského 959, Senica (Základná škola, Komenského 959, Senica)
Komenského ulica 1219/1, Dunajská Streda (Základná škola s VJM)
Komenského ulica 357/2, Dunajská Streda (Materská škola)
Komenského ulica č.1162, Kysucké Nové Mesto (Materská škola)
Komoča 142, Komoča (MŠ s VJM - Óvoda)
Koniarekova 17, Trnava (SOŠ polytechnická)
Koniarovce 107, Koniarovce (Materská škola)
Konkolyho 8, Hurbanovo (SPŠ stavebná)
Konopná 8, Levice (Materská škola)
Konská 399, Konská (Základná škola s MŠ)
Konštantínova 16, Prešov 1 (Fakulta manažmentu PU)
Konštantínova 1751/64, Stropkov (Základná škola)
Konštantínova 2, Prešov (Gymnázium)
Konštantínova 2, Prešov (SOŠ dopravná)
Konštantínova 64, Stropkov (Gymnázium, Konštantínova 1751/64, Stropkov)
Kopanická 286, Machulince (Základná škola sv.Sávia)
Kopanická 287, Machulince (Materská škola)
Kopaničná 237, Hliník nad Hronom (Súkr. SOŠ)
Kopernica 96, Kopernica (Materská škola)
Koperníkova 24, Hlohovec (Centrum voľného času)
Koperníkova 24, Hlohovec (Základná škola, Koperníkova 24, Hlohovec)
Koperníkova ulica 1707/21, Poprad-Matejovce (Základná škola s MŠ)
Koplotovce 122, Koplotovce (Materská škola)
Koprivnica 124, Koprivnica (Materská škola)
Koprivnica 83, Koprivnica (Základná škola)
Korcháň 1070, Raková (Materská škola)
Korňa 720, Korňa (Materská škola)
Kornela Mahra 11, Trnava (Základná škola)
Kornela Mahra 9, Trnava (Materská škola)
Koromľa 164, Koromľa (Materská škola)
Korytárky 52, Korytárky (Základná škola s MŠ)
Košariská 81, Košariská (ZŠ M.R.Štefánika)
Košariská 97, Košariská (Materská škola)
Košarovce 16, Košarovce (Základná škola s MŠ)
Košecké Podhradie 301, Košecké Podhradie (Základná škola s MŠ)
Košická 20, Prešov (Stredná odborná škola, Košická 20, Prešov)
Košická 34, Kostoľany nad Hornádom (Materská škola)
Košická 40, Senec (Materská škola)
Košická Belá 235, Košická Belá (Základná škola)
Košická Belá 236, Košická Belá (Materská škola)
Košická Polianka 122, Košická Polianka (Materská škola)
Košická Polianka 148, Košická Polianka (Základná škola)
Košická, Bratislava-Ružinov (Spojená škola - ZŠ)
Košické Oľšany 133, Košické Oľšany (Materská škola)
Košické Oľšany 215, Košické Oľšany (Základná škola)
Košický Klečenov 43, Košický Klečenov (Materská škola)
Kosihovce 194, Kosihovce (Materská škola)
Kosihy nad Ipľom 1, Kosihy nad Ipľom (Materská škola s VJM)
Koškovce 134, Koškovce (Základná škola s MŠ)
Košolná 180, Košolná (Materská škola)
Kosorín 118, Kosorín (Materská škola)
Košťany nad Turcom 169, Košťany nad Turcom (Materská škola)
Kostoľany pod Tribečom144, Kostoľany pod Tribečom (Základná škola)
Kostolíky 354/7, Hubová (Materská škola)
Kostolíky 354/7, Hubová (Základná škola)
Kostolište 66, Kostolište (Materská škola)
Kostolná - Záriečie 18, Kostolná - Záriečie (Materská škola)
Kostolná 1, Bratislava 1 (Teologická fakulta TTU)
Kostolná 1, Veľké Trakany (Materská škola)
Kostolná 112/15, Ladmovce-Ladmóc (Základná škola)
Kostolná 119/8, Sereď (Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8, Sereď)
Kostolná 18, Hontianske Moravce (Základná škola s MŠ)
Kostolná 271, Spišské Tomášovce (Materská škola)
Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou (Základná škola s MŠ, Kostolná 28, Hrnčiarovce nad Parnou)
Kostolná 3, Modra (SOŠ vinársko-ovocinár.)
Kostolná 49, Malá Tŕňa (Materská škola)
Kostolná 66, Čata (Materská škola - Óvoda)
Kostolná Gala 35, Holice (Materská škola s VJM)
Kostolná pri Dunaji 6, Kostolná pri Dunaji (Materská škola)
Kostolná Ves 62, Kostolná Ves (Materská škola)
Kostolné 263, Kostolné (Materská škola)
Kostolné 263, Kostolné (Základná škola)
Kostolné Kračany 475, Kostolné Kračany (Materská škola s VJM)
Kósu-Schoppera 22, Rožňava (Katolícka ZŠ)
Košúty 202, Košúty (Materská škola)
Košúty 27, Košúty (Základná škola Jerguša Ferka, Hlavná 27, Košúty)
Košúty 27, Košúty (Základná škola s VJM)
Kotešová 378, Kotešová (Základná škola s MŠ, č. 378, Kotešová)
Kováčova 10, Starý Tekov (Materská škola)
Kováčska 26, Košice 1 (Právnická fakulta UPJŠ)
Kováčska 28, Košice-Staré Mesto (Premonštrátske gymnáziu)
Koválov 216, Koválov (Materská škola)
Koválov 216, Koválov (Základná škola)
Kovaľská 12/A, Košice-Poľov (Materská škola)
Kovarce 164, Kovarce (Základná škola)
Kovarce 450, Kovarce (Materská škola)
Kozárovce 927, Kozárovce (Základná škola s MŠ)
Kozmálovská cesta 9, Tlmače (SOŠ technická)
Kozmonautov 1793/14, Rožňava (Materská škola)
Kozmonautov 2, Rožňava (Základná škola)
Kozmonautov 2, Rožňava (ZŠ Ref.kresť.cirkvi VJM)
Kpt. Nálepku 13, Radošina (Základná škola s MŠ)
Kpt. Nálepku 16, Michalovce (Základná škola)
kpt. Nálepku 43, Bánov (Základná škola s MŠ)
Kpt. Nálepku 6, Sobrance (Gymnázium)
Kpt. Nálepku 7, Lipany (Materská škola)
Kpt. Nálepku 855, Nové Mesto nad Váhom (Základná škola, Ul. Kpt. Nálepku 855, Nové Mesto nad Váhom)
Kpt. Nálepku 878, Pohorelá (Základná škola s MŠ, Kpt. Nálepku 878, Pohorelá)
Kračanská cesta 1240/36, Dunajská Streda (SOŠ technická)
Kračúnovce 209, Kračúnovce (Materská škola)
Kračúnovce 277, Kračúnovce (Základná škola)
Krajná Poľana 24, Krajná Poľana (Materská škola)
Krajná Poľana 38, Krajná Poľana (Základná škola)
Krajné 173, Krajné (Základná škola s MŠ)
Kráľ 226, Kráľ (Materská škola)
Kráľ 226, Kráľ (Základná škola)
Kráľ 266, Kráľ (Základná škola s VJM)
Králiky 98, Králiky (Základná škola s MŠ)
Kráľova Lehota 82, Kráľova Lehota (Materská škola)
Kráľová nad Váhom 237, Kráľová nad Váhom (Materská škola - Óvoda)
Kráľová nad Váhom 322, Kráľová nad Váhom (Základná škola)
Kráľová nad Váhom 72, Kráľová nad Váhom (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Kráľová pri Senci 560, Kráľová pri Senci (Materská škola)
Kraľovany 93, Kraľovany (Materská škola)
Kráľovce 86, Kráľovce (Materská škola)
Kráľovce č. 86, Kráľovce (Základná škola)
Kráľovičove Kračany 71, Kráľovičove Kračany (Materská škola - Óvoda)
Kráľovohoľská 413, Šumiac (Základná škola, Kráľovohoľská 413, Šumiac)
Kráľovská 386/11, Skalica (Ekonomická fakulta SEVŠ)
Kraskova 1, Nitra 1 (Fa sociálnych vied UKF)
Krásna Lúka 142, Krásna Lúka (Základná škola s MŠ)
Krásna Ves 141, Krásna Ves (Materská škola)
Krasňany 19, Krasňany (Základná škola s MŠ)
Krásno 70, Krásno (Materská škola)
Krásno nad Kysucou č.1642, Krásno nad Kysucou (SOŠ drevárska)
Krásnohorská Dlhá Lúka 2, Krásnohorská Dlhá Lúka (Materská škola)
Krásnohorská Dlhá Lúka 2, Krásnohorská Dlhá Lúka (Základná škola s VJM)
Krásnovce 86, Krásnovce (Materská škola)
Krásny Brod 75, Krásny Brod (Materská škola)
Krátka 10, Moldava nad Bodvou (Materská škola)
Krátka 1825/28, Rožňava (Materská škola)
Krátka 2, Šaľa (Základná škola J.C. Hronského)
Kravany 140, Kravany (Materská škola)
Kravany 241, Kravany (Základná škola s MŠ)
Kravany nad Dunajom 143, Kravany nad Dunajom (ZŠ s MŠ - Alapiskola)
Krčava 184, Krčava (Základná škola s MŠ)
Krčméryho 2, Nitra (Základná škola)
Kremeľská 2, Bratislava-Devín (S-ZŠ Cambridge)
Kremeľská 36, Bratislava-Devín (Materská škola)
Kremnička 10, Banská Bystrica (Spojená škola - SOŠ st.)
Kremnička 22, Banská Bystrica (Materská škola)
Kremnická 26, Bratislava-Petržalka (Súkr. obchodná akadémia)
Kremnická 26, Bratislava-Petržalka (Súkromné gymnázium)
Kríková 20, Bratislava-Vrakuňa (Materská škola)
Krišovská Liesková 65, Krišovská Liesková (Materská škola)
Krivá č. 136, Krivá (Základná škola)
Krivá č. 167, Krivá (Materská škola)
Kriváň 435, Kriváň (Základná škola)
Kriváň 597, Kriváň (Materská škola)
Krivany 1, Krivany (Základná škola s MŠ, Krivany č. 1, Krivany)
Krivec 1355, Hriňová (Základná škola s MŠ)
Krížany 36, Krišovská Liesková (Základná škola)
Krížna 1157/11, Turany (Materská škola)
Krížová Ves 43, Krížová Ves (Základná škola)
Krížová Ves 66, Krížová Ves (Materská škola)
Krompašská 16, Haniska (Materská škola)
Krompašská 374, Široké (Materská škola)
Krosnianska 2, Košice-Dargov. hrdinov (Základná škola, Krosnianska 2, Košice)
Krosnianska 4, Košice-Dargov. hrdinov (Základná škola)
Krosnianska 6, Košice-Dargov. hrdinov (Cirkevná materská škola)
Krpeľany 143, Krpeľany (Materská škola)
Krškany 158, Krškany (Materská škola)
Krtíšska 26, Bušince (Základná škola s MŠ)
Krtíšska 87, Veľké Zlievce (Základná škola)
Kručov 61, Kručov (Materská škola)
Krušetnica 83, Krušetnica (Základná škola s MŠ)
Krušovská 2091, Topoľčany (Stredná odborná škola)
Kružlov 1, Kružlov (Materská škola)
Kružlov 94, Kružlov (Základná škola)
Kružlová 101, Kružlová (Materská škola)
Kružlová 103, Kružlová (Základná škola)
Kružná 23, Kružná (Materská škola s VJM)
Kružno 25, Kružno (Materská škola)
Krymská 5, Michalovce (Základná škola)
Kšinná 237, Kšinná (Materská škola)
Kubranská 20, Trenčín (Materská škola)
Kubranská 80, Trenčín (Základná škola)
Kuchyňa 551, Kuchyňa (Základná škola)
Kuchyňa 559, Kuchyňa (Materská škola)
Kučín 1, Kučín (Základná škola)
Kučín 57, Kučín (Materská škola)
Kudlov 781, Skalité (Základná škola s MŠ)
Kudlovská 11, Humenné (Základná škola)
Kudlovská 47/236, Humenné (Materská škola)
Kuková 33, Kuková (Základná škola)
Kuková 53, Kuková (Materská škola)
Kukučínov 18, Kukučínov (Materská škola)
Kukučínov 18, Kukučínov (Základná škola)
Kukučínova 1, Sabinov (Obchodná akadémia)
Kukučínova 103, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Kukučínova 106, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Kukučínova 106, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Kukučínova 2, Trnava (Obchodná akadémia)
Kukučínova 23, Košice-Juh (SOŠ poľnoh. a služieb)
Kukučínova 23, Košice-Juh (SOŠ technická)
Kukučínova 23, Košice-Juh (Súkromná SOŠ PAMIKO)
Kukučínova 2544/7, Snina (Materská škola)
Kukučínova 2851, Čadca (Centrum voľného času)
Kukučínova 40, Košice-Juh (Stredná zdravot.škola)
Kukučínova 4239/1, Poprad (Gymnázium)
Kukučínova 480/6, Detva (Základná škola)
Kukučínova 483/12, Poprad (SOŠ technická)
Kukučínova 9, Levoča (Stredná odborná škola Majstra Pavla, Kukučínova 9, Levoča)
Kulíškova 6, Bratislava-Ružinov (Centrum voľného času)
Kulíškova 8, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Kunerad 103, Kunerad (Základná škola, Kunerad 103, Kunerad )
Kunerad 213, Kunerad (Materská škola)
Kunešov 1, Kunešov (Materská škola)
Kunova Teplica 132, Kunova Teplica (Materská škola)
Kupeckého 74, Pezinok (Základná škola Jána Kupeckého, Kupeckého 74, Pezinok)
Kúpeľná 151, Veľký Blh (Materská škola)
Kúpeľná 164, Veľký Blh (Základná škola s VJM)
Kúpeľná 2, Prešov (Základná škola)
Kúpeľná 2, Santovka (Materská škola)
Kuraľany 152, Kuraľany (Materská škola)
Kuraľany 152, Kuraľany (Základná škola)
Kurimany 76, Kurimany (Materská škola)
Kurov 127, Kurov (Základná škola)
Kurov 52, Kurov (Materská škola)
Kušnierska brána 3, Kežmarok (Súkromná materská škola)
Kušnierska brána 349/2, Kežmarok (Stredná odborná škola)
Kútniky 644, Kútniky (ZŠ s MŠ s VJM)
Kutnohorská 1, Banská Štiavnica (Súkr. základná škola)
Kuzmányho 1, Banská Bystrica 1 (Fa politických vied UMB)
Kuzmányho 6, Košice-Staré Mesto (Gymnázium a ZŠ s VJM Sándora Máraiho s VJM, Kuzmányho 6, Košice)
Kuzmányho 9, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Kuzmice 201, Kuzmice (Materská škola)
Kvačalova 20, Bratislava-Ružinov (SPŠ dopravná)
Kvačany 227, Kvačany (Základná škola)
Kvačany 232, Kvačany (Materská škola)
Kvašov č.16, Kvašov (Materská škola)
Kvetná 39, Pribeta (Materská škola)
Kvetná 39, Pribeta - Perbete (MŠ s VJM - Óvoda)
Kvetoslavov 264, Kvetoslavov (Materská škola)
Kvetoslavov 266, Kvetoslavov (Základná škola)
Kyjevská 2020/14, Rožňava (Materská škola)
Kyjov 176, Kyjov (Základná škola s MŠ)
Kysak 210, Kysak (Materská škola)
Kysak 210, Kysak (Základná škola)
Kyslá 214, Hodruša - Hámre (Súkr.stred.umel.škola)
Kyslá 256, Hodruša - Hámre (Materská škola)
Kysucká 14, Senec (Stredná odborná škola)
Kysucká 9, Senec (Materská škola)
Kysucký Lieskovec 208, Kysucký Lieskovec (Základná škola)
Kysucký Lieskovec 309, Kysucký Lieskovec (Materská škola)
Ľ. Fullu 2705/8, Topoľčany (Materská škola)
Ľ. Fullu 2805/6, Topoľčany (Cirkevná základná škola)
L. Kossutha 1272/103, Kráľovský Chlmec (Materská škola)
L. Kossutha 56, Kráľovský Chlmec (Základná škola)
L. Novomeského 1209/2, Senica (Materská škola)
L. Novomeského 15, Handlová (Gymnázium Ivana Bellu)
L. Novomeského 5/24, Martin (Stredná priemysel.škola)
Ľ. Ondrejova 28, Prievidza (Súkromná materská škola)
Ľ. Ondrejova 28, Prievidza (Súkromná základná škola)
Ľ. Podjavorinskej 1, Košice-Luník IX (Základná škola)
Ľ. Podjavorinskej 22, Prešov (Spojená škola-Gymnázium)
Ľ. Štúra 15, Želiezovce (Centrum voľného času)
Ľ. Štúra 155, Dudince (Spojená škola - ZŠ s MŠ)
Ľ. Štúra 23, Svidník (Materská škola)
Ľ. Štúra 26, Michalovce (Gymnázium)
Ľ. Štúra 35, Turzovka (Gymnázium)
Ľ. Štúra 71/1, Dolné Vestenice (Základná škola)
Ľ. Štúra 71/1, Dolné Vestenice (Základná škola s MŠ)
L. Svobodu 22, Malinovo (Materská škola)
L. van Beethovena 16, Trnava (Materská škola)
Ľ.Fullu 1689/43, Zvolen (Materská škola)
Láb 223, Láb (Materská škola)
Láb 489, Láb (Základná škola)
Laborecká 66, Humenné (Základná škola)
Lachova 1, Bratislava-Petržalka (Súkromná SOŠ)
Lachova 1, Bratislava-Petržalka (Základná škola, Lachova 1, Bratislava)
Lachova 31, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Lachova 33, Bratislava-Petržalka (Cirkevná materská škola)
Lackovce 37, Lackovce (Materská škola)
Lada 132, Lada (Materská škola)
Lada 97, Lada (Základná škola)
Ladice 323, Ladice (Materská škola)
Ladice 323, Ladice (Základná škola)
Ladislava Sáru 1, Bratislava-Karlova Ves (Gymnázium)
Ladislava Sáru 3, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Ladomerská Vieska 86, Ladomerská Vieska (Materská škola)
Ladomirov 181, Ladomirov (Základná škola)
Ladomirová 32, Ladomirová (Materská škola)
Ladomirová 32, Ladomirová (Základná škola)
Ladzany 61, Ladzany (Materská škola)
Lakšárska Nová Ves 397, Lakšárska Nová Ves (Základná škola s MŠ)
Lánska 2575/92, Považská Bystrica (Centrum voľného času)
Lánska 952, Považská Bystrica (Materská škola)
Lascov 11, Lascov (Základná škola)
Lascov 4, Lascov (Materská škola)
Laskomerského 3, Brezno (Spojená škola - SPŠ)
Laškovce 38, Laškovce (Základná škola)
Lastomír 144, Lastomír (Základná škola)
Lastomír 63, Lastomír (Materská škola)
Látky 51, Látky (Materská škola)
Látky 51, Látky (Základná škola)
Lazany Školská 423/5, Lazany (Základná škola s MŠ)
Lazová 926/5, Pata (Materská škola)
Lazovná 32, Banská Bystrica (Materská škola)
Lazy pod Makytou 148, Lazy pod Makytou (Základná škola s MŠ)
Lednica 350, Lednica (ZŠ s MŠ J.A.Komenského)
Legionárska 160, Trenčín (SOŠ letecko-technická, Legionárska 160, Trenčín)
Legionárska 37, Trenčín (Materská škola)
Lehnice 119, Lehnice (Materská škola)
Lehota 144, Lehota (Základná škola)
Lehota 281, Lehota (Materská škola)
Lehôtka pod Brehmi 64, Lehôtka pod Brehmi (Materská škola)
Lekárovce 305, Lekárovce (Materská škola)
Lekárovce 305, Lekárovce (Základná škola)
Leľa 154, Leľa (MŠ s VJM - Óvoda)
Lemešany 154, Lemešany (Základná škola s MŠ)
Lenartov 38, Lenartov (Materská škola)
Lenartov 42, Lenartov (Základná škola, Lenartov 42, Lenartov )
Lenartovce 34, Lenartovce (Materská škola)
Leningradská 1, Michalovce (Materská škola)
Lermontova 1, Košice (Súkromná SOŠ Tercium)
Lermontovova 1, Košice-Staré Mesto (SPŠ stavebná a geodet.)
Lesenice 96, Lesenice (Materská škola)
Lesíček 53, Lesíček (Základná škola)
Lesná 10, Kolárovo (Materská škola)
Lesná 28, Humenné (Gymn. sv. J.Zlatoústeho)
Lesná 55, Bačkov (Materská škola)
Lesná 55, Bačkov (Základná škola)
Lesná 909/28, Humenné (ZŠ internátna s MŠ)
Lesné 89, Lesné (Materská škola)
Lesnica 148, Lesnica (Základná škola s MŠ)
Lesnícka 1, Prešov (Základná škola)
Lesnícka 1370, Krásno nad Kysucou (Materská škola)
Letná 14, Nižná Slaná (Základná škola s MŠ)
Letná 9, Košice 1 (Ekonomická fakulta TU)
Letná 9, Košice 1 (Fa baníctva,ekol., TU)
Letná 9, Košice 1 (Fa elektr. a infor. TU)
Letná 9, Košice 1 (Fa umení TU)
Letná 9, Košice 1 (Hutnícka fakulta TU)
Letná 9, Košice 1 (Strojnícka fakulta TU)
Letná 90, Novosad (Základná škola s MŠ)
Letná ulica 3453/34, Poprad (Spojená škola - ZŠ s MŠ)
Letničie 190, Letničie (Základná škola s MŠ)
Letomostie 3, Nové Zámky - Érsekújvár (Gymnázium P.Pázmáňa VJM)
Levická 25, Santovka (Základná škola)
Levická 40, Nitra (Stredná odborná škola)
Levická 737, Vráble (Základná škola Viliama Záborského, Levická 737, Vráble)
Levická 903, Vráble (Základná škola)
Levická 903, Vráble (ZŠ sv. Vojtecha)
Levická cesta 4, Hronovce (Materská škola - Óvoda)
Levická cesta 40, Nitra (Súkromná SOŠ ANIMUS)
Levočská 11, Spišská Nová Ves (Základná škola, Levočská 11, Spišská Nová Ves)
Levočská 40, Stará Ľubovňa (SOŠ technická)
Levočská 5, Poprad (Str. zdravotnícka škola)
Levočská 53, Harichovce (Základná škola s MŠ, Levočská 53, Harichovce)
Levočská 6, Stará Ľubovňa (Základná škola)
Lhenická 34, Budča (Materská škola)
Ličartovce 239, Ličartovce (Materská škola)
Ličartovce 56, Ličartovce (Základná škola)
Lichardova 1, Skalica (Str. zdravot. škola)
Lichardova 1, Skalica (Stredná zdravotnícka škola)
Lichardova 24, Žilina (Základná škola, Lichardova 24, Žilina)
Lichnerova 69, Senec (Gymnázium A. Bernoláka)
Lichnerova 71, Senec (Spojená škola-Gym s VJM)
Licince 27, Licince (Materská škola)
Lidická ulica 1669/2, Poprad-Matejovce (Materská škola )
Lidické nám. 18, Košice-Dargov. hrdinov (Materská škola)
Lieskovany 50, Lieskovany (Materská škola)
Lieskovec 123, Lieskovec (Materská škola)
Liešťany 192, Liešťany (Základná škola s MŠ, č. 192, Liešťany)
Lietava 216, Lietava (Základná škola)
Lietavská 1, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Lietavská Svinná 105, Lietavská Svinná-Babkov (Základná škola s MŠ)
Limbová 12, Bratislava 37 (Fa ošetr.,zdrav.odb.štú)
Limbová 12, Bratislava 37 (Fa verejného zdravotn.)
Limbová 12, Bratislava 37 (Lekárska fakulta)
Limbová 26, Žilina (Materská škola)
Limbová 3, Trnava (Súkromná materská škola)
Limbová 30, Žilina (Základná škola)
Limbová 4, Trnava (Materská škola)
Linzbothova 18, Bratislava-Podunaj.Biskup (Materská škola)
Lipník 47, Lipník (Materská škola)
Lipníky 15, Lipníky (Materská škola)
Lipníky 15, Lipníky (Základná škola)
Lipová 115, Krásnohorské Podhradie (Základná škola s MŠ)
Lipová 13, Spišská Nová Ves (Základná škola)
Lipová 1736/2, Topoľčany (Materská škola)
Lipová 183, Lipová (Základná škola, Lipová 183, Lipová)
Lipová 2, Rajec (Základná škola, Lipová 2, Rajec )
Lipová 2, Štúrovo (MŠ s VJM - Óvoda)
Lipová 21, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Lipová 229, Mučín (Základná škola)
Lipová 32, Humenné (Str. zdravotnícka škola)
Lipová 32, Humenné (Stredná zdravotnícka škola)
Lipová 37, Bardejovská Nová Ves (Materská škola)
Lipová 3868/10, Topoľčany (Základná škola sv. Ladislava, Lipová 3868/10, Topoľčany)
Lipová 429, Lipová (Materská škola)
Lipová 8, Handlová (Stredná odborná škola)
Lipovce 125, Lipovce (Základná škola s MŠ)
Lipové nám. 296/28, Modrý Kameň (Základná škola s MŠ)
Liptovská Kokava 391, Liptovská Kokava (Základná škola s MŠ)
Liptovská Lúžna 569, Liptovská Lúžna (Základná škola s MŠ)
Liptovská Sielnica 78, Liptovská Sielnica (Materská škola)
Liptovské Revúce 232, Liptovské Revúce (Základná škola s MŠ)
Liptovský Peter č.1, Liptovský Peter (Materská škola)
Liptovský Trnovec 136, Liptovský Trnovec (Materská škola)
Litava 144, Litava (Materská škola)
Litava 4, Litava (Základná škola)
Litmanová 11, Litmanová (Základná škola s MŠ)
Litoměřická 32, Topoľčianky (Základná škola)
Litovelská ulica č.605, Kysucké Nové Mesto (Materská škola)
Livinské Opatovce 85, Livinské Opatovce (Materská škola)
Lodná 1, Komárno (Materská škola)
Lodno 67, Lodno (Materská škola)
Lodno 67, Lodno (Základná škola)
Lokca 71, Lokca (Základná škola s MŠ)
Lom nad Rimavicou 3, Lom nad Rimavicou (Základná škola s MŠ)
Lombardiniho ulica č. 26, Bytča (Centrum voľného času)
Lomná 36, Lomná (Základná škola s MŠ)
Lomné 74, Lomné (Základná škola s MŠ)
Lomnička 29, Lomnička (Základná škola s MŠ)
Lomnická 620, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Lomnická 641, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Lomonosovova 2797/6, Trnava (SOŠ obchodu a služieb)
Lomonosovova 7, Trnava (SPŠ stavebná)
Lontov 40, Lontov (MŠ s VJM - Óvoda)
Lopašov 39, Lopašov (Materská škola)
Lopúchov 85, Lopúchov (Materská škola)
Lopúchov 85, Lopúchov (Základná škola)
Lorencova 46, Krompachy (Gymnázium)
Lorinčík 15, Košice-Lorinčík (Materská škola)
Lošonec 173, Lošonec (Materská škola)
Lovčica - Trubín 166, Lovčica - Trubín (Základná škola K.B.)
Lovčica - Trubín 234, Lovčica - Trubín (Materská škola)
Ložín 299, Ložín (Materská škola)
Ľubá 45, Ľubá (MŠ s VJM - Óvoda)
Ľubeľa 161, Ľubeľa (Základná škola s MŠ)
Lubeník 102, Lubeník (Základná škola s MŠ S.T)
Lubina 1, Lubina (ZŠ s MŠ Samuela Štúra)
Ľubiša 144, Ľubiša (Základná škola, č. 144, Ľubiša)
Ľubiša 71, Ľubiša (Materská škola)
Ľubovec 35, Ľubovec (Základná škola s MŠ)
Lučatín 176, Lučatín (Základná škola)
Lučatín 54, Lučatín (Materská škola)
Lučenecká 2193/17, Zvolen (SOŠ drevárska)
Lučivná 75, Lučivná (Základná škola s MŠ)
Lúčka 47, Lúčka (Základná škola)
Lúčka 77, Lúčka (Materská škola)
Lúčka 92, Lúčka (Materská škola)
Lúčka 92, Lúčka (Základná škola)
Lúčky 14, Holíč (Materská škola)
Lúčky 598, Bátorove Kosihy (MŠ s VJM - Óvoda)
Lúčna 1055, Vranov nad Topľou (SOŠ drevárska)
Lúčna 2, Lučenec (Stredná zdravotnícka škola, Lúčna 2, Lučenec)
Lúčna 3, Olcnava (Základná škola s MŠ)
Lúčna 4, Divín (Materská škola)
Lúčna 4, Lučenec (Obchodná akadémia)
Lúčna 8, Divín (Základná škola, Lúčna 8, Divín)
Lúčnica nad Žitavou 424, Lúčnica nad Žitavou (Materská škola)
Ludanická 10, Chrabrany (Materská škola)
Ludanická 10, Chrabrany (Základná škola)
Ľudová 27, Trnava (Materská škola)
Ľudovíta Fullu 12, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Ľudovíta Okánika 6, Nitra (Materská škola)
Ludrová 391, Ludrová (Materská škola)
Ludrová 90, Ludrová (Základná škola)
Ludvíka Svobodu 40, Banská Štiavnica (Základná škola)
Lúka 135, Lúka (Základná škola)
Lukačovce 100, Lukačovce (Materská škola)
Lukačovce 94, Lukačovce (Základná škola)
Lukavica 30, Lukavica (Materská škola)
Lukavica 87, Lukavica (Základná škola)
Lukov 99, Lukov (Materská škola)
Lukov 99, Lukov (Základná škola)
Lúky 72, Lúky (Materská škola)
Ľutina 131, Ľutina (Cirkevná materská škola)
Ľutina 4, Ľutina (Základná škola)
Lutiše 65, Lutiše (Základná škola s MŠ)
Lysá pod Makytou 44, Lysá pod Makytou (Základná škola s MŠ)
Lysica 122, Lysica (Základná škola)
Lysica 123, Lysica (Materská škola)
m. č. Budulov 116, Moldava nad Bodvou (Materská škola)
m. č. Byster 191, Sady nad Torysou (Materská škola)
m. č. Hliník n.Váhom 167, Bytča (Materská škola)
m. č. Horné Ozorovce 28, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
m. č. Hrabové 89, Bytča (Materská škola)
m. č. Kalinčiakovo 44, Levice (Materská škola)
m. č. Levočské Lúky 3, Levoča (Materská škola)
m. č. Michalkov 613, Krásno nad Kysucou (Základná škola)
m. č. Nosice 221, Púchov (Materská škola)
m. č. Považská Teplá 179, Považská Bystrica (MŠ súčasť ZŠ)
m. č. Považská Teplá 181, Považská Bystrica (Základná škola s MŠ)
m. č. Pšurnovice 176, Bytča (Materská škola)
m. č. Revúčka 136, Revúca (Materská škola)
M. C. Sklodowskej 1, Bratislava-Petržalka (S-športová SOŠ)
m. č. Svätý Martin 3, Senec (Súkromná materská škola)
m. č. Turá Lúka 103, Myjava (Základná škola s MŠ)
m. č. Zdoba 160, Sady nad Torysou (Materská škola)
M. Gorkého 223/2, Prievidza (Materská škola)
M. Hattalu 2149, Dolný Kubín (Stredná zdrav. škola)
M. Hattalu 2151, Dolný Kubín (Základná škola Petra Škrabáka, M. Hattalu 2151, Dolný Kubín)
M. Hunyadiho 1256/16, Kráľovský Chlmec (Základná škola s VJM)
M. Kočanovej 2, Kostoľany nad Hornádom (Základná škola)
M. M. Hodžu 1732/9, Zvolen (Základná škola sv. Dominika Savia)
M. M. Hodžu 860/9, Liptovský Mikuláš (Gymnázium M. M. Hodžu)
M. Mišíka 398/15, Prievidza (Materská škola)
M. Nešpora 1365, Šaštín - Stráže (Materská škola)
M. Nešporu 12/1, Bystričany (Základná škola s MŠ)
M. R. Štefánika 1, Vrútky (Základná škola s MŠ)
M. R. Štefánika 12, Šaľa (Centrum voľného času)
M. R. Štefánika 148/27, Považská Bystrica (Súkromná hotel.akadémia)
M. R. Štefánika 148/27, Považská Bystrica (Súkromná OA)
M. R. Štefánika 148/27, Považská Bystrica (Súkromné gymnázium)
M. R. Štefánika 16, Nové Zámky (Gymnázium)
M. R. Štefánika 2007, Čadca (Základná škola)
M. R. Štefánika 3, Krupina (Základná škola E.M.Š.)
M. R. Štefánika 30, Hlohovec (Základná škola, M. R. Štefánika 30, Hlohovec)
M. R. Štefánika 46, Zvolen (Súkr. materská škola)
M. R. Štefánika 8, Krupina (Gymnázium A.S.)
M. R. Štefánika 8, Krupina (Obchodná akadémia)
M. R. Štefánika 9, Trebišov (Cirkevné gymnázium)
M. R. Štefánika 908/40, Detva (Materská škola)
M. R. Štefánika 910/51, Trebišov (Základná škola)
M. Rázusa 1672/3, Zvolen (Základná škola)
M. Rázusa 2383/30, Malacky (Centrum voľného času)
M. Turkovej 22, Trenčín (Súkromná MŠ Slimáčik)
M. Turkovej 5, Trenčín (Materská škola)
M.R.Štefánika 16, Nové Zámky (Gymnázium)
M.R.Štefánika 17, Martin (Evanjelická SŠ-GYM)
M.R.Štefánika 17, Martin (Evanjelická ZŠ)
M.R.Štefánika č. 34, Levice (Základná škola A. Kmeťa, M.R.Štefánika 34, Levice)
Macharova 1, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Magnezitovce 59, Magnezitovce (Materská škola)
Magurská 14, Banská Bystrica (Materská škola)
Magurská 16, Banská Bystrica (Súkromná základná škola)
Máj.povst.čes.ľudu 35, Brezno (Základná škola s MŠ)
Majcichov 15, Majcichov (Materská škola)
Majcichov 536, Majcichov (Základná škola)
Majer 5, Bardejov (CZŠ s MŠ sv. Faustíny)
Majerníkova 11, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Majerníkova 62, Bratislava (Základná škola A. Dubčeka, Majerníkova 62, Bratislava)
Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves (Súkromná ZŠ-Esprit)
Majerníkova 62, Bratislava-Karlova Ves (Súkromné gymnázium)
Majerová 30, Hažlín (Základná škola s MŠ)
Majerovce 2, Majerovce (Materská škola)
Májová 54, Spišské Podhradie (Materská škola)
Májové námestie 1, Prešov (Základná škola)
Makarenkova 814/28, Partizánske (Materská škola)
Makov 146, Makov (Materská škola)
Makov 264, Makov (Základná škola)
Malá 231, Vydrany (Základná škola)
Malá 231, Vydrany (Základná škola s VJM)
Malá 6, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Malá 977, Bátorove Kosihy (Materská škola - Óvoda)
Malá Čausa 1, Malá Čausa (Materská škola)
Malá Hora 1070/4A, Martin 1 (Jesseniova lek. fak. UK)
Malá hora 3, Martin (Gymnázium V.Paulinyho T)
Malá Hradná 104, Malá Hradná (Materská škola)
Malá Lehota 455, Malá Lehota (Základná škola s MŠ)
Malá nad Hronom 24, Malá nad Hronom (MŠ s VJM - Óvoda)
Malá Okružná 1039/50, Partizánske (Materská škola)
Málaš 165, Málaš (Materská škola)
Malatiná 70, Malatiná (Základná škola s MŠ)
Malcov 133, Malcov (Materská škola)
Malcov 16, Malcov (Základná škola)
Malé Chyndice 79, Malé Chyndice (Základná škola)
Malé Dvorníky 277, Malé Dvorníky (Základná škola s VJM)
Malé Kosihy 32, Malé Kosihy (MŠ s VJM - Óvoda)
Malé Leváre 10, Malé Leváre (Základná škola, Malé Leváre 10, Malé Leváre)
Malé Leváre 411, Malé Leváre (Materská škola)
Malé Ludince 8, Malé Ludince (MŠ s VJM - Óvoda)
Malé Ripňany 44, Malé Ripňany (Materská škola)
Malé Ripňany 45, Malé Ripňany (Základná škola)
Malé Trakany 337, Malé Trakany (Materská škola)
Malé Vozokany 25, Malé Vozokany (Materská škola)
Málinec 192, Málinec (Materská škola)
Málinec 86, Málinec (Základná škola)
Malinová 1, Malinová (Materská škola)
Malinovská 1, Zálesie (Materská škola)
Malinovského 1, Brezno (Hotelová akadémia)
Malinovského 1, Brezno (Obchodná akadémia)
Malinovského 1159/27, Partizánske (Materská škola)
Malinovského 1160/31, Partizánske (Základná škola)
Malinovského 874, Krupina (Materská škola)
Malinovského 882, Čachtice (Súkromná materská škola)
Mallého 2, Skalica (Centrum voľného času)
Mallého 2, Skalica (Súkr. SOŠ VIA HUMANA)
Mallého 2, Skalica (Základná škola)
Malogyňovská 71, Gyňov (Materská škola)
Malokarpatské nám. 1, Bratislava-Lamač (Základná škola)
Malonecpalská 206/37, Prievidza (Materská škola)
Malonecpalská 206/37, Prievidza (Základná škola)
Malý Čepčín 35, Malý Čepčín (Základná škola s MŠ)
Malý Lapáš 89, Malý Lapáš (Materská škola)
Malý Lipník 70, Malý Lipník (Základná škola s MŠ)
Malý Šariš 222, Malý Šariš (Materská škola)
Malženice 203, Malženice (Základná škola s MŠ)
Mankovce 102, Mankovce (Materská škola)
Mankovce 102, Mankovce (Základná škola)
Marcheggská 58, Stupava (Materská škola)
Marhaň 115, Marhaň (Základná škola)
Marhaň 98, Marhaň (Materská škola)
Mariánska 554/19, Prievidza (Základná škola)
Mariánske nám. 35, Medzev (Materská škola)
Markovce 126, Markovce (Materská škola)
Markovce 31, Markovce (Základná škola)
Markovičova 1/A, Trnava (Súkromná MŠ SMILE)
Markuška 12, Markuška (Základná škola)
Markuška 40, Markuška (Materská škola)
Markušovská cesta 2, Spišská Nová Ves (Stredná priemyselná škola)
Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves (Stredná odborná škola)
Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves (Základná škola sv. Cyrila a Metoda, Markušovská cesta 8, Spišská Nová Ves)
marš.Malinovského 1985/41, Zvolen (Materská škola)
Maršová - Rašov 1, Maršová - Rašov (Materská škola)
Martin nad Žitavou 110, Martin nad Žitavou (Základná škola)
Martin nad Žitavou 137, Martin nad Žitavou (Materská škola)
Martina Rázusa 1, Trenčín (OA Milana Hodžu)
Martina Rázusa 1, Trenčín (Obchodná akadémia)
Martinček 28, Martinček (Materská škola)
Martinská 20, Žilina (Základná škola)
Martovce 131, Martovce (MŠ s VJM - Óvoda)
Martovce 145, Martovce (Reformovaná CZŠ s VJM)
Masarykova 1, Michalovce (Gymnázium Pavla Horova)
Masarykova 15, Prešov 1 (Pravosláv. boh. fak. PU)
Masarykova 19/A, Košice (Súkromná základná škola)
Masarykova 19/A, Košice-Staré Mesto (Základná škola, Masarykova 19/A, Košice)
Masarykova 2, Prešov (Súkr. SOŠ pôšt a tel.)
Masarykova 2, Prešov (Súkromná SOŠ)
Masarykova 24, Prešov (SOŠ podnikania)
Masarykova 27, Michalovce (Stredná zdravot.škola)
Masarykova 27, Michalovce (Stredná zdravotnícka škola)
Masarykova 30, Michalovce (Materská škola)
Mäsiarska 25, Košice-Staré Mesto (SZŠ sv. Alžbety)
Matejovce nad Hornádom 97, Matejovce nad Hornádom (Materská škola)
Matejovce nad Hornádom 97, Matejovce nad Hornádom (Základná škola, Matejovce nad Hornádom 97, Matejovce nad Hornádom)
Materskej školy 396/6, Gbelce (Materská škola - Óvoda)
Matiaška 43, Matiaška (Základná škola)
Matiaška 56, Matiaška (Materská škola)
Matice slovenskej 13, Prešov (Základná škola)
Matice slovenskej 16, Prievidza (Gymnáz.V.B.Nedožerského)
Matice slovenskej 740/7, Stropkov (Materská škola)
Maťovce 53, Maťovské Vojkovce (Materská škola)
Maťovce 53, Maťovské Vojkovce (Základná škola)
Maurerova 14, Krompachy (Súkromná spojená škola SEZ, Maurerova 55, Krompachy)
Maurerova 14, Krompachy (Základná škola)
Maurerova 21, Košice (Základná škola Ľudovíta Fullu)
Maurerova 21, Košice-Dargov. hrdinov (Základná škola)
Maurerova 55, Krompachy (Súkr.stredná odb.škola)
Maxima Gorkého 21, Trnava (Základná škola)
MDŽ 26, Šurany (Materská škola)
Medená 24, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Mederčská 38, Komárno (Materská škola)
Medňanská 512, Ilava (Materská škola)
Medňanská 514/5, Ilava (Základná škola)
Medňanského 9, Trenčín (Materská škola)
Medvedzie 135, Tvrdošín (SOŠ lesnícka)
Medvedzie 138, Tvrdošín (Materská škola)
Medvedzie 155, Tvrdošín (Základná škola)
Medzany 104, Medzany (Materská škola)
Medzany 182, Medzany (Základná škola)
Medzianky 76, Medzianky (Materská škola)
Medzilaborecká 11, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Medzilaborecká 4, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Medzinár. dňa detí l31/17, Veľká Lúka (Materská škola)
Melčice - Lieskové 377, Melčice - Lieskové (ZŠ s MŠ Jána Smreka)
Melek 94, Melek (Materská škola)
Melíškova 650, Veľké Leváre (Základná škola s MŠ)
Mengusovce 35, Mengusovce (Materská škola)
Merašice 2, Merašice (Materská škola)
Merník 160, Merník (Materská škola)
Mestečko 109, Mestečko (Materská škola)
Metodova 2, Bratislava-Ružinov (Gymnázium)
Michal nad Žitavou 276, Michal nad Žitavou (Základná škola s MŠ)
Mierová 1, Spišská Belá (Materská škola)
Mierová 1, Strážske (Základná škola)
Mierová 1, Tomášov (Materská škola)
Mierová 1, Tomášov (Materská škola)
Mierová 134, Svit (Základná škola)
Mierová 141, Svit (Materská škola)
Mierová 1454/10, Galanta (Základná škola, Mierová 1454/10, Galanta)
Mierová 1973/79, Humenné (Stredná odborná škola)
Mierová 2, Banská Štiavnica (Materská škola)
Mierová 315/10, Považská Bystrica (Materská škola)
Mierová 37/19, Humenné (Materská škola)
Mierová 45, Tornaľa (Základná škola F.K.)
Mierová 46, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Mierová 5, Levice (Gymnázium A. Vrábla)
Mierová 67, Želiezovce (Základná škola)
Mierová 727, Strážske (Stredná odborná škola, Mierová 727, Strážske)
Mierová 960/18, Jelka (Materská škola)
Mierové nám. 10, Šintava (Základná škola s MŠ)
Mierové námesie 10, Šantava (Základná škola s MŠ kráľa Svätopluka)
Mierové námestie 255/27, Handlová (Základná škola, Mierové námestie 255/27, Handlová)
Mierovo 22, Mierovo (Materská škola s VJM)
Mierovo 22, Mierovo (Základná škola s VJM)
Mieru 1357, Bytča (Centrum voľného času)
Mieru 154, Jesenské (Základná škola)
Mieru 16, Komárno (Materská škola - Óvoda)
Mieru 2, Komárno (ZŠ M.Jókaiho s VJM)
Mieru 23, Kalná nad Hronom (Stredná odborná škola)
Mieru 307/23, Námestovo (Gymnázium A. Bernoláka)
Miklušovce 106, Miklušovce (Materská škola)
Mikovíniho 1, Bratislava-Nové Mesto (Hotelová akadémia)
Mikovíniho 3, Bratislava-Nové Mesto (Súkromná MŠ Felix)
Mikušovce 16, Mikušovce (Základná škola s MŠ, č. 16, Mikušovce)
Milana Marečka 20, Bratislava-Devínska Nová (Materská škola)
Miletičova 37, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Milhosť 6, Milhosť (Materská škola)
Miloslavov 87, Miloslavov (Materská škola)
Milošová 445, Čadca (Materská škola)
Milošová u Prívary 477, Čadca (Základná škola)
Milpoš 55, Milpoš (Materská škola)
Milpoš 55, Milpoš (Základná škola)
Miňovce 3, Miňovce (Základná škola)
Miňovce 72, Miňovce (Materská škola)
Mirka Nešpora 2, Prešov (Základná škola)
Mirka Nešpora 22, Prešov (Materská škola)
Mirkovce 37, Mirkovce (Základná škola)
Miškovecká 20, Košice-Juh (Materská škola)
Mládeže 156, Horný Hričov (Základná škola s MŠ)
Mládeže 289, Strečno (Základná škola SNP, Mládeže 289, Strečno)
Mládežnícka 13, Púchov (Materská škola)
Mládežnícka 1343, Krásno nad Kysucou (Základná škola)
Mládežnícka 1434/16, Púchov (Základná škola)
Mládežnícka 1434/16, Púchov (Základná škola, Mládežnícka 1434/16, Púchov)
Mládežnícka 158/5, Sereď (Obchodná akadémia)
Mládežnícka 22, Šahy (Gymnázium)
Mládežnícka 22, Šahy - Ipolyság (Gymnázium s VJM)
Mládežnícka 24, Šahy (Základná škola J. Kráľa)
Mládežnícka 24, Šahy - Ipolyság (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Mládežnícka 3, Košice-Šaca (Základná škola)
Mládežnícka 504/15, Krnča (Materská škola)
Mládežnícka 504/2, Košice-Šaca (Materská škola)
Mládežnícka 51, Banská Bystrica (Gymnázium M.K.)
Mládežnícka 51, Banská Bystrica (Súkromná základná škola)
Mládežnícka 7, Fiľakovo - Fülek (Základná škola s VJM)
Mladoboleslavská 3, Pezinok (Centrum voľného času)
Mliečno 108, Šamorín (Materská škola s VJM)
Mliečno 124, Šamorín (Základná škola s VJM)
Mlynčeky 15, Mlynčeky (Základná škola s MŠ)
Mlynica 28, Mlynica (Materská škola)
Mlynská 1352/87, Čierny Balog - Krám (Materská škola)
Mlynská 156/1, Matiašovce (Základná škola)
Mlynská 21, Gerlachov (Základná škola s MŠ)
Mlynská 320, Švedlár (Materská škola)
Mlynská 50, Senec (Základná škola, Mlynská 50, Senec)
Mlynská 636/45, Jalovec (Materská škola)
Mlynská 697/7, Stropkov (Základná škola)
Mlynská dolina CH1, Bratislava 4 (Prírodovedecká fak. UK)
Mlynská dolina F2, Bratislava 4 (Fa matem.fyz. a inf. UK)
Mlynské luhy č.4, Bratislava (Fa soc.a ekonom.vied UK)
Mníchova Lehota 188, Mníchova Lehota (Materská škola)
Mníchova Lehota 85, Mníchova Lehota (Základná škola)
Mníšek nad Hnilcom 497, Mníšek nad Hnilcom (Materská škola)
Mníšek nad Hnilcom 497, Mníšek nad Hnilcom (Základná škola)
Mníšek nad Popradom 136, Mníšek nad Popradom (Základná škola s MŠ)
Mnoheľova 828, Poprad (Str. priemyselná škola)
Moča 417, Moča (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Moča 420, Moča (MŠ s VJM - Óvoda)
Mochovská 4, Veľký Ďur (Základná škola)
Modra nad Cirochou 250, Modra nad Cirochou (Základná škola s MŠ)
Modrany 498, Modrany (MŠ s VJM - Óvoda)
Modrová 70, Modrová (Materská škola)
Modrovka 75, Modrovka (Materská škola)
Mojmírova 2, Zlaté Moravce (Základná škola)
Mojmírova 98, Piešťany (Základná škola)
Mojmírova 99/28, Piešťany (SOŠ obchodu a služieb)
Mojmírova 99/28, Piešťany (Stredná odborná škola obchodu a služieb)
Mojmírovce 1452, Mojmírovce (Materská škola)
Mojš 150, Mojš (Materská škola)
Mojzesovo 505, Mojzesovo (Základná škola)
Mojzesovo 88, Mojzesovo (Materská škola)
Mokrance 162, Mokrance (Materská škola)
Mokrance 209, Mokrance (Základná škola, Mokrance 209, Mokrance)
Mokrohájska 3, Bratislava (Spojená škola pre žiakov s telesným postihnutím)
Mokroluh 130, Mokroluh (Základná škola s MŠ)
Mokrý Háj 5, Mokrý Háj (Materská škola)
Moldavská cesta 2, Košice-Juh (SOŠ automobilová)
Moldavská cesta 23, Košice-Západ (Materská škola)
Moravany 319, Moravany (Materská škola)
Moravské Lieskové 252, Moravské Lieskové (Spojená škola - ZŠ s MŠ)
Moravský Svätý Ján 339, Moravský Svätý Ján (Materská škola)
Morovnianska 1866/55, Handlová (Základná škola)
Moskovská 1, Michalovce (Základná škola)
Moskovská 2, Banská Bystrica (Základná škola, Moskovská 2, Banská Bystrica)
Moskovská 20, Spišská Belá (Základná škola J.M.P.)
Mošovce 359, Mošovce (Materská škola)
Mostná 1, Nitra (Materská škola)
Mostná 1, Šurany (Materská škola)
Mostná 3, Nové Zámky (Základná škola)
Mostová 2, Kolárovo (CVČ - Szabadidőközpont)
Mostová 210, Mostová (ZŠ s MŠ s VJM)
Mostová 53, Mostová (Súkromná SOŠ s VJM, Mostová 53, Mostová)
Mostová 9, Mostová (Súkromné CVČ)
Motešice 77, Motešice (Základná škola s MŠ, č. 77, Motešice)
Môťovská cesta 8164, Zvolen (Súkr.stred.umel.škola)
Moťovská cesta 8461/5, Zvolen (Súkromná SUŠ)
Moyzesova 1, Považská Bystrica (ZŠ sv. Augustína)
Moyzesova 17, Košice-Staré Mesto (Stredná zdravot. škola)
Moyzesova 263/12, Dolné Kočkovce (Materská škola)
Moyzesova 8, Košice-Staré Mesto (Cirkevná materská škola)
Možiarska 1, Kežmarok (Materská škola)
MUDr. Alexandra 29, Kežmarok (Hotelová akadémia)
Mudrochova 930/10, Rajec (Materská škola)
Mudroňova 20, Prešov (Gymnázium J. A. Raymana)
Mudroňova 83, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola)
Mukačevská 1, Prešov (Súkromná materská škola)
Mukačevská 1, Prešov (Základná škola)
Mukačevská 27, Prešov (Mater. škola Kr. Pokoja)
Mukačevská 27, Prešov (Materská škola)
Muľa 68, Muľa (Základná škola)
Muľa 69, Muľa (Materská škola)
Muráň 353, Muráň (Základná škola s MŠ)
Muránska Dlhá Lúka 116, Muránska Dlhá Lúka (Materská škola)
Muránska Dlhá Lúka 52, Muránska Dlhá Lúka (Základná škola)
Murgašova 13, Trnava (Materská škola)
Murgašova 94, Poprad (Obchodná akadémia)
Muškátova 7, Košice-Západ (Evanj.materská škola)
Muškátová 7, Košice-Západ (Materská škola)
Mútne 224, Mútne (Základná škola s MŠ)
Mužla 491, Mužla (ZŠ J. Endrődyho - Alapi)
Mužla 690, Mužla (Materská škola - Óvoda)
Myjavská 22, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Myslenická 1, Pezinok (Obchodná akadémia)
Myslenická 1, Pezinok (Obchodná akadémia)
Mýtna 65, Mýtna (Materská škola)
Mýtna 67, Mýtna (Základná škola, Mýtna 67, Mýtna)
Mýto pod Ďumbierom 283, Mýto pod Ďumbierom (Materská škola)
Na bielenisku 2, Pezinok (Základná škola, Na bielenisku 2, Pezinok)
Na dolinách 27, Trenčín (Materská škola)
Na dolinách 27, Trenčín (Súkr. gymnáz. FUTURUM)
Na dolinách 27, Trenčín (Súkromná ZŠ FUTURUM)
Na dolinách 27, Trenčín (Základná škola)
Na hlinách 7279/30, Trnava (Gymnázium J.Hollého)
Na Hôrke 30, Nitra (Základná škola, Na Hôrke 30, Nitra)
Na Lúčkach 2, Banská Bystrica (Materská škola)
Na lúkach 18, Levice (SOŠ poľn. a služ.)
Na lúkach 18, Levice (Stredná poľnohospodárska škola)
Na pántoch 7, Bratislava-Rača (SOŠ)
Na pántoch 9, Bratislava-Rača (SOŠ - HSaO)
Na Parlagu 1, Čebovce (Základná škola s MŠ, Na Parlagu 1, Čebovce)
Na pažite 496/7, Kamenec pod Vtáčnikom (Materská škola)
Na Podskalku 58, Humenné (Základná škola s MŠ)
Na Sihoti 1163/35, Dolný Kubín (Materská škola)
Na stanicu 27, Žilina (Základná škola s MŠ)
Na Starej tehelni 7, Banská Bystrica (Materská škola)
Na vŕšku 24, Šurany (Centrum voľného času)
Na výhone 188, Moravany nad Váhom (Základná škola s MŠ)
Na Závaží 2, Žilina (Spojená škola Kráľovnej)
Na Závaží 2, Žilina (Spojená škola Kráľovnej pokoja)
Na Závaží 2, Žilina (ZŠ sv. Cyrila a Metoda)
Nábr. 4. apríla 1936, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Nábr. 4. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš (Základná škola, Nábr. 4.. apríla 1936/23, Liptovský Mikuláš )
Nábr. Dr. A. Stodolu 1863, Liptovský Mikuláš (Základná škola)
Nábr. Dr. A. Stodolu 1888, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Nábr. J. Kalinčiaka 1, Prievidza (Spojená škola, Nábr. J. Kalinčiaka 4, Prievidza)
Nábr. sv. Cyrila 360/28, Prievidza (Materská škola)
Nábr.arm.gen.L.Svobodu 9, Bratislava 1 (Fakulta TV a športu UK)
Nábrežie A. Hlinku 23, Hlohovec (Materská škola)
Nábrežie K.Petroviča 1571, Liptovský Mikuláš (Obchodná akadémia)
Nábrežie mládeže 1, Nitra (Stredná odborná škola)
Nábrežie mládeže 5, Nitra (Základná škola)
Nábrežie mládeže 7, Nitra (Materská škola)
Nábrežie Rimavy 447, Hnúšťa (Materská škola)
Nábrežie Rimavy 457, Hnúšťa (Základná škola)
Nábrežná 1325, Kysucké Nové Mesto (Spojená škola-SPŠ)
Nábrežná 1325, Prešov (Stredná priemyselná škola)
Nábrežná 2, Bardejov (Materská škola)
Nábrežná 2, Nová Baňa (Materská škola)
Nábrežná 2, Vrútky (Materská škola)
Nábrežná 39, Nové Zámky (Materská škola)
Nábrežná 9, Letanovce (Materská škola)
Nábrežná 95, Nové Zámky (Základná škola)
Nábrežná ulica č.845, Kysucké Nové Mesto (Základná škola)
Nacina Ves 156, Nacina Ves (Materská škola)
Nacina Ves 63, Nacina Ves (Základná škola)
Nad Medzou 1, Spišská Nová Ves (Základná škola)
Nad plážou 7, Banská Bystrica (Súkr.materská škola)
Nadlice 37, Nadlice (Materská škola)
Nádražná 20, Trenčianske Teplice (Centrum voľného času)
Nádražná 955, Partizánske (Základná škola)
Naháč 1, Naháč (Materská škola)
Nám. 4. apríla 16, Marianka (Materská škola)
Nám. 4. apríla 16, Marianka (Základná škola, Nám. 4. apríla 16, Marianka)
Nám. A. Hlinku č.67, Ružomberok (Materská škola sv.Lujzy)
Nám. A. Molnára 2, Senec (Základná škola s VJM)
Nám. A.H.Škultétyho 9, Veľký Krtíš (Základná škola)
Nám. A.Hlinku 32, Cífer (Materská škola)
Nám. A.Hlinku 48, Ružomberok 1 (Fa zdravotníctva KU)
Nám. Andreja Škrábika 5, Rajec (Katolícka spojená škola)
Nám. Andreja Škrábika č.5, Rajec (Katol.spojená škola, Nám. Andreja Škrábika č.5, Rajec )
Nám. Andreja Škrábika č.5, Rajec (Katol.spojená škola-Gym)
Nám. Bélu Bartóka 495/18, Veľký Meder (Materská škola)
Nám. Bélu Bartóka 497/20, Veľký Meder (Základná škola)
Nám. Gy. Széchényiho 3, Nové Zámky (Materská škola)
Nám. hrdinov 6, Šurany (Cirk. ZŠ Ž.Bosniakovej)
Nám. hrdinov 7, Šurany (Obchodná akadémia)
Nám. hrdinov SNP 24, Medzibrod (Základná škola s MŠ)
Nám. J.Herdu 2, Trnava 1 (Fa masmed. komunik. UCM)
Nám. J.Herdu 2, Trnava 1 (Fa prírodných vied UCM)
Nám. J.Herdu 2, Trnava 1 (Fa sociálnych vied UCM)
Nám. J.Herdu 2, Trnava 1 (Filozofická fakulta UCM)
Nám. J.Herdu 2, Trnava 1 (UCaM - rektorát)
Nám. Jána Pavla II 827, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Nám. Janka Borodáča 6, Žilina (Materská škola)
Nám. Janka Borodáča 7, Žilina (Materská škola)
Nám. Konkolyho-Thege 2, Hurbanovo (Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege č.2, Hurbanovo)
Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov (Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov)
Nám. kpt. Nálepku 8, Drienov (Materská škola)
Nám. Ľ. Kossutha 500/4, Trhová Hradská (MŠ ako súčasť ZŠ s VJM)
Nám. L. Novomeského 2, Košice-Staré Mesto (Základná škola)
Nám. L. Novomeského 4, Košice-Staré Mesto (Gymnázium M.R.Štefánika)
Nám. M. Pavúka 96, Nižný Žipov (Materská škola)
Nám. M. R. Štefánika 14, Šahy (Materská škola - Óvoda)
Nám. Mládeže 587/17, Zvolen (SOŠ podnikania)
Nám. odborárov 9, Tlmače (Materská škola)
Nám. padlých hrdinov 2, Fiľakovo (Gymnázium)
Nám. padlých hrdinov 30, Ivanka pri Dunaji (MŠ Kráľovnej Anjelov)
Nám. priateľstva 2173/27, Dunajská Streda (Materská škola)
Nám. slobody 10, Skalica (Materská škola, Námestie slobody 10, Skalica)
Nám. Slobody 141, Jesenské (Zákadná škola)
Nám. slobody 141, Jesenské (Základná škola s VJM)
Nám. slobody 17, Bratislava 1 (Strojnícka fakulta STU)
Nám. slobody 19, Bratislava 1 (Fa architektúry STU)
Nám. slobody 5, Modra (Gymnázium Karola Štúra, Námestie slobody 5, Modra)
Nám. SNP 17, Detva (Materská škola)
Nám. SNP 5, Partizánske (Spojená škola - SOŠ)
Nám. SNP 8, Piešťany (SPŠ elektrotechnická)
Nám. SNP 856/1, Okoč (Materská škola s VJM)
Nám. SNP 9, Piešťany (Gymnázium P. Coubertina)
Nám. SNP 9, Piešťany (Gymnázium P.Coubertina)
Nám. Štefana Kluberta 10, Levoča (Základná škola)
Nám. sv. Ignáca 31, Leopoldov (Základná škola)
Nám. sv. Martina 5, Holíč (Stredná odborná škola)
Nám. Sv. Štefana 1190/4, Dunajská Streda (Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM, Nám. sv. Štefana 1190/4, Dunajská Streda)
Nám. sv. Štefana 1533/3, Dunajská Streda (SOŠ rozv.vidieka s VJM)
Nám. sv. Štefana 1533/3, Dunajská Streda (Športové gymnázium)
Nám. V. Dunajského 4/14, Ľubietová (Základná škola s MŠ)
Nám.arm.gen. L.Svobodu 15, Bardejov (Materská škola)
Nám.arm.gen. L.Svobodu 16, Bardejov (Základná škola)
Nám.mladých poľnoho. 2, Košice-Barca (SOŠ veterinárna)
Nám.Slov.uč.tovarišstva15, Trnava (Základná škola)
Nám.Štefana Moysesa 23, Banská Bystrica (Základná škola s MŠ Š.M)
Námestie 1. mája č. 1, Rožňava (Stredná zdravot.škola)
Námestie 1. mája č. 2, Rožňava (Stredná zdravotnícka škola)
Námestie 1. mája č. 3, Chtelnica (Základná škola)
Námestie A. Hlinku 22, Ružomberok (Základná škola sv. Vincenta, Námestie A. Hlinku 22, Ružomberok)
Námestie A. Hlinku 5, Ružomberok (Gymnázium sv. Andreja)
Námestie Andreja Cabana36, Komjatice (ZŠ s MŠ O.Cabana)
Námestie Hrdinov 30/6, Malá Mača (Materská škola)
Námestie Kubínyiho 42/6, Lučenec (Základná škola s MŠ)
Námestie legionárov 3, Prešov (Ev.spoj.šk.-Ev.kol.gym.)
Námestie legionárov 3, Prešov (Ev.spoj.škola-Ev. ZŠsMŠ)
Námestie mládeže 587/17, Zvolen (Základná škola)
Námestie mladosti 1, Žilina (Základná škola, Námestie Mladosti1, Žilina)
Námestie slobody 100, Sabinov (Súkromná základná škola, Námestie slobody 100, Sabinov)
Námestie slobody 12, Sobrance (SOŠ obchodu a služieb)
Námestie slobody 1261, Gbely (Centrum voľného času)
Námestie slobody 1270/5, Dolný Kubín (Materská škola)
Námestie slobody 1395/11, Marcelová (Materská škola - Óvoda)
Námestie slobody 1395/11, Marcelová - Marcelháza (MŠ s VJM - Óvoda)
Námestie slobody 3, Skalica (Gymnázium F.V.Sasinka)
Námestie slobody 562/1, Púchov (Cirkevná ZŠ sv. Margity)
Námestie SNP 187/11, Dunajská Streda (Materská škola)
Námestie sv. Martina 80, Lipany (Materská škola)
Námestie sv. Štefana 5, Tvrdošovce (Materská škola)
Námestie sv. Štefana 5, Tvrdošovce (MŠ s VJM - Óvoda)
Ňárad 118, Ňárad (Materská škola s VJM)
Narcisová 2, Trnava (Materská škola)
Necpaly 164, Necpaly (Základná škola)
Necpaly 213, Necpaly (Materská škola)
Nedanovce 192, Nedanovce (Materská škola)
Nedašovce 185, Nedašovce (Materská škola)
Nedbalova 4, Bratislava-Staré Mesto (MŠ sv. Uršule)
Nedbalova 4, Bratislava-Staré Mesto (Základ. škola sv.Uršule)
Nedbalova 6, Bratislava 1 (Gymnázium Sv. Uršule)
Nedbalova 6, Bratislava-Staré Mesto (Gymnázium Sv. Uršule)
Neded 964, Neded (Základná škola)
Neded 964, Neded (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Nededza 136, Nededza (Materská škola)
Nejedlého 8, Bratislava-Dúbravka (Základná škola)
Nemčianska 130, Nemce (Materská škola)
Nemčiňany 129, Nemčiňany (Materská škola)
Nemcovce 27, Nemcovce (Materská škola)
Nemcovce 39, Nemcovce (Materská škola)
Nemcovce 62, Nemcovce (Základná škola)
Němcovej 4, Košice-Sever (Materská škola)
Nemešany 62, Nemešany (Materská škola)
Nemocničná 2, Dolný Kubín (Súkromná SOŠ podnikania)
Nemocničná 2, Dolný Kubín (Súkromné gymnázium)
Nemocničná 987/2, Považská Bystrica (Základná škola)
Neporadza 12, Neporadza (Základná škola s VJM)
Neporadza 127, Neporadza (Materská škola)
Neporadza 132, Neporadza (Základná škola)
Neratovické nám. 1916/16, Dunajská Streda (Súkromná SOŠ s VJM)
Nerudova 13, Hlohovec (Stredná odborná škola)
Nesluša 110, Nesluša (Materská škola)
Nesluša 837, Nesluša (Základná škola)
Neslušská cesta 1102, Kysucké Nové Mesto (Gymnázium)
Nešporova 28, Košice-Západ (Materská škola)
Nevädzová 2, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Nevädzová 3, Bratislava-Ružinov (Obchodná akadémia)
Nevidzany 1, Nevidzany (Materská škola)
Nevoľné 33, Nevoľné (Materská škola)
Nezbudská Lúčka 3, Nezbudská Lúčka (Materská škola)
Nimnica 114, Nimnica (Materská škola)
Nitra nad Ipľom 96, Nitra nad Ipľom (Základná škola)
Nitrianska 1/82, Čechynce (Základná škola, Nitrianska 1/82, Čechynce)
Nitrianska 378, Okoličná na Ostrove (Základná škola s VJM)
Nitrianska 378, Okoličná na Ostrove-Ekel (ZŠ sMŠ J.Hetényiho sVJM)
Nitrianska 61, Šurany (SOŠ technická)
Nitrianska 81, Šurany (Stredná odborná škola)
Nitrianska 98, Branč (Základná škola)
Nitrianska Blatnica 3, Nitrianska Blatnica (Základná škola s MŠ, č. 3, Nitrianska Blatnica)
Nitrianska cesta 61, Nové Zámky (Stred. odb.šk. stavebná)
Nitrianske Sučany 352, Nitrianske Sučany (ZŠ s MŠ Fraňa Madvu)
Nitrica 41, Nitrica (Základná škola s MŠ, č. 41, Nitrica)
Niva 9, Trenčín (Materská škola)
Nivy 2, Šaľa (SŠ-Stredná priem.škola)
Nižná 11, Kurima (Materská škola)
Nižná 4, Nižná (Materská škola)
Nižná brána 8, Kežmarok (Základná škola)
Nižná Kamenica 60, Nižná Kamenica (Materská škola)
Nižná Kamenica 60, Nižná Kamenica (Základná škola)
Nižná Olšava 72, Nižná Olšava (Materská škola)
Nižná Olšava 72, Nižná Olšava (Základná škola)
Nižná Polianka 50, Nižná Polianka (Základná škola s MŠ)
Nižná Sitnica 104, Nižná Sitnica (Materská škola)
Nižná Sitnica 24, Nižná Sitnica (Základná škola)
Nižná Voľa 2, Nižná Voľa (Základná škola, Nižná Voľa 2, Nižná Voľa)
Nižné Ladičkovce 107, Nižné Ladičkovce (Základná škola s MŠ)
Nižné Repaše 107, Nižné Repaše (Základná škola)
Nižné Repaše 12, Nižné Repaše (Materská škola)
Nižné Ružbachy 45, Nižné Ružbachy (Základná škola s MŠ)
Nižný Čaj 24, Nižný Čaj (Materská škola)
Nižný Hrabovec 154, Nižný Hrabovec (Materská škola)
Nižný Hrabovec 155, Nižný Hrabovec (Základná škola)
Nižný Hrušov 211, Nižný Hrušov (Základná škola, Hlavná 211, Nižný Hrušov)
Nižný Hrušov 518, Nižný Hrušov (Materská škola)
Nižný Kručov 48, Nižný Kručov (Materská škola)
Nižný Lánec 54, Nižný Lánec - Alsólánc (Materská škola)
Nižný Lánec 54, Nižný Lánec - Alsólánc (Základná škola)
Nižný Mirošov 56, Nižný Mirošov (Základná škola)
Nižný Slavkov 72, Nižný Slavkov (Základná škola s MŠ)
Nižný Tvarožec 27, Nižný Tvarožec (Materská škola)
Nižný Tvarožec 87, Nižný Tvarožec (Základná škola)
Nobelovo nám. 9, Bratislava-Petržalka (Súkromná MŠ)
Nobelovo námestie 6, Bratislava-Petržalka (Základná škola)
Norovce 146, Norovce (Materská škola)
Nová 1690/11, Sečovce (Materská škola)
Nová 1918, Hencovce (Materská škola)
Nová 2, Banská Bystrica (Materská škola)
Nová 2, Tlmače (Materská škola)
Nová 201, Čakajovce (Základná škola s MŠ)
Nová 203, Kuklov (Základná škola s MŠ)
Nová 2912/2, Lieskovec (Materská škola)
Nová 5245/9, Piešťany (SOŠ technická)
Nová 525, Koš (Základná škola s MŠ)
Nová 598, Vinohrady nad Váhom (Materská škola)
Nová 6, Čimhová (Základná škola s MŠ, Nová 6, Čimhová )
Nová Bašta 5, Nová Bašta (Základná škola s MŠ)
Nová Bošáca 76, Nová Bošáca (Základná škola s MŠ)
Nová Bystrica 686, Nová Bystrica (Základná škola s MŠ)
Nová cesta 9, Tvrdošovce (ZŠ J.A.Komenského)
Nová cesta 9, Tvrdošovce (ZŠ K.Szemerényiho s VJM)
Nová Dedina 65, Nová Dedina (Materská škola)
Nová Dedina 97, Nová Dedina (Cirk. ZŠ sv. Pavla)
Nová Doba 482, Nižná (Základná škola s MŠ)
Nová doba 922/11, Galanta (Materská škola s VJM)
Nová doba 923/12, Galanta (Materská škola)
Nová Kelča 68, Nová Kelča (Materská škola)
Nová Kelča 68, Nová Kelča (Základná škola)
Nová Ľubovňa 493, Nová Ľubovňa (Základná škola s MŠ)
Nová Polhora 95, Nová Polhora (Materská škola)
Nová Stráž, Dlhá 1, Komárno (Materská škola)
Nová Stráž, Dlhá 1, Komárno (MŠ s VJM - Óvoda)
Nová Ves nad Žitavou 55, Nová Ves nad Žitavou (Materská škola)
Nová Vieska 31, Nová Vieska (MŠ s VJM - Óvoda)
Nová Vieska 31, Nová Vieska (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Nováčany 102, Nováčany (Základná škola, č. 102, Nováčany)
Nováčany 86, Nováčany (Materská škola)
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov (Spojená škola - Gymnázium JH a ZŠ Košická, Novohradská 3, Bratislava)
Novomeského 11, Trenčín (Základná škola)
Novomeského 20, Nitra (Materská škola)
Novoť 315, Novoť (Základná škola s MŠ)
Novozámocká 10, Hurbanovo (Centrum voľného času)
Novozámocká 129, Nitra (Základná škola s MŠ)
Novozámocká 21, Nesvady (Centrum voľného času)
Novozámocká 220, Nitra (SOŠ polytechnická)
Novozámocká 300, Ivanka pri Nitre (Materská škola)
Novozámocká 300, Ivanka pri Nitre (Základná škola)
Nový diel 50, Hurbanovo (Materská škola)
Nový Sad 24, Bardejov (Materská škola)
Nový Smokovec 2, Vysoké Tatry (Materská škola)
Nový Tekov 86, Nový Tekov (Materská škola)
Nový Život 1, Nový Život (Základná škola Istvána Illésházyho s VJM)
Nový Život 1, Nový Život (Základná škola s VJM)
Nový Život 144, Nový Život (Materská škola s VJM)
Nový Život-Tonkovce 486, Nový Život (Materská škola s VJM)
Nýrovce 53, Nýrovce (MŠ s VJM - Óvoda)
Obchodná 112, Zbyňov (Materská škola)
Obchodná 124/1, Stará Halič (Materská škola)
Obchodná 177/6, Dvorianky (Materská škola)
Obchodná 26/63, Sečovce (Materská škola)
Obchodná 27, Turany (Materská škola)
Obchodná 384/1, Somotor (Materská škola)
Obchodná 5, Sečovce (Základná škola)
Obchodná 7, Zohor (Základná škola)
Obeckov 165, Obeckov (Materská škola)
Obišovce 133, Obišovce (Materská škola)
Oborín č. 52, Oborín - Abara (Materská škola)
Obrancov mieru 1270/16, Dolný Kubín (Materská škola)
Obrancov mieru 16, Košice-Sever (Materská škola)
Obrancov mieru 20, Košice-Sever (Materská škola)
Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom (Stred.priemyselná škola)
Obrancov mieru 400/51, Rajec (Materská škola)
Obrancov mieru 876/5, Detva (Materská škola)
Obrancov mieru č. 1779, Dolný Kubín (Súkromná základná škola s MŠ)
Obuvnícka 432/23, Partizánske (Základná škola R. Jašíka)
Obuvnícka 432/23, Partizánske (Základná škola R.Jašíka)
Obuvnícka 435/30, Partizánske (Materská škola)
Ochodnica 355, Ochodnica (Materská škola)
Ochtiná 50, Ochtiná (Základná škola)
Ochtiná 51, Ochtiná (Materská škola)
Očkov 176, Očkov (Materská škola)
Odbojárov 10, Bratislava 25 (Fakulta managementu UK)
Odbojárov 10, Bratislava 3 (Farmaceutická fak. UK)
Odbojárov 1962/16, Dolný Kubín (Materská škola)
Odbojárov 4, Tovarníky (Súkr. materská škola)
Odbojárov 8, Nemšová (Materská škola)
Odbojárov 9, Banská Bystrica (Materská škola)
Odborárska 1374, Nové Mesto nad Váhom (Základná škola)
Odborárska 2, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ)
Odborov 244/8, Považská Bystrica (Stredná zdravot. škola)
Odorín 65, Odorín (Materská škola)
Odorín 65, Odorín (Základná škola, č. 65, Odorín)
Ohrady 20, Ohrady (Základná škola s VJM)
Ohradzany 162, Ohradzany (Materská škola)
Ohradzany 162, Ohradzany (Základná škola)
Okoličianska 404, Liptovský Mikuláš (Základná škola)
Okrúhle 131, Okrúhle (Materská škola)
Okrúhle 3, Okrúhle (Základná škola)
Okružná 1, Nitra (Materská škola)
Okružná 1, Šaľa (Materská škola)
Okružná 1, Tovarníky (Materská škola)
Okružná 17, Michalovce (Základná škola)
Okružná 19, Michalovce (Materská škola)
Okružná 19, Trnava (Materská škola)
Okružná 2, Banská Bystrica (Základná škola)
Okružná 2026/25, Dolný Kubín (Cirkevná SŠ - gymnázium)
Okružná 2062/25, Dolný Kubín (Cirkevná spojená škola)
Okružná 2062/25, Dolný Kubín (Cirkevná SŠ - MŠ)
Okružná 2062/25, Dolný Kubín (Cirkevná SŠ - ZŠ s MŠ)
Okružná 23, Levice (Materská škola)
Okružná 2469, Zvolen (Gymnázium M.B.)
Okružná 2471/131, Zvolen (Súkromná materská škola)
Okružná 27, Trnava (Materská škola)
Okružná 366/4, Zemplínska Teplica (Materská škola)
Okružná 46, Michalovce (Súkr. HA ESO Euroškola)
Okružná 53/5, Ilava-Klobušice (Materská škola)
Okružná 61, Rimavská Sobota (Spojená škola - SOŠ)
Okružná 63, Okružná (Materská škola)
Okružná 63, Okružná (Základná škola)
Okružná 693, Čadca (SOŠ technická)
Okružná 761/25, Poprad (Stredná odborná škola)
Októbrová 16, Valaská (Základná škola)
Októbrová ulica 939/47, Dunajská Streda (Materská škola s VJM)
Olováry 132, Olováry (Cirkevná základná škola)
Olováry 132, Olováry (Materská škola s VJM)
Oľšavica 40, Oľšavica (Materská škola)
Oľšov 23, Oľšov (Materská škola)
Oľšov 23, Oľšov (Základná škola)
Omšenie 629, Omšenie (Základná škola)
Ondavské Matiašovce 20, Ondavské Matiašovce (Materská škola)
Ondavské Matiašovce 20, Ondavské Matiašovce (Základná škola)
Ondrašovská 55, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Ondrejovce 14, Ondrejovce (Materská škola)
Opatovce nad Nitrou 139, Opatovce nad Nitrou (Materská škola)
Opatovce nad Nitrou 509, Opatovce nad Nitrou (Základná škola)
Opatovská 7, Košice-Vyšné Opátske (Gymnázium)
Opatovská cesta 39, Trenčín (Materská škola)
Opatovská Nová Ves 86, Opatovská Nová Ves (Materská škola)
Opatovská Nová Ves 86, Opatovská Nová Ves (Základná škola)
Opoj 247, Opoj (Materská škola)
Oponice 114, Oponice (Základná škola)
Oponice 125, Oponice (Materská škola)
Oravská 11, Žilina (Súkromné gymnázium)
Oravská cesta 11, Žilina (Súkromná základná škola)
Oravská Jasenica 141, Oravská Jasenica (Základná škola s MŠ)
Oravská Lesná 299, Oravská Lesná (Základná škola s MŠ)
Oravská Polhora 130, Oravská Polhora (Základná škola s MŠ)
Oravská Polhora 481, Oravská Polhora (Základná škola s MŠ)
Oravská Poruba 46, Oravská Poruba (Materská škola)
Oravské nábrežie 142, Tvrdošín (Materská škola)
Oravské Veselé 377, Oravské Veselé (Základná škola s MŠ)
Oravský Biely Potok 37, Oravský Biely Potok (Materská škola)
Oravský Podzámok 51, Oravský Podzámok (Základná škola s MŠ)
Ordzovany 13, Ordzovany (Materská škola)
Orechová 19, Lozorno (Materská škola)
Orechovská 7/14, Trenčín (Súkromná materská škola)
Orešie 3, Pezinok (Základná škola s MŠ, Orečie č. 3, Pezinok)
Oreské 111, Oreské (Materská škola)
Oriešková 9, Leles (Základná škola)
Orlov 5, Orlov (Základná škola s MŠ)
Ormisova 585/15, Revúca (Kat.materská škola)
Oščadnica 1374, Oščadnica (Základná škola s MŠ)
Osikov 102, Osikov (Základná škola)
Osikov 103, Osikov (Materská škola)
Oslobodenia 2, Slovenská Ľupča (Materská škola)
Oslobodenia 941, Trstená (Materská škola)
Oslobodenia č. 165, Belá (Spojená škola - ZŠ s MŠ)
Osloboditeľov 1, Humenné (Materská škola)
Osloboditeľov 204, Kamenica nad Cirochou (Základná škola s MŠ)
Osloboditeľov 30, Žemberovce (Základná škola s MŠ)
Osloboditeľov 36, Tekovské Lužany (Materská škola)
Osloboditeľov 421/66, Rajecké Teplice (Materská škola)
Osloboditeľov 9, Červeník (Základná škola s MŠ, Osloboditeľov 9, Červeník )
Osloboditeľská 1, Bratislava-Vajnory (Základná škola s MŠ)
Osloboditeľská 27, Bratislava (Základná škola Jána Pavla II.)
Osloboditeľská 27, Bratislava-Vajnory (ZŠ Jána Pavla II.)
Oštepová 1, Košice-Juh (Materská škola)
Ostratice 188, Ostratice (Materská škola)
Ostratice 188, Ostratice (Základná škola)
Ostredková 10, Bratislava-Ružinov (Športové gymnázium)
Ostredková 14, Bratislava-Ružinov (Súkromné CVČ)
Ostredková 14, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Ostredková ulica 14, Bratislava (Základná škola SNP)
Ostrov 128, Ostrov (Základná škola)
Ostrov 131, Ostrov (Materská škola)
Ostrovany 67, Ostrovany (Materská škola)
Ostrovná 1, Košťany nad Turcom (Základná škola)
Ostrovského 1, Košice-Juh (Stredná odborná škola)
Ostrý Grúň 187, Ostrý Grúň (Materská škola)
Osvety 17, Nová Baňa (SOŠ obchodu a služieb)
Otročok 34 - Otrokocs 34, Otročok (Materská škola)
Ovčie 34, Ovčie (Materská škola)
Ovčie 34, Ovčie (Základná škola, Ovčie 34, Ovčie)
Ovručská 14, Košice-Dargov. hrdinov (Materská škola)
Ovručská 14, Košice-Dargov. hrdinov (Súkromná materská škola)
Ozdín 88, Ozdín (Materská škola)
Ožvoldíkova 15, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
P. Benického 154/1, Prievidza (Materská škola)
P. Blahu 23, Nové Zámky (Materská škola - Óvoda)
P. Dobšinského 1, Rimavská Sobota (Materská škola)
P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica (Základná škola Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica)
P. Dobšinského 1744, Rimavská Sobota (Základná škola P.D.)
P. Dobšinského 746/5, Prievidza (Základná škola)
P. Hostinského 3, Rimavská Sobota (Gymnázium I.K.)
P. J. Šafárika 3, Prievidza (Základná škola)
P. J. Šafárika 394/2, Šaľa (Materská škola)
P. J. Šafárika 657, Dobšiná (Materská škola)
P. Jilemnického 2, Spišská Nová Ves (Materská škola)
P. Križku 390/4, Kremnica (Súkr.gymnázium)
P. Križku 390/4, Kremnica (Súkr.škola úžit.výtvar.)
P. Križku 392/8, Kremnica (Základná škola)
P. Mudroňa 3, Martin (Základná škola, P. Mudroňa 3, Martin)
P. Mudroňa 32, Martin (Súkromná materská škola)
P. O. Hviezdoslava 17, Martin (Materská škola)
P. O. Hviezdoslava 20, Levice (Materská škola)
P. O. Hviezdoslava 422/3, Trebišov (Materská škola Mier)
P. Pázmaňa 48, Šaľa (Zákl. škola s MŠ s VJM)
Padáň 289, Padáň (Materská škola s VJM)
Padáň 289, Padáň (Základná škola s VJM)
Padarovce 4, Padarovce (Materská škola)
Pakostov 102, Pakostov (Materská škola)
Pakostov 102, Pakostov (Základná škola)
Palackého 1, Bratislava 1 (Fa zdravotníctva (fikt))
Palackého 1, Bratislava-Staré Mesto (ZŠ Matky Alexie)
Palackého 14, Košice (Stredná odborná škola železničná, Palackého 14, Košice)
Palackého 14, Košice-Staré Mesto (SOŠ železničná)
Palackého 14, Košice-Staré Mesto (Súkr.SOŠ ekonom.Tercium)
Palackého 4, Trenčín (Piar.gymn. J.Braneckého)
Palárikova 1630/29, Snina (Materská škola)
Palárikova 22, Košice-Juh (Materská škola)
Palatínova 47, Komárno (Spojená cirk.škola- MŠ)
Palešovo námestie 9, Spišské Podhradie (Základná škola)
Palín 104, Palín (Základná škola s MŠ)
Palisády 51, Bratislava-Staré Mesto (S-Gymn. nem-slov)
Palisády 51, Bratislava-Staré Mesto (S-MŠ nem.-slov.)
Palisády 51, Bratislava-Staré Mesto (S-ZŠ nem.-slov.)
Palisády 57, Bratislava (Evanjelická základná škola a Evanjelické lýceum, Palisády 57, Bratislava)
Palúčanská 22, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Paňa 26, Paňa (Materská škola)
Panické Dravce 51, Panické Dravce (Materská škola)
Pankúchova 4, Bratislava-Petržalka (Základná škola)
Pankúchova 6, Bratislava-Petržalka (Gymnázium)
Paňovce 96, Paňovce (Materská škola)
Paňovce 96, Paňovce (Základná škola)
Papín 199, Papín (Základná škola s MŠ)
Papradno 312, Papradno (Základná škola)
Papradno 372, Papradno (Materská škola)
Parádna 202, Slivník (Materská škola)
Parádna 202, Slivník (Základná škola)
Parchovany 462, Parchovany (Materská škola)
Park Angelinum 7, Košice-Staré Mesto (Materská škola)
Park Angelinum 8, Košice-Staré Mesto (Základná škola)
Park mládeže 4, Košice-Sever (Materská škola)
Park mládeže 5, Košice-Sever (Gymnázium)
Parková 2, Zlaté Moravce-Prílepy (Materská škola)
Parková 364, Beladice (Materská škola)
Párnica 86, Párnica (Základná škola s MŠ)
Párovská 1, Nitra (Gymnázium)
Párovská 36, Nitra (Materská škola)
Partizánska 1, Michalovce (SOŠ technická)
Partizánska 1, Prešov (Fa zdrav. odborov PU)
Partizánska 1059, Snina (Str. priemyselná škola)
Partizánska 1059, Snina (Stredná priemyselná škola)
Partizánska 13, Sučany (Základná škola)
Partizánska 22, Humenné (Materská škola)
Partizánska 278/19, Lučenec (Materská škola)
Partizánska 362, Nová Ves nad Žitavou (Základná škola)
Partizánska 528, Smolník (Základná škola s MŠ, Partizánska 528, Smolník)
Partizánska 6, Bánovce nad Bebravou (Základná škola)
Partizánska 76, Bánovce nad Bebravou (SOŠ Juraja Ribaya)
Partizánska 8, Očová (Súkr. SOŠ ob.a služieb)
Partizánska cesta 407, Jasenie (Základná škola)
Partizánska cesta 74, Jasenie (Materská škola)
Partizánska Ľupča 419, Partizánska Ľupča (Základná škola s MŠ)
Pašková 61, Pašková (Materská škola)
Pastovce 244, Pastovce (MŠ s VJM - Óvoda)
Pastuchov 210, Pastuchov (Základná škola s MŠ)
Pataš 228, Pataš (Základná škola s MŠ VJM)
Paulínska 16, Trnava 1 (Materiálovotech.fak.STU)
Pavčina Lehota 88, Pavčina Lehota (Materská škola)
Pavilón B, Školská 26, Pribeta (Základná škola)
Pavla Horova 16, Bratislava-Devínska Nová (Základná škola Pavla Horova, Pavla Horova 16, Bratislava)
Pavla Horova 3, Bratislava-Devínska Nová (Materská škola)
Pavlice 147, Pavlice (Materská škola)
Pavlice 92, Pavlice (Základná škola)
Pavlovce 134, Pavlovce (Materská škola)
Pavlovce 5, Pavlovce (Základná škola)
Pažiť 59, Pažiť (Materská škola)
Pčoliné 113, Pčoliné (Základná škola s MŠ)
Pečeňady 173, Pečeňady (Materská škola)
Pečeňany 92, Pečeňany (Materská škola)
Peder 119, Peder - Péder (Materská škola)
Peder 119, Peder - Péder (Základná škola)
Pekníkova 2, Bratislava-Dúbravka (Centrum voľného času)
Pekníkova 4, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Pekníkova 4, Bratislava-Dúbravka (Súkromná MŠ)
Pekníkova 6, Bratislava-Dúbravka (SSŠ BIS - gymnázium)
Pelhřimovská 1186/10, Dolný Kubín (Stredná odborná škola)
Perečínska 2546/23, Snina (Materská škola)
Perecká 41, Levice (Materská škola)
Perín 145, Perín - Chym (Materská škola)
Perín 145, Perín - Chym (Základná škola)
Pernek 285, Pernek (Základná škola s MŠ, č. 285, Pernek)
Petőfiho 2, Komárno (Stredná priemysel.škola)
Petőfiho 2, Komárno (Stredná priemyselná škola)
Petra Jilemnického 1035/2, Zvolen (Základná škola)
Petra Jilemnického 12/5, Nová Dubnica (Centrum voľného času)
Petra Jilemnického 12/5, Nová Dubnica (Materská škola)
Petra Jilemnického 1813/1, Zvolen (Základná škola)
Petra Jilemnického 8, Banská Bystrica (Materská škola)
Petra Jilemnického 94/3, Revúca (Základná škola I.B.Z.)
Petrová 7, Petrová (Materská škola)
Petrová 7, Petrová (Základná škola)
Petrova Ves 293, Petrova Ves (Materská škola)
Petrova Ves 90, Petrova Ves (Základná škola)
Petrovany 274, Petrovany (Základná škola)
Petrovany 275, Petrovany (Materská škola)
Petrovce 114, Petrovce (Materská škola)
Petrovce 114, Petrovce (Základná škola, Petrovce 114, Petrovce)
Petrovce nad Laborcom 100, Petrovce nad Laborcom (Základná škola)
Petrovce nad Laborcom 76, Petrovce nad Laborcom (Materská škola)
Petrovianska 34, Prešov (Súkromná OA)
Petržalská 21, Kežmarok (ZŠ s MŠ sv. Kríža)
Petzvalova 2, Košice-Západ (Súkr.str.umel.škola fil)
Petzvalova 4, Košice-Západ (Súkromné gymnázium)
Petzvalova 8, Žilina (Materská škola)
Petzwalova 1, Nitra (Základná škola sv. Marka, Petzwalova 1, Nitra)
Pezinská 1, Svätý Jur (Materská škola)
Piaristická 12, Nitra (Materská škola)
Piaristická 6, Nitra (Piaristická spojená škola sv. J. Kalazanského, Piaristická 6, Nitra)
Pichne 184, Pichne (Materská škola)
Pieninská 27, Banská Bystrica (Základná škola)
Piesočná 2, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom (Stredná odborná škola)
Pifflova 10, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Pílska 7, Topoľčany (Stredná odborná škola drevárska, Pílska 7, Topoľčany)
Pílska 7, Topoľčany (Združená stredná škola drevárska a nábytkárska)
Pionierov 639/18, Rožňava (Materská škola)
Pionierov 82/6, Kanianka (Materská škola)
Pionierska 2, Brezno (Základná škola s MŠ)
Pionierska 20, Topoľníky (Materská škola s VJM)
Pionierska 33, Čaňa (Základná škola)
Pionierska 348, Čachtice (Materská škola)
Pionierska 348/9, Sliač (Základná škola A.S.)
Pionierska 351, Čachtice (Základná škola Štvrtej sednice Tatrína, Pionierska 351, Čachtice)
Pionierska 361/4, Svidník (SOŠ technická)
Pionierska 4, Brezno (Základná škola s MŠ)
Pionierska 4, Šaľa (Základná škola Ľ. Štúra)
Pionierska 697, Gbely (Základná škola s MŠ, Pionierska 697, Gbely)
Pionierska 95, Rajecké Teplice (Základná škola)
Pivničná 172, Záhorce (Materská škola)
Pivničná 673, Vinica (Materská škola)
Pivonková 9, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Plášťovce 280, Plášťovce (Materská škola - Óvoda)
Plášťovce 5, Plášťovce - Palást (CZŠ P. Palásthyho s VJM)
Plášťovce 634, Plášťovce (Základná škola)
Platanová 3, Nitra (Materská škola)
Plavé Vozokany 114, Plavé Vozokany (Základná škola)
Plavé Vozokany 319, Plavé Vozokany (Materská škola)
Plavecké Podhradie 195, Plavecké Podhradie (Základná škola)
Plavecké Podhradie 196, Plavecké Podhradie (Materská škola)
Plavecký Mikuláš 297, Plavecký Mikuláš (Materská škola)
Plavecký Peter 89, Plavecký Peter (Základná škola s MŠ)
Plavecký Štvrtok 351, Plavecký Štvrtok (Základná škola)
Plavecký Štvrtok 89, Plavecký Štvrtok (Materská škola)
Plavnica 244, Plavnica (Základná škola s MŠ)
Plevník - Drienové 255, Plevník - Drienové (Materská škola)
Plevník - Drienové 284, Plevník - Drienové (Základná škola DTatarku)
Plickova 16, Bratislava-Rača (Materská škola)
Ploské 74, Ploské (Materská škola)
Plzenská 1, Prešov (SPŠ elektrotechnická)
Plzenská 10, Prešov (SPŠ stavebná)
Pobedim 433, Pobedim (ZŠ s MŠ Jána Hollého)
Pod amfiteátrom 7, Levice (Stredná odborná škola)
Pod Bánošom 80, Banská Bystrica (Stredná odborná škola)
Pod hájom 1356, Dubnica nad Váhom (Centrum voľného času)
Pod Hájom 368, Lietava (Materská škola)
Pod hájom 967, Dubnica nad Váhom (Základná škola s MŠ)
Pod Kalváriou 1, Nové Zámky (Stredná zdravotnícka škola)
Pod kalváriou 1, Nové Zámky (Stredná zdravot. škola)
Pod Kalváriou 36, Prešov (Súkromná SOŠ)
Pod Kláštorom 158, Hronský Beňadik (Základná škola s MŠ)
Pod Kostolom 332/25, Hrochoť (Základná škola s MŠ Andreja Sládkoviča, Pod Kostolom 332/25, Hrochoť)
Pod lesíkom 19, Šarišské Michaľany (Základná škola s MŠ)
Pod lipami 77, Liptovský Hrádok (SOŠ drevárska)
Pod Lipinami 2, Dargov (Materská škola)
Pod Papierňou 1, Bardejov (Základná škola s MŠ)
Pod Papierňou 1, Bardejov (Základná škola s MŠ, Pod Papierňou 1, Bardejov)
Pod Párovcami 127, Piešťany (Gymnázium sv. Michala Archanjela)
Pod Párovcami 127, Piešťany (Gymnázium sv.Michala A.)
Pod Rovnicami 1, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Pod Sokolice 14, Trenčín (Stredná odborná škola)
Pod Vinbargom 1, Bardejov (Základná škola s MŠ)
Pod Vinbargom 3, Bardejov (Hotelová akadémia Jána Andraščíka, Pod Vinbargom 3, Bardejov)
Podbiel 246, Podbiel (Základná škola s MŠ)
Podbrežná 2, Dulovce (Materská škola)
Podhorany 38, Podhorany (Materská škola)
Podhorany 68, Podhorany (Základná škola)
Podhorany 76, Podhorany (Materská škola)
Podhorany-Sokolníky 215, Podhorany (Materská škola)
Podhorany-Sokolníky 8, Podhorany (Základná škola, Sokolníky 8, Podhorany)
Podhorie 17, Podhorie (Materská škola)
Podhorie 85, Podhorie (Materská škola)
Podhoroď 107, Podhoroď (Materská škola)
Podhoroď 17, Podhoroď (Základná škola)
Podhradie 237, Podhradie (Materská škola)
Podhradík 14, Podhradík (Materská škola)
Podjavorinskej 8, Hlohovec, m.č. Šulekovo (Materská škola)
Podkonice 284, Podkonice (Základná škola s MŠ)
Podkriváň 35, Podkriváň (Materská škola)
Podlužany 232, Podlužany (Základná škola s MŠ)
Podlužany 36, Podlužany (Materská škola)
Podrečany 93, Podrečany (Materská škola)
Podsadek 140, Stará Ľubovňa (Základná škola)
Podvinohrady 519, Veľké Zálužie (Materská škola)
Podvysoká 307, Podvysoká (Základná škola)
Podvysoká 354, Podvysoká (Materská škola)
Podzáhradná 51, Bratislava-Podunaj.Biskup (Základná škola)
Podzámska 35, Hlohovec (Základná škola, Podzámska 35, Hlohovec)
Podzávoz 2739, Čadca (Základná škola s MŠ)
Pohranice 245, Pohranice (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Pohranice 444, Pohranice (Materská škola)
Pohranice 444, Pohranice (Základná škola., Pohranice 444, Pohranice)
Pohraničná 10, Komárno (Gymnázium Ľ. J. Šuleka)
Pohraničná 9, Komárno (Základná škola)
Pokroková 199, Krásnohorské Podhradie (Základná škola)
Pokroková 216, Klížska Nemá (MŠ s VJM - Óvoda)
Polárna 1, Košice-Nad jazerom (Obchodná akadémia)
Polgrúň 464, Olešná (Základná škola s MŠ)
Poliakovce 47, Poliakovce (Základná škola)
Poliakovce 55, Poliakovce (Materská škola)
Polianska 1, Košice-Sever (Základná škola)
Polianska 4, Košice-Sever (Materská škola)
Poľná 1, Košice-Košická Nová Ves (Materská škola)
Poľná 1, Veľký Krtíš (Základná škola, Poľná 1.., Veľký Krtíš)
Poľná 10, Veľký Krtíš (Stredná odborná škola)
Poľná 2, Veľký Krtíš (Materská škola)
Poľná 4, Valaliky (Materská škola)
Poľná cesta 3, Zlaté Klasy (Materská škola)
Poľný Kesov 69, Poľný Kesov (Materská škola)
Poľný Kesov 69, Poľný Kesov (Základná škola)
Poloma 85, Poloma (Základná škola s MŠ)
Poľovnícka 12, Nové Mesto nad Váhom (Materská škola)
Poľovnícka 5, Šamorín (Materská škola)
Poluvsie 28, Poluvsie (Materská škola)
Popradská 66, Košice 1 (Fa verejnej správy UPJŠ)
Popudinské Močidľany 140, Popudinské Močidľany (Základná škola)
Popudinské Močidľany 330, Popudinské Močidľany (Materská škola)
Poráč 125, Poráč (Základná škola s MŠ, Poráč 125, Poráč)
Poriadie 113, Poriadie (Materská škola)
Poruba 354, Poruba (Materská škola)
Poruba pod Vihorlatom 172, Poruba pod Vihorlatom (Materská škola)
Porúbka 170, Liptovská Porúbka (Materská škola)
Porúbka 20, Porúbka (Základná škola s MŠ)
Porúbka 90, Porúbka (Materská škola)
Poša 204, Poša (Materská škola)
Poša 21, Poša (Základná škola)
Póšfa 82, Holice (Základná škola s VJM)
Poštárka 12, Bardejov (ZŠ s MŠ bl. Zefyrína)
Poštová 328/6, Podhájska (Materská škola)
Poštová 9, Hronovce (Základná škola)
Poštová 9, Košice-Staré Mesto (Gymnázium)
Postupimská 37, Košice-Dargov. hrdinov (Súkr.str.odborná škola)
Postupimská 37, Košice-Dargov. hrdinov (Základná škola)
Potočná 112/4, Kravany (Materská škola)
Potočná 6, Ružomberok-Hrboltová (Materská škola)
Potočná 86, Trenčín (Základná škola)
Potočná 9, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Potočná č. 14, Košice-Sever (Súkromná materská škola)
Potônske Lúky 41, Potônske Lúky (Materská škola s VJM)
Pôtor 117, Pôtor (Materská škola)
Pôtor 60, Pôtor (Základná škola)
Potvorice 88, Potvorice (Materská škola)
Považany 215, Považany (Materská škola)
Považany 216, Považany (Základ. škola A.Rudnaya)
Považany 216, Považany (Základná škola kardinála Alexandra Rudnaya)
Považská 1, Trenčín (Materská škola)
Považská 12, Košice-Západ (Základná škola)
Považská Teplá , Považská Bystrica 5 (Základná škola)
Považské Podhradie 162, Považská Bystrica (MŠ súčasť ZŠ)
Považské Podhradie 169, Považská Bystrica (Základná škola s MŠ)
Povina 323, Povina (Základná škola s MŠ)
Povoda 75, Povoda (Materská škola s VJM)
Povst. českého ľudu 11, Košice-Dargov. hrdinov (Materská škola)
Pozba 5, Pozba (MŠ s VJM - Óvoda)
Požiarna 1291/26, Púchov (Materská škola)
Požiarna 1292/5, Púchov (Materská škola)
Požiarnická 1, Košice-Juh (Súkr.pdg.a soc.akadémia)
Požiarnická 3, Košice-Juh (Základná škola, Požiarnická 3, Košice)
Pplk. Pľjušťa 29, Skalica (SOŠ strojnícka)
Práce 24, Komárno (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Prachatická 2421/45, Zvolen (Materská škola)
Prakovce 282, Prakovce (Stredná odborná škola)
Prakovce 307, Prakovce (Základná škola s MŠ, č. 307, Prakovce)
Prašník 94, Prašník (Materská škola)
Pravenec 233, Pravenec (Materská škola)
Prečín 106, Prečín (Základná škola)
Prečín 275, Prečín (Materská škola)
Predmestie 26, Levoča (Materská škola)
Predmestská 27, Žilina (Materská škola)
Predmestská 82, Žilina (SOŠ poľ. a sl. na vid.)
Predmestská 82, Žilina (Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb)
Prenčov 203, Prenčov (Základná škola s MŠ)
Preseľany 580, Preseľany (Základná škola s MŠ)
Prešovská 28, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Prešovská 48, Družstevná pri Hornáde (Materská škola)
Prestavlky 191, Prestavlky (Materská škola)
Pri kríži 11, Bratislava-Dúbravka (Základná škola)
Pri kríži 2, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Pri Majeri 27, Tornaľa (Materská škola)
Pri parku 14, Trenčín (Materská škola)
Pri Podlužianke 6, Levice (Základná škola)
Pri Šajbách 14, Bratislava-Rača (Materská škola)
Pri Váhu 68, Ružomberok-Černová (Materská škola)
Priateľstva 662, Kameničná (Materská škola - Óvoda)
Príbelce 278, Príbelce (Materská škola)
Príbelce 280, Príbelce (Základná škola)
Pribeník 276, Pribeník (Materská škola)
Pribinova 1, Zlaté Moravce (Základná škola)
Pribinova 123/9, Nováky (Základná škola)
Pribinova 16/1, Malacky (Spojená škola)
Pribinova 34, Trebišov (Základná škola)
Pribinova 35, Hlohovec (Základ. škola sv.Jozefa)
Pribinova 5, Hlohovec (Základná umelecká škola, Pribinova 5, Hlohovec)
Pribiš 139, Pribiš (Materská škola)
Príbovce 171, Príbovce (Materská škola)
Pribylina 2, Pribylina (Základná škola s MŠ)
Priechod 179, Priechod (Základná škola s MŠ)
Priehradka 110, Hliník nad Hronom (Materská škola)
Priehradná 11, Martin 8 (Základná škola s MŠ)
Priemyselná 4, Trnava 1 (Pedagogická fakulta TTU)
Priepasné 115, Priepasné (Materská škola)
Prietrž 138, Prietrž (Základná škola)
Prietrž 139, Prietrž (Materská škola)
Prietržka 92, Prietržka (Základná škola s MŠ, č. 92, Prietržka)
Prievaly 187, Prievaly (Materská škola)
Prievaly 187, Prievaly (Základná škola)
Proč 111, Proč (Materská škola)
Proč 24, Proč (Základná škola)
Prochot 39, Prochot (Materská škola)
Prokofievova 5, Bratislava-Petržalka (Základná škola)
Prosiek 50, Prosiek (Materská škola)
Prostějovská 38, Prešov (Základná škola)
Pruské 294, Pruské (Stredná odborná škola)
Prusy 177, Prusy (Materská škola)
Pružina 125, Pružina (Materská škola)
Pružina 408, Pružina (Základná škola Štefana Závodníka, Pružina 408, Pružina)
Pucov 112, Pucov (Materská škola)
Pucov 112, Pucov (Základná škola)
Pugačevova 1381/7, Humenné (Základná škola)
Púpavová 8, Branč (Materská škola)
Puškinova 2165/3, Žilina (Materská škola)
Puškinova 7, Obid (MŠ s VJM - Óvoda)
Pušovce 1, Pušovce (Základná škola)
Pušovce 2, Pušovce (Materská škola)
Pusté Sady 132, Pusté Sady (Materská škola, Pusté Sady 132, Pusté Sady )
Pusté Sady 43 (Základná škola, Pusté Sady 43, Pusté Sady)
Pusté Sady 43, Pusté Sady (test )
Rabčice 194, Rabčice (Základná škola s MŠ)
Rabčická 410, Rabča (Základná škola s MŠ)
Rábska 14, Kolárovo (Základná škola J.A.Komenského)
Račianska 105, Bratislava-Nové Mesto (Stredná odborná škola)
Račianska 107, Bratislava-Nové Mesto (Obchodná akadémia)
Račianska 190, Bratislava (Stredná odborná škola polygrafická, Račianska 190, Bratislava)
Račianska 59, Bratislava 1 (Pedagogická fakulta UK)
Radatice 199, Radatice (Cirkevná základná škola)
Radatice 210, Radatice (Materská škola)
Radava 440, Radava (Základná škola)
Radava 445, Radava (Materská škola)
Radimov 38, Radimov (ZŠ s MŠ)
Radlinského 11, Bratislava 1 (Stavebná fakulta STU)
Radlinského 1668/10, Bánovce nad Bebravou (Materská škola)
Radlinského 1725/55, Dolný Kubín (Obchodná akadémia)
Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou (Gymnázium J. Jesenského)
Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou (Gymnázium J. Jesenského)
Radlinského 9, Bratislava 1 (F chem.potrav.techn.STU)
Radničné námestie 1, Spišská Nová Ves (Hotelová akadémia, Radničné námestie 1, Spišská Nová Ves)
Radničné námestie 271/8, Spišská Nová Ves (Cirkevne gymnázium)
Radnovce 63, Radnovce (Základná škola s VJM)
Radobica 90, Radobica (Materská škola)
Radoľa 2, Radoľa (Materská škola)
Radoľa 326, Radoľa (Základná škola)
Radoma 109, Radoma (Základná škola s MŠ)
Radošovce 13, Radošovce (Materská škola)
Radošovce 338, Radošovce (Základná škola)
Radošovce 70, Radošovce (Materská škola)
Radôstka 168, Radôstka (Základná škola s MŠ)
Radvaň nad Dunajom 143, Radvaň nad Dunajom (MŠ s VJM - Óvoda)
Radvaň nad Dunajom 248, Radvaň nad Dunajom (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Radvaň nad Laborcom 278, Radvaň nad Laborcom (Základná škola s MŠ)
Radvanovce 43, Radvanovce (Materská škola)
Radvanská 1, Banská Bystrica (Základná škola)
Radvanská 26, Banská Bystrica (Materská škola)
Radvanská 28, Banská Bystrica (Materská škola)
Radzovce 418, Radzovce (Základná škola s MŠ)
Rajčany 2, Rajčany (Materská škola)
Rajčianska 3, Bratislava-Vrakuňa (Základná škola)
Rajecká Lesná 416, Rajecká Lesná (Materská škola)
Rákocziho 23, Kráľovský Chlmec (Stredná odborná škola)
Rákoš 125, Rákoš (Materská škola)
Raková 140, Raková (Centrum voľného času)
Raková 705, Raková (Cirk. ZŠ J. Palárika)
Raková č. 950, Raková (Základná škola Milana Mravca, č. 950, Raková)
Rakovec nad Ondavou 2, Rakovec nad Ondavou (Základná škola s MŠ)
Rakovice 15, Rakovice (Základná škola s MŠ)
Rakovice 25, Rakovice (Stredná odborná škola)
Rakúsy 81, Rakúsy (Základná škola s MŠ)
Rampová 7, Košice 1 (Letecká fakulta TU)
Rankovce 19, Rankovce (Materská škola)
Raslavice 152, Raslavice (Materská škola)
Rastislavice 186, Rastislavice (Základná škola s MŠ)
Rastislavova 416/4, Prievidza (Základná škola, Rastislavova 416/4, Prievidza)
Ratková 229, Ratková (Základná škola)
Ratková 70, Ratková (Materská škola)
Ratnovce 151, Ratnovce (Materská škola)
Ratnovce 63, Ratnovce (Základná škola)
Rázdolie 191/10, Malé Uherce (Materská škola)
Ražňany 235, Ražňany (Cirkevná základná škola)
Ražňany 235, Ražňany (Materská škola)
Rázusova 2260, Čadca (Základná škola)
Rázusova 26, Nitra (Materská škola)
Rehoľná 2, Košice-Krásna (ZŠ s MŠ sv.M. Križina)
Rejdová 43, Rejdová (Základná škola)
Rejdová 44, Rejdová (Materská škola)
Remeniny 10, Remeniny (Materská škola)
Remeniny 101, Remeniny (Základná škola)
Remetské Hámre 265, Remetské Hámre (Materská škola)
Remetské Hámre 27, Remetské Hámre (Základná škola)
Repíková 58, Košice-Šebastovce (Materská škola)
Rešov 35, Rešov (Základná škola)
Rešov 36, Rešov (Materská škola)
Rezutova 58/63, Práznovce (Materská škola)
Riadok 4, Ružomberok (Materská škola)
Riazanská 75, Bratislava-Nové Mesto (Súkromná SOŠ HOST)
Riazanská 75, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ, Riazanská 75, Bratislava)
Richnava 260, Richnava (Materská škola)
Richterova 1171, Sládkovičovo (Fa verejnej politiky)
Richvald 85, Richvald (Základná škola s MŠ)
Riečka 57, Riečka (Materská škola)
Riečna 27, Vidiná (Materská škola)
Rimavské Brezovo 99, Rimavské Brezovo (Materská škola)
Rimavské Janovce 425, Rimavské Janovce (Materská škola)
Rimavské Janovce 425, Rimavské Janovce (Základná škola)
Rimavské Janovce 84, Rimavské Janovce (Základná škola s VJM)
Rimavské Zalužany 1, Rimavské Zalužany (Materská škola, Rimavské Zalužany č. 1)
Rišňovce 427, Rišňovce (Súkromné CVČ)
Rišňovce 427, Rišňovce (Základná škola s MŠ)
Robotnícka 25, Zlaté Moravce (Základná škola)
Rohov 46, Rohov (Materská škola)
Rohovce 106, Rohovce (Základná škola s VJM)
Rohovce 107, Rohovce (Materská škola s VJM)
Rohožník 399, Rohožník (Základná škola)
Rokycany 40, Rokycany (Materská škola)
Rokytov 4, Rokytov (Základná škola s MŠ)
Rokytov pri Humennom 151, Rokytov pri Humennom (Materská škola)
Romualda Zaymusa 3, Žilina (Cirkevná základná škola R. Zaymusa)
Romualda Zaymusa 3, Žilina (Cirkevná ZŠ R. Zaymusa)
Röntgenova 16, Bratislava-Petržalka (Materská škola, Röntgenova 16, Bratislava)
Rosina č. 624, Rosina (Základná škola s MŠ, Rosina č. 624, Rosina)
Rosinská cesta 2, Žilina (Dopravná akadémia)
Rosinská cesta 4, Žilina (Spojená škola-SOŠ drev.)
Roštár 82, Roštár (Materská škola)
Roštár 83, Roštár (Základná škola)
Rovinka 206, Rovinka (Materská škola)
Rovná 597/15, Poprad (Súkromné gymnázium)
Rovňanova 7, Zlaté Moravce (Centrum voľného času)
Rovné 37, Rovné (Materská škola)
Rovné 52, Rovné (Základná škola)
Rovné 77, Rovné (Materská škola)
Rovniankova 8, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Rožkovany 190, Rožkovany (Základná škola s MŠ)
Rozmarínová 1, Komárno (Základná škola, Rozmarínová ul. 1, Komárno)
Rozmarínová 125, Brehov (Materská škola)
Rozmarínová 15, Vráble-Horný Ohaj (Materská škola)
Rozmarínová 2, Komárno (Centrum voľného času)
Rožňavská 12/24, Tornaľa (Materská škola)
Rožňavská 29/854, Rimavská Sobota (Materská škola)
Rožňavská Baňa 211, Rožňava (SOŠ obchodu a služieb)
Rožňavské Bystré 45, Rožňavské Bystré (Materská škola)
Rožňavské Bystré 47, Rožňavské Bystré (Základná škola)
Roztoky 61, Roztoky (Základná škola)
Rúbaň 28, Rúbaň - Fűr (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Rúbaň 407, Rúbaň - Fűr (MŠ s VJM - Óvoda)
Rúbanisko I 2870/16, Lučenec (Materská škola)
Rúbanisko II 2872/39, Lučenec (Materská škola)
Rúbanisko II 3079, Lučenec (Základná škola L.N.)
Rudina 443, Rudina (Základná škola)
Rudina 444, Rudina (Materská škola)
Rudinka 118, Rudinka (Materská škola)
Rudinská 115, Rudinská (Základná škola s MŠ)
Rudlov 126, Rudlov (Základná škola)
Rudlov 184, Rudlov (Materská škola)
Rudná 19, Rudná (Materská škola)
Rudňany 89, Rudňany (Materská škola)
Rudnianska Lehota 224, Rudnianska Lehota (Materská škola)
Rudník 2, Rudník (Materská škola)
Rudník 2, Rudník (Základná škola)
Rudník 205, Rudník (Základná škola s MŠ)
Rudno nad Hronom 275, Rudno nad Hronom (Materská škola)
Rudolfa Jašíka 348, Dolné Vestenice (MŠ súčasť ZŠ)
Rumanová 308, Rumanová (Základná škola s MŠ)
Rumanova 4, Košice-Staré Mesto (Materská škola)
Rumince - Runya 89, Rumince - Runya (Materská škola s VJM)
Ruská Nová Ves 24, Ruská Nová Ves (Materská škola)
Ruská Nová Ves 57, Ruská Nová Ves (Základná škola)
Ruskov 280, Ruskov (Materská škola)
Ruskov 32, Ruskov (Základná škola, Ruskov 32, Ruskov)
Ruskovce 57, Ruskovce (Materská škola)
Ružiná 170, Ružiná (Materská škola)
Ružindol 3, Ružindol (Základná škola s MŠ)
Ružindolská 8, Trnava (Materská škola)
Ružová 1197/9, Smižany (Materská škola)
Ružová 13, Banská Bystrica 1 (Pedagogická fakulta UMB)
Ružová 153, Strážne (Materská škola)
Ružová 2, Piešťany (Materská škola)
Ružová 304, Borša (Základná škola s MŠ)
Ružová 7, Stupava (Materská škola)
Ružová Dolina 29, Bratislava-Ružinov (Súkr. ped. a soc. akad)
Ružová dolina 29, Bratislava-Ružinov (Súkromná základná škola)
Ružová dolina 29, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Ružový háj 1359/19, Dunajská Streda (Materská škola)
Rybany 355, Rybany (Základná škola)
Rybany 357, Rybany (Materská škola)
Rybárska 1093/2, Šamorín (Základná škola s VJM)
Rybárska 2, Šamorín (Základná škola Mátyása Korvína s VJM)
Rybárska 50/1743, Rimavská Sobota (Materská škola)
Rybie námestie 1, Žilina (Základná škola)
Rybie námestie 1/1, Žilina (Materská škola)
Rybničná 31, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Rybničná 59, Bratislava-Vajnory (SOŠ elektrotechnická)
Rybný trh 14, Dunajská Streda (Materská škola)
S. Chalupku 312/12, Prievidza (Súkromná SOŠ)
S. Chalupku 313/14, Prievidza (Základná škola)
S. Clementisove Sady902/3, Galanta (Materská škola, Sídl. Clementisove sady 902/3, Galanta)
S. H. Vajanského 5, Michalovce (Materská škola)
Š. Majora 560, Veľké Úľany (Materská škola)
Š. Majora 560, Veľké Úľany (Základná škola, Štefana Majora 560, Veľké Úľany)
Š. Moyzesa 21, Ružomberok (Gymnázium)
Š. Moyzesa 30, Ružomberok (Materská škola)
S. Tomášika 5, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Š. Závodníka 488/18, Prievidza (Materská škola)
Sabinovská 2, Prešov (Súkromný školský internát)
Sabinovská 22A, Prešov (Materská škola)
Sačurov 324, Sačurov (Materská škola)
Sádočné 40, Sádočné (Materská škola)
Sadová 1, Senica (Centrum voľného času)
Sadová 620, Senica (III. Základná škola)
Sadová 620, Senica (Základná škola)
Šafárikova 11, Trenčín (Materská škola)
Šafárikova 56, Tornaľa (Stredná odborná škola)
Šafárikova 56, Tornaľa (Stredná odborná škola - Szakkozépiskola)
Šafárikova trieda 4, Košice-Západ (Materská škola)
Šafárikovo nám.č.6, Bratislava 16 (Právnická fakulta UK)
Šajdíkove Humence 102, Šajdíkove Humence (Základná škola, Šajdíkove Humence 102, Šajdíkove Humence)
Šajdíkove Humence 206, Šajdíkove Humence (Materská škola)
Saleziánska 18, Žilina (SOŠ sv. J. Robotníka)
Saleziánska 18, Žilina (Súkromná SOŠ)
Šalgotarjánska 5, Banská Bystrica (Materská škola)
Šalgovce 112, Šalgovce (Základná škola s MŠ)
Salibská 6, Kráľov Brod (Základná škola s MŠ)
Salka 428, Salka (Zákl. škola s MŠ s VJM)
Šalov 58, Šalov (MŠ s VJM - Óvoda)
Šalov 58, Šalov (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Šambron 103, Šambron (Materská škola)
Šamudovce 23, Šamudovce (Základná škola)
Saratovská 43, Levice (Základná škola)
Saratovská 85, Levice (Základná škola)
Saratovská 87, Levice (Katolícka spojená škola)
Saratovská 87, Levice (Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul - ZŠ s MŠ, Saratovská 87, Levice)
Saratovská 87, Levice (KSŠ - Gymnázium)
Šarfická 301, Blatné (Základná škola)
Šarišská Poruba 34, Šarišská Poruba (Materská škola)
Šarišská Poruba 67, Šarišská Poruba (Základná škola)
Šarišské Bohdanovce 179, Šarišské Bohdanovce (Základná škola s MŠ)
Šarišské Čierne 81, Šarišské Čierne (Materská škola)
Šarišské Dravce 20, Šarišské Dravce (Základná škola s MŠ)
Šarišské Jastrabie 270, Šarišské Jastrabie (Základná škola s MŠ)
Šarišský Štiavnik 29, Šarišský Štiavnik (Materská škola)
Šarišský Štiavnik 29, Šarišský Štiavnik (Základná škola)
Šárky 463, Turzovka (Materská škola)
Šarovce 426, Šarovce (Základná škola s MŠ)
Sása 119, Sása (Materská škola)
Sasinkova 1, Lužianky (Základná škola s MŠ)
Sasinkova 45, Žilina (SOŠ podnikania)
Sasinkova 530, Kopčany (Základná škola, Sasinkova 530, Kopčany)
Sasinkovo 320, Sasinkovo (Materská škola)
Šašová 32, Šašová (Materská škola)
Sásovská cesta 21, Banská Bystrica (Materská škola)
Šávoľ - Sávoly 51, Šávoľ - Sávoly (Základná škola s VJM)
Šávoľ 187 - Sávoly 187, Šávoľ (Materská škola s VJM)
Sazdice 99, Sazdice (MŠ s VJM - Óvoda)
Ščasného 22, Nitra (Základná škola)
Schreiberova 372, Lednické Rovne (ZŠ Eduarda Schreibera)
Scota Viatora 4, Ružomberok (Obchodná akadémia)
Scota Viatora 6, Ružomberok (Škola úžit.výtvarníctva)
Scota Viatora 8, Ružomberok (Spojená škola - SOŠOaS)
Sebechleby 145, Sebechleby (Základná škola s MŠ A.M)
Seč 98, Seč (Materská škola)
Sečianky 175, Sečianky (Materská škola s VJM)
Sečovská Polianka 560, Sečovská Polianka (Materská škola)
Sedliacka Dubová 31, Sedliacka Dubová (Materská škola)
Sedlice 3, Sedlice (Základná škola s MŠ)
Sedliská 92, Sedliská (Základná škola s MŠ)
Sekule 119, Sekule (Materská škola)
Sekule 119, Sekule (Základná škola, Sekule 119, Sekule)
Sekurisova 10, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Selčianska cesta 114, Selce (Materská škola)
Selec 183, Selec (Základná škola s MŠ)
Seleziánska 18, Žilina (Stredná odborná škola)
Semerovo 110, Semerovo (Základná škola, Semerovo č.110, Semerovo)
Semerovo 585, Semerovo (Materská škola)
Šemša 142, Šemša (Materská škola)
Šemša 142, Šemša (Základná škola)
Seňa 507, Seňa (Základná škola)
Senecká 1, Veľký Biel (Materská škola)
Senecká 2, Pezinok (Gymnázium)
Senická cesta 82, Banská Bystrica (Materská škola)
Senohrad 129, Senohrad (Základná škola s MŠ)
Ševčenkova 35, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Severná 19, Moldava nad Bodvou (Materská škola IV.)
Severná 21, Moldava nad Bodvou (Základná škola)
Severná 5, Kežmarok (Materská škola)
Šiba 116, Šiba (Základná škola)
Šiba 142, Šiba (Materská škola)
Sibírska 1, Trnava (SOŠ elektrotechnická, Sibírska 1, Trnava)
Sibírska 39, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ)
Sibírska 42, Prešov (Základná škola)
Šíd 241, Šíd (Základná škola s VJM)
Šíd 242, Šíd (Materská škola s VJM)
Síd.P.O.Hviezdoslava 1644, Veľké Kapušany (Materská škola)
Síd.P.O.Hviezdoslava 43, Veľké Kapušany (Základná škola POH)
Sídl. D. Jurkoviča 426/2, Brezová pod Bradlom (Materská škola)
Sídl. Dolné Lúky 357, Brezová pod Bradlom (Základná škola)
Sídl. dukl. hrdinov 3, Prešov (SOŠ obchodu a služieb)
Sídl. L. N. Tolstého 89/2, Veľké Kapušany (Materská škola s VJM)
Sídl. Medvedzie I. 133/1, Tvrdošín (Spojená škola-SPŠ)
Sídl. Pod kaštieľom 639/3, Dubnica nad Váhom (Súkromné CVČ LAURA)
Sídl. Rozkvet 2024, Považská Bystrica (Materská škola)
Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica (Cirkevné CVČ)
Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica (Základná škola)
Sídl. SNP 1484, Považská Bystrica (Základná škola)
Sídl. Stred 44/1, Považská Bystrica (Základná škola, Stred 44/1, Považská Bystrica)
Sídlisko 1. mája 68, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Sídlisko 165, Sirk (Základná škola)
Sídlisko 311, Bystré (Materská škola)
Sídlisko 9. mája 322, Vrbové (Materská škola)
Sídlisko budúcnosť 325, Tešedíkovo (Materská škola)
Sídlisko budúcnosť 325, Tešedíkovo (MŠ s VJM - Óvoda)
Sídlisko II. 1336, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Sídlisko juh 1051, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Sídlisko juh 1054, Vranov nad Topľou (Základná škola)
Sídlisko Lúky 1226, Vráble (Základná škola s MŠ)
Sídlisko Lúky 33, Vráble (Materská škola)
Sídlisko M. Corvina 2038/53, Veľký Meder (Súkromná stredná odborná škola s VJM - Mostová, Sídlisko M. Corvina 2038/53, Veľký Meder)
Sídlisko Okulka 21, Vranov nad Topľou (Materská škola)
Sídlisko Rimava 28/1066, Rimavská Sobota (Materská škola)
Sídlisko SNP 6, Trenčianske Teplice (Súkr.športové gymnázium)
Sídlisko SNP 75, Trenčianske Teplice (Materská škola)
Sídlisko Západ 1146/39, Trstená (Základná škola s MŠ)
Sidónie Sakalovej č. 182, Bytča (Súkromná SOŠ)
Sielnica 15, Sielnica (Základná škola s MŠ)
Sihelné 214, Sihelné (Cirkevná ZŠ sv. Pavla)
Sihelné 456, Sihelné (Materská škola)
Sikenica - Trhyňa 72, Sikenica (Materská škola)
Sikenička 15, Sikenička (MŠ s VJM - Óvoda)
Siladice 187, Siladice (Základná škola s MŠ)
Silica 128, Silica (Materská škola)
Silica 44, Silica (Základná škola s VJM)
Šimkova 40, Žitavany (Materská škola)
Šimkova 40, Žitavany (Základná škola Jána Vojtecha Šimka)
Šimkova 40, Žitavany (ZŠ Jána Vojtecha Šimka)
Šimonovce 167, Šimonovce (Materská škola s VJM)
Šimonovce 167, Šimonovce (Základná škola s VJM)
Šindliar 7, Šindliar (Materská škola)
Šípkové 114, Šípkové (Materská škola)
Šipošovské 514, Kostolné Kračany (Základná škola s VJM)
Širákov 1, Širákov (Základná škola)
Širákov 131, Širákov (Materská škola)
Sirk 169, Sirk (Materská škola)
Široké 141, Široké (Základná škola)
Šišov 156, Šišov (Materská škola)
Šišov 74, Šišov (Základná škola)
Sitnianska 32, Banská Bystrica (Základná škola)
Šivetice 96, Šivetice (Materská škola)
Skačany 539, Skačany (Základná škola s MŠ)
Skalická 1, Bratislava (Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium)
Skalité 598, Skalité (Centrum voľného času)
Skalité č.729, Skalité (Základná škola)
Skalka 17, Lietavská Lúčka (Materská škola)
Skalka 34, Lietavská Lúčka (Základná škola)
Skalka nad Váhom 103, Skalka nad Váhom (Základná škola s MŠ, Skalka nad Váhom 103, Skalka nad Váhom)
Škarniclova 1, Bratislava (Základná škola Dr. M. Hodžu s MŠ)
Škarniclova 1, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola s MŠ)
Skároš 260, Skároš (Materská škola)
Sklabiná 133, Sklabiná (Materská škola)
Sklabiná 133, Sklabiná (Základná škola)
Sklabiňa 138, Sklabiňa (Základná škola s MŠ)
Sklárska 34, Poltár (Materská škola)
Sklenárova 1, Bratislava (SOŠ Obchodu a služieb)
Sklenárova 1, Bratislava-Ružinov (SOŠ obch.a služieb)
Sklenárova 7, Bratislava-Ružinov (SUŠ scénic.vytvarníctva)
Sklenárova 9, Bratislava-Ružinov (SOŠ dopravná)
Sklené 389, Sklené (Materská škola)
Sklené 389, Sklené (Základná škola)
Sklené Teplice 1, Sklené Teplice (Materská škola)
Sklené Teplice 1, Sklené Teplice (Základná škola)
Školská 1, Fiľakovo (Základná škola, Školská 1, Fiľakovo )
Školská 1, Jablonica (Základná škola)
Školská 1, Krpeľany (Základná škola)
Školská 1, Ľubica (Základná škola)
Školská 1, Maňa (Základná škola s MŠ)
Školská 1, Spišské Tomášovce (Materská škola)
Školská 1, Spišské Tomášovce (ZŠ sv. Michala)
Školská 1, Tornaľa (Materská škola)
Školská 1, Vinodol (Základná škola)
Školská 1, Volkovce (Základná škola, Školská 1, Volkovce)
Školská 10, Krupina (Základná škola)
Školská 10, Lovinobaňa (Materská škola)
Školská 10, Malá Ida (Základná škola)
Školská 10, Rybník (Základná škola s MŠ)
Školská 10, Vinica (Základná škola Bálinta Balassiho s VJM)
Školská 10, Vinica (Základná škola s VJM)
Školská 100, Trstené pri Hornáde (Materská škola)
Školská 1003, Selice (Zákl. škola s MŠ s VJM)
Školská 1003, Selice (Základná škola s MŠ)
Školská 1087, Sládkovičovo (Centrum voľného času)
Školská 1087, Sládkovičovo (Spojená škola, Školská 1087, Sládkovičovo)
Školská 11, Kalná nad Hronom (Základná škola)
Školská 11, Malinovo (Základná škola, Školská 11, Malinovo)
Školská 11, Slovenský Grob (Základná škola s MŠ)
Školská 1123/29, Bánovce nad Bebravou (Základná škola)
Školská 1125/1, Svodín (Základná škola Lajosa Csongrádyho s VJM, Školská 1125/1, Svodín)
Školská 1146/3, Lendak (Spojená škola - MŠ)
Školská 1158, Močenok (Základná škola)
Školská 116, Lehnice (Základná škola s VJM)
Školská 116, Ružiná (Základná škola)
Školská 12, Čaňa (Materská škola)
Školská 122, Švedlár (Základná škola)
Školská 125, Dolné Kočkovce (Základná škola)
Školská 13, Moldava nad Bodvou (Gymnázium Š. Moysesa)
Školská 138/4, Želovce (Materská škola)
Školská 14, Bošany (Základná škola)
Školská 14, Levice (Základná škola)
Školská 14, Šamorín (Materská škola)
Školská 14, Šamorín (Materská škola s VJM)
Školská 14, Slovenská Ľupča (Základná škola Sama Cambela, Školská 14, Slovenská Ľupča)
Školská 15, Nová Baňa (Základná škola sv. Al.)
Školská 15, Nová Baňa (Základná škola sv. Alžbety)
Školská 151/3, Kamenná Poruba (Materská škola)
Školská 1575, Hriňová (Základná škola s MŠ, Školská 1575, Hriňová)
Školská 16, Markušovce (Základná škola s MŠ)
Školská 161, Nová Lesná (Materská škola)
Školská 165, Hlohovec-Šulekovo (Základná škola)
Školská 166, Tvrdošín (Základná škola Š. Šmálika, Školská 166, Tvrdošín )
Školská 168/3, Štrba (Základná škola)
Školská 18, Nemšová (Súkr. CVČ NTS NEMŠOVÁ)
Školská 18, Teplička nad Váhom (ZŠ Žofie Bosniakovej)
Školská 186/13, Chynorany (ZŠ V. Beniaka s MŠ)
Školská 19, Slovenské Nové Mesto (Základná škola)
Školská 19, Sokolovce (Základná škola s MŠ, Školská 19, Sokolovce)
Školská 190, Kráľová pri Senci (Základná škola)
Školská 192/8, Kamenec pod Vtáčnikom (Základná škola)
Školská 194, Mučín (Materská škola)
Školská 2, Čierne Kľačany (Základná škola, Školská 2, Čierne Kľačany)
Školská 2, Dubnica nad Váhom (Gymnázium)
Školská 2, Holíč (Základná škola)
Školská 2, Ľubotín (Základná škola s MŠ)
Školská 2, Michalovce (Základná škola)
Školská 2, Pečovská Nová Ves (Základná škola s MŠ)
Školská 2, Podolínec (Základná škola s MŠ)
Školská 2, Šrobárová (Základná škola)
Školská 2, Streda nad Bodrogom (Základná škola, Školská 2, Streda nad Bodrogom)
Školská 2, Stupava (Základná škola)
Školská 2, Svätuše (Materská škola)
Školská 2, Svodín (Základná škola)
Školská 2, Zohor (Materská škola)
Školská 20, Margecany (Základná škola s MŠ)
Školská 204, Vrakúň (Základná škola s VJM)
Školská 21, Svit-Podskalka (Materská škola)
Školská 21, Veľký Krtíš (Gymnázium A.H.Š.)
Školská 212, Huncovce (Základná škola)
Školská 214, Neverice (Základná škola)
Školská 219, Žabokreky nad Nitrou (Základná škola s MŠ)
Školská 22, Svätý Peter (Základná škola s MŠ)
Školská 22, Svätý Peter (ZŠ sMŠ J.Kossányiho VJM)
Školská 220, Svätuše (Základná škola)
Školská 220, Veľké Dravce (Základná škola)
Školská 220, Veľké Dravce - Nagydaróc (Materská škola s VJM)
Školská 232, Slepčany (Materská škola)
Školská 232, Slepčany (Základná škola)
Školská 233, Boľ (Základná škola s MŠ VJM)
Školská 234/8, Považská Bystrica (Gymnázium)
Školská 2344, Krupina (Súkromná materská škola)
Školská 235/10, Považská Bystrica (Základná škola)
Školská 238, Zubrohlava (Základná škola s MŠ)
Školská 240, Pata (Základná škola, Školská 240, Pata)
Školská 240, Veľký Slavkov (Základná škola s MŠ)
Školská 242, Lastovce (Základná škola)
Školská 245/10, Mýtne Ludany (Materská škola)
Školská 246, Lastovce (Materská škola)
Školská 248, Dolný Hričov (Základná škola)
Školská 251, Skároš (Základná škola)
Školská 252, Beladice (Základná škola)
Školská 252, Beladice-Chrašťany (Materská škola)
Školská 255/6, Spišský Štvrtok (Základná škola)
Školská 257, Dunajská Lužná (Základná škola)
Školská 26, Vráble (Gymnázium)
Školská 266, Rovinka (Základná škola)
Školská 267, Veľká Lomnica (Základná škola s MŠ)
Školská 27/14, Pliešovce (Základná škola s MŠ)
Školská 278, Veľké Trakany (Základná škola s VJM)
Školská 28, Chminianska Nová Ves (Základná škola s MŠ, Školská 28, Chminianska Nová Ves)
Školská 281, Brodské (Základná škola)
Školská 285, Čáry (Základná škola, Školská 285, Čáry)
Školská 289, Obyce (Základná škola)
Školská 290, Komjatná (Základná škola s MŠ)
Školská 290, Obyce (Materská škola)
Školská 292/7, Bojnice (Základná škola s MŠ)
Školská 295, Jesenské (Materská škola)
Školská 295, Štítnik (Základná škola)
Školská 296, Skýcov (Materská škola)
Školská 297, Jaklovce (Základná škola)
Školská 299, Skýcov (Základná škola)
Školská 3, Čierna nad Tisou (Základná škola)
Školská 3, Pavlovce nad Uhom (Základná škola s MŠ)
Školská 3, Poltár (Základná škola)
Školská 3, Poproč (Základná škola s MŠ, Školská 3, Poproč)
Školská 3, Šaľa (Gymnázium J. Fándlyho)
Školská 3, Spišské Podhradie (Základná škola, Školská 3, Spišské Podhradie)
Školská 3, Šúrovce (Základná škola s MŠ, Školská 3, Šúrovce)
Školská 30, Tomášovce (Základná škola)
Školská 30, Tôň (MŠ s VJM - Óvoda)
Školská 31, Tôň (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Školská 311, Spišská Teplica (Základná škola s MŠ)
Školská 318/3, Krakovany (Základná škola)
Školská 321, Brezovica - Trstená (Základná škola s MŠ, Školská 321, Brezovica - Trstená)
Školská 324/8, Trnavá Hora (Základná škola, Školská 324/8, Trnavá Hora )
Školská 329, Hubová (Základná škola)
Školská 33, Smrdáky (Základná škola, Školská 33, Smrdáky)
Školská 330, Jelenec (ZŠ - Alapiskola)
Školská 332, Chotín (Základná škola Tarczyho)
Školská 332, Chotín (ZŠ L.Tarczyho s VJM)
Školská 339/2, Michaľany (Základná škola)
Školská 34, Smrdáky (Materská škola)
Školská 341/28, Budča (Základná škola)
Školská 341/28, Budča (Základná škola A.Ostrolúckej, Školská 341/28, Budča )
Školská 348, Veľký Horeš (Základná škola s VJM)
Školská 35, Nemecká (Základná škola s MŠ)
Školská 351, Nemčice (Materská škola)
Školská 365, Zemplínske Hradište (Materská škola)
Školská 368/2, Horné Srnie (ZŠ s MŠ Václava Mitúcha)
Školská 369, Pruské (ZŠ s MŠ H.Gavloviča)
Školská 370/19, Nitrianske Pravno (Spojená škola ZŠsMŠ,ZUŚ)
Školská 373, Horná Kráľová (Základná škola s MŠ, Školská 373, Horná Kráľová)
Školská 375/23, Čereňany (Základná škola s MŠ)
Školská 379, Vojčice (Základná škola, Školská 379, Vojčice)
Školská 38/3, Granč - Petrovce (Základná škola)
Školská 386, Dubnica nad Váhom (ZŠ sv. Dominika Savia)
Školská 389, Sačurov (Základná škola)
Školská 39, Nána (Materská škola - Óvoda)
Školská 39, Nána (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Školská 394, Žilina - Turie (Základná škola, Školská 394, Turie)
Školská 399, Jelka (Základná škola)
Školská 399/1, Jelka (Základná škola s VJM)
Školská 4, Abrahám (Základná škola Michala Tareka, Školská 4, Abrahám)
Školská 4, Čata - Csata (ZŠ Gábora Barossa s VJM)
Školská 4, Chorvátsky Grob (Základná škola s MŠ)
Školská 4, Michalovce (SOŠ obchodu a služieb)
Školská 4, Selce (Základná škola)
Školská 4, Spišská Nová Ves (Súkr.materská škola Alžbetka, Školská 4, Spišská Nová Ves)
Školská 4, Šrobárová (Materská škola)
Školská 4, Veľký Biel (Základná škola)
Školská 4, Vrbové (Základná škola, Školská 4, Vrbové)
Školská 4, Zlaté Klasy (Materská škola)
Školská 408, Rohožník (Materská škola)
Školská 416, Tekovské Nemce (Základná škola s MŠ, Školská 416, Tekovské Nemce)
Školská 418, Predajná (Základná škola s MŠ)
Školská 424, Vechec (Základná škola)
Školská 425, Vechec (Materská škola)
Školská 439/12, Dolná Krupá (Základná škola s MŠ, Školská 439/12, Dolná Krupá)
Školská 44, Veľké Orvište (Materská škola)
Školská 44, Veľké Orvište (Základná škola)
Školská 44/6, Nová Baňa (Základná škola J.Z.)
Školská 447/2, Turčianske Teplice (Základná škola s MŠ)
Školská 447/3, Dobrá Niva (Základná škola s MŠ)
Školská 460/2, Podhájska (Základná škola)
Školská 478, Zborov (Základná škola s MŠ)
Školská 480, Likavka (Základná škola s MŠ)
Školská 482, Hliník nad Hronom (Základná škola)
Školská 485, Diakovce (Materská škola)
Školská 485, Diakovce (Základná škola)
Školská 485, Diakovce (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Školská 486, Diakovce (MŠ s VJM - Óvoda)
Školská 49, Vinosady (Základná škola)
Školská 49, Žilina (Základná škola s MŠ)
Školská 490, Teplička nad Váhom (Základná škola s MŠ)
Školská 492, Trhová Hradská (Základná škola s MŠ Attilu Józsefa s VJM, Školská 492, Trhová Hradská)
Školská 492/15, Nitrianske Rudno (Základná škola)
Školská 5, Banská Bystrica (SOŠ hotel.sl. a obchodu)
Školská 5, Brezno (Súkr. materská škola)
Školská 5, Brezno (Súkr.ped.a soc.akadémia)
Školská 5, Jacovce (Základná škola s MŠ)
Školská 5, Malá Ida (Materská škola)
Školská 5, Michalovce (Materská škola)
Školská 5, Veľké Kostoľany (Základná škola)
Školská 50, Nenince (Základná škola s MŠ)
Školská 50, Vinosady (Materská škola)
Školská 51, Bačka (Materská škola)
Školská 526/53, Handlová (Základná škola)
Školská 528, Veľké Ripňany (Základná škola s MŠ)
Školská 531/29, Veľký Šariš (Základná škola)
Školská 535/5, Lendak (Spojená škola)
Školská 535/5, Lendak (Základná škola - zložka Spojenej školy, Školská 535/5, Lendak)
Školská 536, Majcichov (Základná škola Jána Palárika)
Školská 55, Letanovce (Cirkevná základná škola Juraja Sklenára, Školská 55, Letanovce)
Školská 558, Sečovská Polianka (Základná škola)
Školská 56/9, Oslany (Základná škola)
Školská 560, Jaklovce (Materská škola)
Školská 57, Liptovská Osada (Základná škola s MŠ)
Školská 57/4, Oslany (Materská škola)
Školská 58, Nižný Žipov (Základná škola, Školská 58, Nižný Žipov)
Školská 6, Kolárovo (Základná škola Mateja Korvína s VJM, Školská 6, Kolárovo)
Školská 604/17, Heľpa (Základná škola)
Školská 608, Tesárske Mlyňany (ZŠ Štefana Moysesa)
Školská 622/24, Brusno (Základná škola s MŠ)
Školská 64, Veľký Horeš (Materská škola s VJM)
Školská 647, Trstice (Základná škola s MŠ, Školská 647, Trstice)
Školská 650, Vranov nad Topľou (Gym. sv. Fr. z Assisi)
Školská 66, Trenčín (Dopravná akadémia)
Školská 67, Bačka (Základná škola s VJM)
Školská 684, Nálepkovo (Základná škola s MŠ)
Školská 694, Kúty (Základná škola Andreja Radlinského, Školská 694, Kúty)
Školská 7, Banská Bystrica (Spojená škola - SOŠ pod)
Školská 7, Čečejovce (Základná škola s MŠ)
Školská 7, Spišská Nová Ves (Gymnázium)
Školská 7, Tomášov (Základná škola, Školská 7, Tomášov)
Školská 7, Tomášov - Fél (Základná škola s VJM)
Školská 7, Veľký Kýr (ZŠ s MŠ - Alapiskola)
Školská 7/7214, Ružomberok-Biely Potok (Základná škola)
Školská 748/1, Lehota pod Vtáčnikom (Materská škola)
Školská 757/10, Zemianska Olča (Základná škola)
Školská 757/10, Zemianska Olča (ZŠ F.Móru s VJM)
Školská 766/2, Lehota pod Vtáčnikom (Základná škola)
Školská 784/8, Zlaté Klasy (Základná škola s VJM)
Školská 790, Východná (Základná škola)
Školská 8, Liptovský Mikuláš (SOŠ stavebná)
Školská 8, Pribeta (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Školská 8, Spišské Bystré (Základná škola s MŠ)
Školská 837, Tvrdošín (Gymnázium, Školská 837, Tvrdošín)
Školská 840, Lehnice (Základná škola)
Školská 845, Zemné - Szímő (ZŠ Ányosa Jedlika s VJM)
Školská 846, Zemné (Základná škola)
Školská 851, Veľké Zálužie (Základná škola)
Školská 853, Zemné (Materská škola)
Školská 853, Zemné - Szímő (MŠ s VJM - Óvoda)
Školská 86, Terchová (Základná škola s MŠ)
Školská 897/8, Mojmírovce (Základná škola)
Školská 9, Bojnice (CVČ JUNIOR)
Školská 9, Lovinobaňa (Základná škola, Školská 9, Lovinobaňa)
Školská 9, Nemšová (Kat.spo. šk.-SOŠ sv.Raf)
Školská 9, Nemšová (MŠ sv. Gabriela)
Školská 9, Nemšová (Spojená kat.škola - ZŠ)
Školská 9, Tlmače (Základná škola, Školská 9, Tlmače)
Školská 907/2, Drahovce (Centrum voľného času)
Školská 907/2, Drahovce (Základná škola s MŠ)
Školská 919, Brodské (Materská škola)
Školská 93, Plaveč (Základná škola s MŠ)
Školská 94, Trstené pri Hornáde (Základná škola)
Školská 974, Tešedíkovo (Základná škola)
Školská 974, Tešedíkovo (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Školská 98, Ľubochňa (Základná škola s MŠ)
Školská ulica 16, Jarok (Základná škola s MŠ)
Školská ulica 243/1, Košeca (Základná škola s MŠ)
Školská ulica 301/12, Turňa nad Bodvou-Torna (Základná škola s VJM)
Školská ulica 301/16, Turňa nad Bodvou (Základná škola)
Školská ulica 5, Horné Mýto (Základná škola s VJM)
Školská ulica 69, Horné Mýto (Materská škola s VJM)
Školská ulica 89/7, Imeľ (Základná škola s MŠ, Školská ulica 89/7, Imeľ)
Školská ulica 927/2, Liptovské Sliače (Základná škola Jozefa Hanulu, Školská ulica 927/2, Liptovské Sliače)
Školská ulica 936/1, Dunajská Streda (Základná škola s VJM)
Školský objekt č.888, Veľká Mača (MŠ ako súčasť ZŠ)
Školský objekt č.888, Veľká Mača (ZŠ s MŠ s VJM)
Skrabské 153, Skrabské (Materská škola)
Skrabské 77, Skrabské (Základná škola)
Škultétyho , Tornaľa (Základná škola)
Škultétyho 1, Nitra (Základná škola, Škultétyho 1, Nitra)
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto (Evanjelické gymnázium)
Škultétyho 1031/26, Trebišov (Materská škola)
Škultétyho 11, Tornaľa (Základná škola P.J.Š.)
Škultétyho 12, Prešov (Súkromná materská škola)
Škultétyho 2326/11, Topoľčany (Základná škola)
Škultétyho 2630/10, Topoľčany (Materská škola)
Škultétyho ul. 1, Nitra (Súkr.stred.umelec.škola)
Skuteckého 438, Gajary (Základná škola)
Skuteckého 5, Banská Bystrica (Evanjelické gymnázium)
Skuteckého 8, Banská Bystrica (Základná škola SSV)
Sládklovičova 36, Prešov (Stredná zdravotnícka škola, Sládkovičova 36, Prešov)
Sládkovičova 10, Ružomberok (Základná škola)
Sládkovičova 1994, Hencovce (Cirkevná základná škola)
Sládkovičova 2, Nesvady (Materská škola - Óvoda)
Sládkovičova 21, Banská Bystrica (Fa zdravotníctva)
Sládkovičova 2723/120, Snina (Stredná odborná škola)
Sládkovičova 3, Prešov (Materská škola)
Sládkovičova 4, Prešov (Spojená škola - ZŠ)
Sládkovičova 4, Prešov (Spojená škola T. Ševčenka s VJM)
Sládkovičova 4, Prešov (Spojená škola-Gymnázium)
Sládkovičova 487, Gemerská Poloma (Základná škola)
Sládkovičova 510, Hranovnica (Základná škola)
Sládkovičova 553/20, Dubnica nad Váhom (Elektrotechnická fak.)
Sládkovičova 62/6, Revúca (Materská škola)
Sládkovičova ulica 104, Ružomberok (SOŠ polytechnická, Sládkovičova ulica 104, Ružomberok )
Slančík 46, Slančík (Materská škola)
Slančíkovej 2, Nitra (Spojená školaSPŠP,HA,ŠG)
Slanická osada 2178, Námestovo (Súkr. SOŠ podnikania)
Slanická osada 2178, Námestovo (Súkromná SOŠ)
Slanická Osada, Námestovo (Spojená škola-HA)
Slánska 21, Prešov (Materská škola)
Slanské Nové Mesto 174, Slanské Nové Mesto (Materská škola)
Slatina 24, Slatina - Szalatnya (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Slatina nad Bebravou 154, Slatina nad Bebravou (Základná škola s MŠ, č. 154, Slatina nad Bebravou)
Slatinská 3, Beluša (Základná škola)
Slatinské Lazy 112, Slatinské Lazy (Základná škola)
Slatvina 165/63, Slatvina (Materská škola)
Slavkovce 151, Slavkovce (Materská škola)
Slavkovská 19, Kežmarok (Stredná umelecká škola)
Slavnica 49, Slavnica (Materská škola)
Slavošovce 125, Slavošovce (Základná škola)
Slavošovce sídlisko 226, Slavošovce (Materská škola)
Sľažany 122, Sľažany (Základná škola, Sľažany 122, Sľažany)
Sľažany 321, Sľažany (Materská škola)
Sliepkovce 162, Sliepkovce (Materská škola)
Slnečná 168/28, Námestovo (Základná škola, Slnečná 168/28, Námestovo)
Slnečná 17, Ivanka pri Dunaji (Materská škola)
Slnečná 2, Šamorín (Gymnáz.I.Madácha s VJM)
Slnečná 2, Šamorín (Gymnázium I. Madácha s VJM)
Slnečná 2, Šamorín (Gymnázium M.R.Štefánika)
Slnečná 2, Zlaté Moravce (Materská škola)
Slnečná 422, Spišský Štiavnik (Základná škola)
Slobodné 23, Lutila (Základná škola s MŠ)
Slobody 2, Poltár (Základná škola)
Slobody 521, Lúčky (Základná škola)
Slobody 522, Lúčky (Materská škola)
Slopná 96, Slopná (Základná škola)
Slov. dobrovoľníkov 122/7, Žilina (Základná škola)
Slov. partizánov 1129/49, Považská Bystrica (Stredná odborná škola)
Slov. partizánov 1132/52, Považská Bystrica (Stred.priemyselná škola)
Slov. partizánov 1133/53, Považská Bystrica (Základná škola)
Slov.národ.povstania 3, Zlaté Moravce (Gymnázium J. Kráľa)
Slov.národ.povstania 4, Šahy - Ipolyság (KSŠ - Cirkevná ZŠ)
Slov.národ.povstania 4, Šahy - Ipolyság (KSŠ - Gymnázium)
Slov.národ.povstania 41, Šahy (Stredná odborná škola)
Slov.národ.povstania 5, Zlaté Moravce (SOŠ obchodu a služieb)
Slovanská 1415/7, Považská Bystrica (Základná škola)
Slovanská 23, Púchov (Základná škola s MŠ)
Slovany 102, Slovany (Materská škola)
Slovenská 14, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Slovenská 49, Gelnica (Materská škola)
Slovenská 5, Bardejov (Spojená škola-Gymnázium)
Slovenská 52, Kolárovo (Súkromná SOŠ s VJM)
Slovenská Kajňa 191, Slovenská Kajňa (Materská škola)
Slovenská Kajňa 54, Slovenská Kajňa (Základná škola)
Slovenská Ves 313, Slovenská Ves (Základná škola s MŠ)
Slovenská Volová 54, Slovenská Volová (Materská škola)
Slovenská Volová 97, Slovenská Volová (Základná škola)
Slovenské Ďarmoty 99, Slovenské Ďarmoty (Materská škola)
Slovenské Pravno 328, Slovenské Pravno (Materská škola)
Slovenské Pravno 45, Slovenské Pravno (Základná škola)
Slovenského raja 124, Letanovce (Materská škola)
Slovinky 591, Slovinky (Materská škola)
Slovinky 71, Slovinky (Základná škola)
Šmeralova 25, Prešov (Základná škola)
Smetanov háj 285/8, Dunajská Streda (Gymnázium L.Dúbravu)
Smetanov háj 286/9, Dunajská Streda (Centrum voľného času)
Smetanov háj 286/9, Dunajská Streda (Základná škola)
Smetanova 11, Košice-Juh (Materská škola)
Smetanova 2, Prešov (Súkr. šport. gym. ELBA)
Smetanova 2, Prešov (Súkromná materská škola)
Smetanova 2, Prešov (Súkromná stredná odborná škola ELBA, Smetanova 2, Prešov)
Šmidkeho 12, Trenčín (Materská škola)
Smilno 205, Smilno (Základná škola s MŠ)
Smolinské 407, Smolinské (Základná škola s MŠ)
Smolnícka Huta 31, Smolnícka Huta (Materská škola)
Smrečany 117, Smrečany (Materská škola)
Smreková 38, Smižany (ZŠ Povýšenia sv. Kríža)
Smreková 601, Jelenec (Materská škola)
Smuha 1, Borský Mikuláš (Materská škola)
Snakov 49, Snakov (Materská škola)
Snakov 86, Snakov (Základná škola)
Snežnica 218, Snežnica (Základná škola s MŠ)
Sninská 318/16, Zemplínske Hámre (Základná škola s MŠ, Sninská 318/16, Zemplínske Hámre)
SNP 1, Gelnica (Gymnázium)
SNP 1, Humenné (Základná škola)
SNP 1, Spišské Vlachy (Materská škola)
SNP 11, Topoľčianky (Materská škola)
SNP 1177, Klenovec (Materská škola)
SNP 1199/36, Dolný Kubín (Základná škola)
SNP 1202/14, Dolný Kubín (Súkromná SOŠ)
SNP 13, Spišské Vlachy (Základná škola)
SNP 158/20, Kalinovo (Základná škola s MŠ)
SNP 16, Sabinov (Stredná odborná škola)
SNP 16, Žiar nad Hronom (Súkromná obchodná akadémia)
SNP 219, Hranovnica (Materská škola)
SNP 239, Vlachovo (Základná škola s MŠ)
SNP 26, Levice (Súkromná ZŠ T. Smaragd)
SNP 26, Levice (Súkromné gymnázium)
SNP 3, Ivanka pri Dunaji (Základná škola M.R.Štefánika, SNP 3, Ivanka pri Dunaji)
SNP 3/5, Spišská Stará Ves (Gymnázium)
SNP 4, Šahy (Cirkevná materská škola)
SNP 407/1, Myjava (Materská škola)
SNP 412, Stakčín (Základná škola s MŠ)
SNP 413/8, Myjava (Stred.priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava)
SNP 446/178, Hraň (Základná škola s MŠ)
SNP 466, Rozhanovce (Materská škola)
SNP 469, Šuňava (Základná škola s MŠ)
SNP 469, Šuňava (Základná škola s MŠ)
SNP 47, Krompachy (Základná škola s MŠ)
SNP 5, Cífer (Základná škola)
SNP 5, Šurany (Základná škola)
SNP 5, Uhrovec (Základná škola s MŠ)
SNP 509/116, Turčianske Teplice (Pedag.a sociál.akadémia)
SNP 562, Dobšiná (Materská škola)
SNP 587/4, Kanianka (Základná škola, SNP 587/4, Kanianka)
SNP 6, Trenčianske Teplice (Základná škola A.B)
SNP 607, Dobšiná (Spojená škola - Gymnáz.)
SNP 65, Dolné Lovčice (Materská škola)
SNP 742, Čadca (Materská škola)
SNP 9, Želiezovce (Materská škola)
SNP 9, Želiezovce - Zselíz (MŠ s VJM - Óvoda)
SNP 93, Želiezovce (Materská škola)
SNP 96/366, Nová Dubnica (Súkromná základná škola, SNP 96/366, Nová Dubnica)
SNP 97, Smolenice (Súkromná materská škola)
Soblahov 346, Soblahov (Cirk. MŠ sv. Mikuláša)
Soblahov 404, Soblahov (Základná škola s MŠ)
Soblahovská 22, Trenčín (Materská škola)
Sobotište 317, Sobotište (Základná škola, Sobotište 317, Sobotište)
Sobotište 350, Sobotište (Materská škola)
Sokoľ 165, Sokoľ (Materská škola)
Sokoľany 147, Sokoľany (Základná škola)
Sokoľany 148, Sokoľany (Materská škola)
Sokolíkova 2, Bratislava-Dúbravka (Základná škola, Sokolíkova 2, Bratislava)
Sokolská 494, Strečno (Materská škola)
Sokolská 6, Modra (Pedagog.a kult.akadémia)
Sokolská 81, Závod (Základná škola s MŠ)
Sokolská 911/94, Zvolen (SPŠ dopravná)
Soľ 280, Soľ (Materská škola)
Soľ 53, Soľ (Základná škola)
Solivarská 28, Prešov (Súkromná základná škola)
Solivarská 28, Prešov (Súkromné gymnázium)
Solivarská 49, Prešov (CZŠ sv. Gorazda)
Solivarská 51, Prešov (Materská škola)
Solivarská 60, Prešov (Súkromná materská škola)
Sološnica 32, Sološnica (Materská škola)
Sološnica 7, Sološnica (Základná škola)
Šoltésovej 12, Nové Zámky (Materská škola)
Somotor 40, Somotor (Základná škola s VJM)
Soviet. hrdinov 369/24, Svidník (Str. priemyselná škola)
Soviet. hrdinov 819/111, Svidník (CZŠ sv. Juraja)
Sovietskej armády 493/66, Krnča (Základná škola, Sovietskej armády 493/66, Krnča )
Sovietskych hrdinov 80, Svidník (Gym. bl. Matky Terezy)
Sovietskych hrdinov 80, Svidník (SZŠ milosrd. Samaritána)
Spartakovská 10, Trnava (Materská škola)
Spartakovská 5, Trnava (Základná škola s MŠ, Spartakovská 5, Trnava)
Spartakovská 6, Trnava (Materská škola)
Spišský Hrušov 217, Spišský Hrušov (Materská škola)
Spišský Hrušov 264, Spišský Hrušov (Základná škola, č. 264, Spišský Hrušov)
Špitálska 49, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Špitálska ul.24, Bratislava 1 (Lekárska fakulta UK)
Spojová 14, Banská Bystrica (Základná škola)
Športová 1, Rimavská Sobota (SOŠ obchodu a služieb)
Športová 1326, Kysucké Nové Mesto (SOŠ strojnícka)
Športová 134/34, Prievidza (Materská škola)
Športová 230/10, Gánovce (Materská škola)
Športová 259, Hlboké (Základná škola)
Športová 259, Veľaty (Základná škola)
Športová 260, Hlboké (Materská škola)
Športová 279, Balog nad Ipľom (Materská škola s VJM)
Športová 33, Zavar (Základná škola s MŠ, Športová 33, Zavar)
Športová 349/34, Dunajská Streda (Str. zdravot. škola)
Športová 41, Nové Mesto nad Váhom (Bilingv.slov.špan.gymn.)
Športová 41, Nové Mesto nad Váhom (Gymnázium M.R.Štefanika)
Športová 470, Most pri Bratislave (Základná škola)
Športová 675, Stará Turá (Stredná odborná škola)
Športová 7, Hurbanovo (Základná škola s MŠ Árpáda Fesztyho s VJM, Športová 7, Hurbanovo)
Športová 93, Veľaty (Materská škola)
Športovcov 341/2, Považská Bystrica (SOŠ strojnícka)
Športovcov 342, Stráňavy (Základná škola s MŠ)
Športovcov 372/21, Partizánske (Základná škola)
Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto (Gymnázium)
Šrobárova 12, Rimavská Sobota (Základná škola M.T.)
Šrobárova 2, Košice 1 (Filozofická fak. UPJŠ)
Šrobárova 2, Košice 1 (Prírodovedecká fak.UPJŠ)
Šrobárova 2, Košice 1 (UPJŠ - rektorát)
Šrobárova 20, Prešov (Základná škola)
Stakčínska Roztoka 24, Stakčínska Roztoka (Základná škola s MŠ)
Stálicová 2, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Stálicová 2, Bratislava-Ružinov (Súkromná MŠ)
Staničná 13, Košice-Juh (Základná škola)
Staničná 2, Piešťany (Materská škola)
Staničná 324, Liesek (Základná škola s MŠ)
Staničná 4, Trenčín (SOŠ stavebná)
Staničná 6, Trenčín (Športové gymnázium)
Staničná 631, Lozorno (Základná škola)
Staničná 8, Trenčín (Stred. umelec.škola)
Stankovany 330, Stankovany (Základná škola s MŠ)
Stará Bystrica 680, Stará Bystrica (Základná škola s MŠ)
Stará Kremnička 33, Stará Kremnička (Základná škola s MŠ, Stará Kremnička 33, Stará Kremnička)
Stará Lesná 102, Stará Lesná (Základná škola)
Stará Lesná 55, Stará Lesná (Materská škola)
Stará Myjava 141, Stará Myjava (MŠ súčasť ZŠ)
Stará Myjava 141, Stará Myjava (Základná škola s MŠ)
Staré 283, Staré (Materská škola)
Staré 283, Staré (Základná škola)
Staré Hory 327, Staré Hory (Základná škola)
Staré Hory 396, Staré Hory (Materská škola)
Starohorská 8, Dulovce (Základná škola)
Starojánska 11, Liptovský Ján (Základná škola s MŠ)
Staromlynská 2, Nitra (Materská škola)
Starozagorská 8, Košice (Súkromná ZŠ a Gymnázium HUMAN)
Starozagorská 8, Košice-Sídlisko KVP (Súkr. základná škola)
Starozagorská 8, Košice-Sídlisko KVP (Súkr.sp.škola-Gymnázium)
Starozagorská 8, Košice-Sídlisko KVP (Základná škola)
Starozagorská 8, Košice-Západ (Súkr.materská škola)
Staškov 364, Staškov (Materská škola)
Staškov 502, Staškov (Základná škola)
Staškovce 13, Staškovce (Materská škola)
Šťastná 26, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Stavbárska 11, Martin (SOŠ obchodu a služieb)
Stavbárska 4, Žilina (Materská škola)
Stebník 12, Stebník (Materská škola)
Štefana Majora 560/8, Veľké Úľany (Materská škola s VJM)
Štefana Majora 8, Veľké Úľany (Základ.škola s VJM)
Štefánikova 119, Piešťany (Cirkevná spojená škola, Štefánikova 119, Piešťany)
Štefánikova 119, Piešťany (Základná škola)
Štefánikova 1550/20, Humenné (SOŠ polytechnická)
Štefánikova 19, Spišská Belá (Základná škola, Štefánikova 19, Spišská Belá)
Štefánikova 219/4, Bytča (Gymnázium)
Štefánikova 28, Humenné (Hotelová akadémia)
Štefánikova 31, Humenné (Základná škola Jána Švermu, Štefánikova 31, Humenné)
Štefánikova 35, Bratislava-Staré Mesto (Centrum voľného času)
Štefánikova 39, Svit (Stredná odborná škola)
Štefánikova 432, Varín (Základná škola s MŠ)
Štefánikova 49, Humenné (Materská škola)
Štefánikova 64, Bardejov (Spojená škola-SOŠob.sl.)
Štefánikova 67, Nitra 1 (Filozofická fakulta UKF)
Štefánikova 745/01, Galanta (Základná škola, Štefánikova 745/1, Galanta)
Štefánikova trieda 128, Nitra (Materská škola)
Štefánikova trieda 63, Nitra (Centrum voľného času)
Štefánikovo nám. 610, Kopčany (Materská škola)
Štefánikovo námestie č.21, Spišská Nová Ves (Evanj. materská škola)
Štefanov 329, Štefanov (Základná škola s MŠ)
Štefanov nad Oravou 127, Štefanov nad Oravou (Materská škola)
Štefanová 100, Štefanová (Materská škola)
Šterusy 132, Šterusy (Materská škola)
Štiavnická 1, Nitra (Materská škola)
Štiavnička 32, Podbrezová (Materská škola)
Štiavnička 86, Štiavnička (Materská škola)
Štiavnická cesta 26, Pukanec (Základná škola, Štiavnická cesta 26, Pukanec)
Štiavnická cesta 80, Ružomberok (Súkromná základná škola)
Štiavnické Bane 128, Štiavnické Bane (Základná škola s MŠ)
Štiavnik 177, Štiavnik (Súkromné CVČ)
Štiavnik 177, Štiavnik (Základná škola s MŠ)
Štitáre 8, Štitáre (Materská škola)
Štítnická 337/9/A, Rožňava (Materská škola)
Stöcklova 24, Bardejov (Obchodná akadémia)
Stojan 1, Spišská Nová Ves (SOŠ ekonomická)
Stojan 1, Spišská Nová Ves (Stredná odborná škola ekonomická)
Stolárska 2, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Štós 35, Štós (Základná škola)
Štós 48, Štós (Materská škola)
Štóska 183, Medzev (Základná škola - Grundschule, Štóska 183, Medzev)
Stožok 224, Stožok (Materská škola)
Stráňany 70, Stráňany (Materská škola)
Stráne pod Tatrami 33, Stráne pod Tatrami (Základná škola s MŠ)
Stránske 80, Stránske (Materská škola)
Stránske 80, Stránske (Základná škola)
Stráža 240, Stráža (Materská škola)
Strážnická 1, Skalica (Základná škola, Strážnická 1, Skalica)
Strážnická 26, Ľubotice (Základná škola)
Strážovská 3, Banská Bystrica (Materská škola)
Strečnianska 2, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Strečnianska 20, Bratislava (Stredná odborná škola podnikania)
Strečnianska 20, Bratislava-Petržalka (SOŠ podnikania)
Strečnianska 20, Bratislava-Petržalka (SZŠ)
Stred 122, Zázrivá (Základná škola)
Stred 172, Zázrivá (Materská škola)
Stredisková 2735/5, Lieskovec (Základná škola)
Stredné Plachtince 33, Stredné Plachtince (Základná škola)
Stredné Plachtince 42, Stredné Plachtince (Materská škola)
Strekov 876, Strekov - Kürt (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Strelecká 1, Trnava (Centrum voľného času)
Strelníky 42, Strelníky (Základná škola s MŠ)
Stretava 97, Stretava (Materská škola)
Štrkovec 62, Štrkovec (Materská škola s VJM)
Štrkovec 63, Štrkovec (Základná škola s VJM)
Stročín 86, Stročín (Materská škola)
Strojárenská 3, Košice-Staré Mesto (Súkromná základná škola)
Stromová 3, Trenčín (Materská škola)
Stromová 34, Piešťany (Hotelová akadémia)
Studenec 13, Studenec (Materská škola)
Studenec 19, Studenec (Základná škola)
Študentská 1, Trenčín 1 (Fa špec. techniky TnUAD)
Študentská 1446/9, Snina (Základná škola)
Študentská 15/3, Žilina (Materská škola)
Študentská 2, Trenčín 1 (Fa zdravotníctva TnUAD)
Študentská 2, Trenčín 1 (TnUAD - rektorát)
Študentská 23, Trnava (SPŠ dopravná, Študentská 23, Trnava )
Študentská 23, Trnava (Stredná priemyselná škola dopravná)
Študentská 26, Zvolen 1 (Fa envir. a výr.tech.TU)
Študentská 3, Trenčín 1 (Fa soc.-ekon.vzť. TnUAD)
Študentská 4, Snina (Gymnázium)
Studienka 222, Studienka (Základná škola s MŠ, Studienka č. 222, Studienka)
Stuľany 43, Stuľany (Základná škola)
Stuľany 44, Stuľany (Materská škola)
Stupné 19, Stupné (Materská škola)
Štúrova 1, Fiľakovo (Materská škola)
Štúrova 1115, Šaštín - Stráže (Základná škola)
Štúrova 12, Detva (Materská škola)
Štúrova 12, Detva (Základná škola s MŠ A.V)
Štúrova 13, Brezno (Gymnázium J.CH.)
Štúrova 1328, Šaštín - Stráže (Centrum voľného času)
Štúrova 1388/23, Dubnica nad Váhom (Stredná odborná škola)
Štúrova 142/A, Malacky (Základná škola, Štúrova 142/A, Malacky)
Štúrova 15, Zlaté Moravce (Materská škola)
Štúrova 15, Zlaté Moravce (Súkr. materská škola)
Štúrova 16, Želiezovce (Gymnázium)
Štúrova 16, Želiezovce - Zselíz (Gymnázium J.A.Komenského s VJM, Štúrova 16, Želiezovce)
Štúrova 18, Myjava (Základná škola, Štúrova 18, Myjava)
Štúrova 231/123, Spišská Stará Ves (Materská škola)
Štúrova 231/123, Spišská Stará Ves (Základná škola)
Štúrova 276, Bolešov (Základná škola s MŠ, Štúrova 276, Bolešov)
Štúrova 3, Stará Ľubovňa (Základná škola s MŠ)
Štúrova 31, Nové Mesto nad Váhom (Základná škola)
Štúrova 34, Modra (Súkromné CVČ)
Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou (Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou)
Štúrova 383/3, Stará Ľubovňa (Cirk. gym. sv. Mikuláša)
Štúrova 419/1, Leopoldov (Materská škola)
Štúrova 5/5, Beluša (Materská škola)
Štúrova 590, Nové Mesto nad Váhom (Centrum voľného času)
Štúrova 70, Kokava nad Rimavicou (Základná škola s MŠ, Štúrova 70, Kokava nad Rimavicou )
Štúrova 74, Šaľa (Stredná odborná škola-Szakkozépiskola, Štúrova 74, Šaľa)
Štúrova 848, Detva (Spojená škola - OA)
Štúrova 849, Detva (Gymnázium)
Štúrova ulica 197/53, Trebatice (Materská škola)
Štvrť M.R.Štefánika 407, Lučenec (Materská škola)
Štvrť SNP 1004/34, Galanta (Gym. Z.Kodálya s VJM)
Štvrť SNP 1004/34, Galanta (Gymnázium J. Matúšku)
Štvrť SNP 1415/49, Galanta (Základná škola)
Štvrť SNP 999/29, Galanta (Materská škola)
Štvrtok 57, Štvrtok (Materská škola)
Štvrtok na Ostrove 356, Štvrtok na Ostrove (Materská škola s VJM)
Štvrtok na Ostrove 416, Štvrtok na Ostrove (Základná škola)
Štvrtok na Ostrove 416, Štvrtok na Ostrove (Základná škola s VJM)
Suchá Hora 1, Suchá Hora (Materská škola)
Suchá Hora 73, Suchá Hora (Základná škola, Suchá Hora 73, Suchá Hora)
Suchá nad Parnou 55, Suchá nad Parnou (Základná škola s MŠ)
Suché miesto 2/A, Chorvátsky Grob (Súkr. MŠ)
Suchohrad 130, Suchohrad (Materská škola)
Suchohradská 3, Bratislava-Karlova Ves (Materská škola)
Súhradka 193, Lednické Rovne (SOŠ sklárska)
Súhradka 204, Lednické Rovne (Materská škola)
Šulekova 35, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Súľov - Hradná 64, Súľov - Hradná (Základná škola s MŠ)
Súlovce 64, Súlovce (Materská škola)
Šurianky 55, Šurianky (Základná škola)
Šurianky 81, Šurianky (Materská škola)
Šustekova 33, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Sútor 52, Sútor (Základná škola s VJM)
Suvorovova 2797/20, Žilina (Materská škola)
Sv. Cyrila a Metoda 136, Nový Ruskov (Materská škola)
Sv. Cyrila a Metoda 64, Vrútky (Materská škola)
Sv. Michala 36, Levice (Stredná odborná škola)
Sv. Michala 42, Levice (Základná škola)
Švábovce 180, Švábovce (Základná škola s MŠ)
Švábovce č. 86, Švábovce (Ev. materská škola)
Švantnerova 1, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Svätá Mária 113, Svätá Mária (Materská škola)
Svätého Štefana 36, Štúrovo (Súkr. spojená škola OA)
Svätého Štefana 81, Štúrovo (Stredná odborná škola)
Svätoplukova 1464, Púchov (Súkr.MŠ)
Svätoplukova 1465, Púchov (Súkr. CVČ)
Svätoplukova 2, Bratislava-Ružinov (Stred. odborná škola)
Svätoplukova 38, Bernolákovo (Súkromné gymnázium)
Svätoplukova 51, Pezinok (Materská škola)
Svätoplukova 91, Nováky (Materská škola)
Svätoplukovo 37, Svätoplukovo (Základná škola s MŠ)
Svätý Anton 47, Svätý Anton (Základná škola s MŠ)
Svätý Kríž 184, Svätý Kríž (Základná škola s MŠ)
Svederník 21, Svederník (Materská škola)
Sverepec 240, Sverepec (Základná škola s MŠ)
Švermova 1, Sabinov (Materská škola)
Švermova 10, Snina (Cirk. spoj. škola - Gym)
Švermova 10, Snina (Cirk.spojená škola -CZŠ)
Švermova 10, Snina (Cirkevná základná škola)
Švermova 24, Trenčín (Materská škola)
Švermova 8, Galanta (Základná škola s VJM)
Švermova 8, Valaská (Materská škola)
Sveržov 36, Sveržov (Materská škola)
Sveržov 52, Sveržov (Základná škola)
Svinica 187, Svinica (Materská škola)
Svinica 187, Svinica (Základná škola)
Svinná 131, Svinná (Základná škola s MŠ)
Svoradova 2, Bratislava 1 (Film. a telev. fak.VŠMU)
Švošov 71, Švošov (Cirkevná ZŠ sv. Matúša s MŠ)
Svrčinovec 336, Svrčinovec (Základná škola)
Svrčinovec 856, Svrčinovec (Materská škola)
Széchenyiho ulica 1999/9, Dunajská Streda (Materská škola)
Szenczi Molnár Albert 11, Malý Horeš (Základná škola s VJM)
T. G. Masaryka 9, Lučenec (Cirkevná základná škola)
T. J. Moussona 4, Michalovce (Základná škola)
T. Vansovej 2, Levice (Materská škola)
T. Vansovej 2, Topoľčany (SOŠ obchodu a služieb)
T. Vansovej 32, Prievidza (SOŠ T. Vansovej)
T. Vansovej 32, Prievidza (Stredná odborná škola)
T.G.Masaryka 24, Zvolen 1 (Drevárska fakulta TU)
T.G.Masaryka 24, Zvolen 1 (Fa ekológie a envir.TU)
T.G.Masaryka 24, Zvolen 1 (Lesnícka fakulta TU)
T.G.Masaryka 24, Zvolen 1 (TU Z - rektorát)
Tabaková 10, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Ťačevská 30, Bardejov (Občianske združenie Mládež 21. storočia)
Tachty 72, Tachty (Základná škola s MŠ)
Tajná 2, Tajná (Materská škola)
Tajov 79, Tajov (Materská škola)
Tajovského 1, Senec (Základná škola)
Tajovského 10, Banská Bystrica 1 (Ekonomická fakulta UMB)
Tajovského 13, Košice 1 (Podnikovohosp. fak. EU)
Tajovského 2, Badín (Základná škola s MŠ)
Tajovského 25, Banská Bystrica (Stredná odborná škola)
Tajovského 30, Banská Bystrica (SOŠ infor. technológií)
Tajovského 40, Banská Bystrica 1 (Fa humanit. vied UMB)
Tajovského 40, Banská Bystrica 1 (Fa prírodných vied UMB)
Tajovského ulica 2764/17, Poprad (Základná škola s MŠ)
Tajovského ulica 3015/20, Poprad (Súkromná materská škola)
Ťapešovo 117, Ťapešovo (Materská škola)
Ťapešovo 117, Ťapešovo (Základná škola)
Tarasa Ševčenka 1, Prešov (Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov)
Tarasa Ševčenka 3, Bardejov (Základná škola)
Tarnov 13, Tarnov (Základná škola)
Tarnov 6, Tarnov (Materská škola)
Tatranská 10, Košice-Staré Mesto (Súkr.materská škola)
Tatranská 21, Stará Ľubovňa (Materská škola)
Tatranská 23, Košice-Staré Mesto (Materská škola)
Tatranská 63, Banská Bystrica (Materská škola)
Tatranská Kotlina 36, Vysoké Tatry (Materská škola)
Tatranská Lomnica 123, Vysoké Tatry (Základná škola)
Tatranská Lomnica 264, Vysoké Tatry (Materská škola)
Tbiliská 2, Bratislava-Rača (Materská škola)
Tbiliská 4, Bratislava-Rača (Základná škola)
Tehelná 23, Lipany (Spojená škola)
Tehelná 2549/5, Zvolen (Materská škola)
Tehelná 4, Hlohovec (Obchodná akadémia)
Tehla 113, Tehla (Materská škola)
Tehliarska 2, Michalovce (SOŠ sv.Cyrila a Metoda, Tehliarska 2, Michalovce)
Tekovská 17, Starý Tekov (Základná škola)
Tekovská 28, Levice (Materská škola)
Tekovská Breznica 700, Tekovská Breznica (Základná škola s MŠ)
Tekovský Hrádok 124, Tekovský Hrádok (Materská škola)
Telgárt 154, Telgárt (Materská škola)
Telgárt 68, Telgárt (Základná škola)
Tematínska 10, Bratislava (Fa ekon. a podnikania)
Tematínska 10, Bratislava (Fa informatiky PEVŠ)
Tematínska 10, Bratislava (Fa psychológie PEVŠ)
Tematínska 10, Bratislava 5 (Fa masmédií PEVŠ)
Tematínska 2092, Nové Mesto nad Váhom (Základná škola)
Teodora Tekela 1, Trnava (Materská škola)
Teplička 49, Teplička (Základná škola)
Teplická 83, Piešťany (Centrum voľného času)
Teplý Vrch 57, Teplý Vrch (Základná škola s MŠ)
Terany 262, Terany (Materská škola)
Terézie Vansovej 1054/45, Púchov (Stredná odborná škola)
Teriakovce 51, Teriakovce (Materská škola)
Tesáre 129, Tesáre (Materská škola)
Tesáre 129, Tesáre (Základná škola)
TEST (TEST)
Tibava 33, Tibava (Materská škola)
Tilgnerova 14, Bratislava (Spojená škola)
Tilgnerova 14, Bratislava-Karlova Ves (Spojená škola - ZŠ)
Tilgnerova 14, Bratislava-Karlova Ves (Spojená škola-Gymnázium)
Timoradza 2, Timoradza (Materská škola)
Timravina 6, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Tisinec 121, Tisinec (Materská škola, Tisinec 121, Tisinec)
Tokajícka 24, Bratislava-Ružinov (Spojená škola-Gymnázium)
Tokajská 191/5, Viničky (Materská škola)
Tomáša Ružičku 3, Žilina (Gymnázium bilingválne)
Tomášikova 1, Martin (ZŠ s MŠ A. Bernoláka)
Tomášikova 2, Bratislava (Gymnázium L. Novomeského, Tomášikova 2, Bratislava)
Tomášikova 20, Bratislava (Fa práva PEVŠ)
Tomášikova 31, Košice-Sever (Základná škola, Tomášikova 31, Košice)
Toplianska 144, Raslavice (Základná škola)
Topoľová 6, Nitra (Materská škola)
Topoľová 71, Partizánske (Materská škola)
Topoľová 8, Nitra (Základná škola)
Topoľovka 1, Topoľovka (Základná škola s MŠ)
Toporec 1, Toporec (Materská škola)
Toporec 239, Toporec (Materská škola)
Toporec 3, Toporec (Základná škola)
Torysa 26, Torysa (Základná škola s MŠ)
Torysky 112, Torysky (Materská škola)
Tovarné 173, Tovarné (Základná škola s MŠ)
Tovarnícka 1609, Topoľčany (Stredná odborná škola)
Tovarnícka 1632, Topoľčany (Stredná odborná škola)
Tovarnícka 1641, Topoľčany (Súkromná SOŠ pedagog.)
Tovarnícka 1641, Topoľčany (Súkromná stredná odborná škola)
Tr. Dr.Vl.Clementisa 59, Skalica (Súkromná MŠ Slniečko)
Tr. SNP 104, Košice-Západ (Súkromná základná škola)
Tr.A.Hlinku 1, Nitra 1 (Fa prírodných vied UKF)
Tr.A.Hlinku 2, Nitra 1 (F eur.štúdií a reg.rozv)
Tr.A.Hlinku 2, Nitra 1 (Fa agrobiol.,potr.zdr.)
Tr.A.Hlinku 2, Nitra 1 (Fa biotechn. a potr.SPU)
Tr.A.Hlinku 2, Nitra 1 (Fa ekonom. a manažm.SPU)
Tr.A.Hlinku 2, Nitra 1 (Technická fakulta SPU)
Trakovice 10, Trakovice (Súkromné CVČ)
Trakovice 10, Trakovice (Základná škola s MŠ)
Trávnica 70, Trávnica (Základná škola s MŠ)
Trávnik 197, Trávnik (MŠ s VJM - Óvoda)
Trávniky 13, Kováčová (Základná škola s MŠ)
Trebeľovce 101, Trebeľovce (Materská škola)
Trebeľovce 21, Trebeľovce (Základná škola)
Třebíčska 13, Humenné (Súkromná MŠ AURA)
Třebíčska 1839/13, Humenné (Materská škola)
Trebišovská 10, Košice-Západ (Základná škola)
Trebišovská 11, Košice-Západ (Materská škola)
Trebišovská 12, Košice-Západ (Gymnázium)
Trebostovo 5, Trebostovo (Materská škola)
Trenč 94, Trenč (Materská škola)
Trenč 94, Trenč (Základná škola)
Trenč. Bohuslavice 255, Trenčianske Bohuslavice (Materská škola)
Trenč. Bohuslavice 255, Trenčianske Bohuslavice (Základná škola)
Trenčianska 66/28, Nová Dubnica (Spoj.šk.sv.J.Bosca-ZŠ)
Trenčianská 66/28, Nová Dubnica (SŠ sv. J.Bosca- MŠ)
Trenčianska 66/28, Nová Dubnica (SŠ sv. J.Bosca-Gymázium)
Trenčianská 66/28, Nová Dubnica (SŠ sv. J.Bosca-SOŠ)
Trenčianska Turná 30, Trenčianska Turná (Základná škola s MŠ)
Trenčianske Jastrabie 115, Trenčianske Jastrabie (Základná škola)
Trenčianske Jastrabie 254, Trenčianske Jastrabie (Materská škola)
Trenčianske Mitice 243, Trenčianske Mitice (Materská škola)
Trenčianske Stankovce 405, Trenčianske Stankovce (ZŠ Jána Lipského s MŠ)
Trhovisko 1, Dunajská Streda (Cirkevná ZŠ s VJM)
Trhovisko 2294/15, Dunajská Streda (Súkromná SOŠ)
Trhovisko 776/1, Zlaté Klasy (Súkromná SOŠ)
Trhovište 50, Trhovište (Základná škola s MŠ, č. 50, Trhovište)
Tribečská 1653/22, Topoľčany (Základná škola)
Tribečská 2633/12, Topoľčany (Materská škola)
Tribečská 2703/10, Topoľčany (Materská škola)
Trieda SNP 1, Košice 1 (Lekárska fakulta UPJŠ)
Trieda SNP 104, Košice-Západ (Športové gymnázium)
Trieda SNP 20, Banská Bystrica (Základná škola)
Trieda SNP 54, Banská Bystrica (Športové gymnázium)
Trieda SNP 77, Banská Bystrica (Materská škola)
Trnavá Hora 223, Trnavá Hora (Materská škola)
Trnávka 110, Trnávka (Materská škola s VJM)
Trnavská 2993/21, Žilina (Materská škola)
Trniny 45, Dolná Ždaňa (Materská škola)
Trnková 1, Bratislava-Jarovce (Základná škola s MŠ, Trnková 1, Bratislava-Jarovce)
Trnovec nad Váhom 302, Trnovec nad Váhom (Základná škola s MŠ, Trnovec nad Váhom 302, Trnovec nad Váhom)
Tročany 63, Tročany (Materská škola)
Tročany 63, Tročany (Základná škola)
Trstená na Ostrove 128, Trstená na Ostrove (Materská škola s VJM)
Trstená na Ostrove 128, Trstená na Ostrove (Základná škola s VJM)
Trstín 457, Trstín (Základná škola s MŠ)
Tuchyňa 104, Tuchyňa (Materská škola)
Tuchyňa 105, Tuchyňa (Základná škola)
Tuchyňa 105, Tuchyňa (Základná škola 1.-4.ročník)
Tuhrina 4, Tuhrina (Základná škola s MŠ)
Tulčík 116, Tulčík (Základná škola s MŠ)
Tulipánová 1, Nitra (Základná škola)
Tulipánová 2, Žilina (SOŠ stavebná)
Tulipánova 7, Nitra 1 (Fa záhrad. a kraj. inž.)
Tulská 25, Banská Bystrica (Materská škola)
Tupá 78, Tupá (Materská škola)
Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka (Cirkevná MŠ)
Tupolevova 20, Bratislava-Petržalka (Základná škola, Tupolevova 20, Bratislava)
Turany nad Ondavou 90, Turany nad Ondavou (Základná škola s MŠ)
Turček 184, Turček (Materská škola)
Turčianske Jaseno 71, Turčianske Jaseno (Materská škola)
Turčianske Kľačany 326, Turčianske Kľačany (Základná škola)
Turcovce 1, Turcovce (Základná škola)
Turcovce 18, Turcovce (Materská škola)
Tureň 200, Tureň (Základná škola)
Tureň 300, Tureň (Materská škola)
Turgenevova 38, Košice-Juh (Materská škola)
Turgenevova 7, Košice-Juh (Materská škola)
Turie (Základná škola 1)
Turie 395, Turie (Materská škola)
Turnianska 10, Bratislava-Petržalka (Základná škola)
Turnianska 6, Bratislava-Petržalka (Materská škola)
Turnianska Nová Ves 84, Turnianska Nová Ves (Materská škola)
Turnianska Nová Ves 84, Turnianska Nová Ves (Základná škola)
Turová 70, Turová (Materská škola)
Tušická Nová Ves 64, Tušická Nová Ves (Základná škola s MŠ)
Tužina 327, Tužina (Základná škola)
Tužina 361, Tužina (Materská škola)
Tvarožná 104, Tvarožná (Materská škola)
Tvarožná 104, Tvarožná (Základná škola)
Tvrdomestice 42, Tvrdomestice (Základná škola)
Tyršova 1, Humenné (Materská škola)
U Svítkov 430, Brestovec (Cirkevné CVČ)
Ubľa 120, Ubľa (Základná škola s MŠ)
Úbrež 141, Úbrež (Základná škola s MŠ)
Učňovská 5, Košice-Šaca (Stredná odborná škola)
Učňovská 700/6, Gbely (SOŠ elektrotechnická)
Učňovská 700/6, Gbely (Stredná odborná škola elektrotechnická)
Udavské 80, Udavské (Základná škola s MŠ)
Udiča 248, Udiča (Základná škola s MŠ)
Údol 55, Údol (Základná škola s MŠ)
Uhorské 244, Uhorské (Základná škola s MŠ)
Ul. 1. mája 1264, Púchov (SOŠ obchodu a sližieb)
Ul. 1. mája 1348/28, Púchov (Materská škola)
Ul. 1. mája 22, Zlaté Moravce (SOŠ technická)
Ul. 1. mája 22, Zlaté Moravce (Stredná odborná škola technická)
Ul. 1. mája 24, Zlaté Moravce (Základná škola)
Ul. 1. mája 24, Zlaté Moravce (ZŠ sv. Don Bosca)
Ul. 1. mája 2718/14, Snina (Cirk. MŠ sv. M. Goretti)
Ul. 1. mája 3, Báhoň (Základná škola s MŠ)
Ul. 1. mája 4, Banská Štiavnica (Materská škola)
Ul. 1. mája 500, Vráble (Stredná odborná škola)
Ul. 1. mája 905, Púchov (Gymnázium)
Ul. 17. novembra 15, Prešov 1 (PU - rektorát)
Ul. 17. novembra 2579, Čadca (SOŠ obchodu a služieb)
Ul. 17. novembra 31, Sabinov (Základná škola)
Ul. 17. novembra 42, Sabinov (Materská škola)
Ul. 29. augusta 384, Most pri Bratislave (Materská škola)
Ul. 29. augusta 4, Bardejov (Súkromné gymnázium)
Ul. 29. augusta 4812, Poprad (Súkromná SOŠ)
Ul. A. Bernoláka 19, Detva (Materská škola)
Ul. A. Sládkoviča 823/24, Žarnovica (Základná škola A.K.)
Ul. čs. brigády 2, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Ul. čs. brigády 4, Liptovský Mikuláš (Základná škola)
Ul. čsl.armády 290/18, Turčianska Štiavnička (Základná škola s MŠ)
Ul. Dolina 43, Košice-Poľov (Základná škola)
Ul. Fatranska 88, Šútovo (Materská škola)
Ul. Fraňa Kráľa 2086/2, Poprad - Veľká (Základná škola s MŠ)
Ul. Gašparovec 107/8, Granč - Petrovce (Materská škola)
Ul. Hlavná 233, Pribeník (Základná škola)
Ul. J. Jesenského 41, Levice (MŠ s VJM - Óvoda)
Ul. J. Jesenského 41, Levice (Základná škola s VJM)
Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom (Gymnázium M.R.)
Ul. J. Rašu 430, Budmerice (Základná škola s MŠ, Ul. J. Rašu č. 430, Budmerice)
ul. J. Švermu 4, Michalovce (Cirkevná materská škola)
ul. J.Lettricha č.3, Martin (Súkromná spojená škola)
Ul. Komenského 1137/37, Sereď (Materská škola)
Ul. kpt. Nálepku 5, Martin (Materská škola)
Ul. Lettricha 2, Martin (Súkromná materská škola)
ul. M. Kollára 447, Čáry (Materská škola)
Ul. M. R. Štefánika 17, Žiar nad Hronom (Základná škola)
Ul. Mládeže 2350/7, Poprad (Základná škola)
Ul. Mládeže 34, Rimavská Seč (Materská škola s VJM)
Ul. Obrancov mieru 1779, Dolný Kubín (Súkromná materská škola)
Ul. Obrancov mieru 1779, Dolný Kubín (Súkromná ZŠ s MŠ)
Ul. Obrancov mieru 884, Detva (Základná škola)
Ul. školská 11, Kalná nad Hronom (Materská škola)
Ul. Školská č. 143, Istebné (Základná škola s MŠ)
Ul. Školská č. 339, Važec (Základná škola s MŠ)
Ul. SNP 121, Rozhanovce (Základná škola)
Ul. SNP 14, Modra (Materská škola)
Ul. SNP 2, Zlaté Moravce (Stredná odborná škola - polytechnická, Ul. SNP 2, Zlaté Moravce)
Ul. SNP 27, Handlová (Materská škola)
ul. SNP 27, Sliač (Materská škola)
Ul. SNP 3, Ivanka pri Dunaji (Základná škola)
ul. SNP 30, Ivanka pri Dunaji (Spojená škola SOŠ)
Ul. športovcov 904, Púchov (CVČ Včielka)
Ul. sv. Jakuba 28, Bardejov (Súkromná materská škola)
Ul. sv. Michala č. 38, Levice (Ref. Czeglédi gymn. VJM)
Ul. T. Vansovej 16, Liptovský Mikuláš (Súkromná materská škola)
Ul. T. Vansovej 353/3, Zvolenská Slatina (Základná škola s MŠ T.V)
Ul. T. Vansovej 6, Nitra (Materská škola)
Ul. Vranovská 601, Liptovský Mikuláš (Materská škola)
Ul. Zeleného stromu 14, Rožňava (Evanjel. materská škola)
Ul. Zvolenská 32, Martin (Súkromná materská škola)
Ul.17.novembra 1, Prešov 1 (Fa hum. a prír.vied PU)
Ul.17.novembra 1, Prešov 1 (Filozofická fakulta PU)
Ul.17.novembra 13, Prešov 1 (Fakulta športu PU)
Ul.17.novembra 15, Prešov 1 (Pedagogická fakulta PU)
Ul.29.augusta 14, Banská Bystrica (Materská škola)
Ul.biskupa P.Gojdiča 2, Prešov 1 (Gréckokat.teol. fak. PU)
Ul.gen.M.R.Štefánika 379, Trenčín (Súkromná SOŠ)
Ul.J.Zigmundíka 334/5, Vrbové (Stredná odborná škola)
Ul.prof.Sáru 3, Banská Bystrica 1 (Materská škola)
Ul.SNP 16, Žiar nad Hronom (Súkr.obchodná akadémia)
Ul.Štefana Nahalku 396/10, Liptovská Teplička (Materská škola pri ZŠ)
Ul.Štefana Nahalku 396/10, Liptovská Teplička (Základná škola s MŠ, Ul.Štefana Náhalku 396/10, Liptovská Teplička)
Ulič 137, Ulič (Základná škola s MŠ)
Ulica 29. augusta 6, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola - Óvoda)
Ulica 9.mája č.1292, Kysucké Nové Mesto (Materská škola)
Ulica bratrícka 355/19, Lučenec (Základná škola s MŠ)
Ulica Dr. Herza 375/5, Lučenec (Materská škola)
Ulica Fándlyho 763/7A, Sereď (Základná škola Juraja Fándlyho, Fándlyho 763/7A, Sereď)
Ulica J. Kármána 25/5, Lučenec (Základná škola s MŠ)
Ulica J. Tranovského 1283, Poprad (Súkromná materská škola)
Ulica Jána Pavla II. 1, Košice (Základná škola Mateja Lechkého, Ulica Jána Pavla II., Košice)
Ulica Komenského 1227/8, Sereď (Základná škola Jána Amosa Komenského, Komenského 1227/8, Sereď)
Ulica Komenského 3064/41, Sereď (Základná škola)
Ulica Komenského 752, Čadca (Základná škola)
Ulica Márie 682, Šamorín (Materská škola)
Ulica mieru č. 1235, Bytča (Základná škola)
Ulica mládeže 2349/5, Poprad (Materská škola )
Ulica mládeže 2350/7, Poprad (Spojená škola - ZŠ)
Ulica mládeže 2614/11, Poprad (Materská škola 2)
Ulica Obrancov Mieru 298, Spišský Štvrtok (Materská škola)
Ulica pionierov 1, Rožňava (Základná škola)
Ulica pod Chočom 550, Lisková (Základná škola s MŠ)
Ulica školská 474/5, Kamenná Poruba (Základná škola)
Ulica slobody 1, Košice-Západ (Súkromná základná škola)
Ulica slobody 1, Košice-Západ (Základná škola)
Ulica SNP 1253, Poprad (Súkromná SOŠ)
Ulica sv. Gorazda 1, Žilina (Základná škola s MŠ)
Ulica Vajanského 2844/47, Lučenec (Základná škola)
Unín 420, Unín (Základná škola s MŠ)
Univerzitná 1, Žilina 1 (Elektrotechn. fak. ŽU)
Univerzitná 1, Žilina 1 (Fa humanitných vied ŽU)
Univerzitná 1, Žilina 1 (Fa riadenia a inf. ŽU)
Univerzitná 1, Žilina 1 (Fakulta PEDAS ŽU)
Univerzitná 1, Žilina 1 (Stavebná fakulta ŽU)
Univerzitná 1, Žilina 1 (Strojnícka fakulta ŽU)
Univerzitná 1, Žilina 1 (ŽU - Rektorát)
Univerzitné námestie 1, Trnava 1 (F zdrav.a soc.práce TTU)
Úpor 6, Zemplínska Nová Ves (Materská škola)
Úpor 6, Zemplínska Nová Ves (Základná škola)
Úprkova 3, Bratislava-Staré Mesto (S-Gymnázium Cambridge)
Urbárska 139/1, Gbeľany (Materská škola)
Urmince 298, Urmince (Základná škola s MŠ)
Ušiakova 1, Bratislava-Dúbravka (Materská škola)
Ustianska 11, Trnava (Cirk. MŠ sv. Alžbety)
Ústredie 169, Čierne (Materská škola)
Ústredie 183, Čierne (Základná škola)
Ústredie 533, Korňa (Základná škola)
Ústredie 547, Stará Bystrica (Centrum voľného času)
Ústredie 632, Skalité (Materská škola)
Ústredie 72, Petrovice (Základná škola s MŠ)
Ústredie 760, Oščadnica (Základná škola)
Ústredie 976, Klokočov (Základná škola)
Ústredie č. 976, Klokočov (Centrum voľného času)
Utekáč 821, Utekáč (Základná škola s MŠ)
Užhorodská 39, Košice-Juh (Súkr.šport.gymnázium)
Užhorodská 39, Košice-Juh (Základná škola)
Úzka 2, Prievidza (Spojená škola internátna, Úzka 2, Prievidza)
Úzka 221/7, Veľký Horeš (Základná škola)
Uzovce 138, Uzovce (Materská škola)
Uzovce 160, Uzovce (Základná škola)
Uzovská Panica 127, Uzovská Panica (Základná škola s VJM)
Uzovská Panica 205, Uzovská Panica (Materská škola s VJM)
Uzovské Pekľany 67, Uzovské Pekľany (Materská škola)
Uzovské Pekľany 67, Uzovské Pekľany (Základná škola)
Uzovský Šalgov 138, Uzovský Šalgov (Materská škola)
Uzovský Šalgov 20, Uzovský Šalgov (Základná škola)
V jame 27, Trnava (Materská škola)
V. Clementisa 251/12, Prievidza (Materská škola)
V. Javorku 29/1, Žilina (Súkromná materská škola)
V. Javorku 32, Žilina (Základná škola)
V. P. Tótha 31, Senica (Stredná odborná škola)
V. P. Tótha 32, Senica (Základná škola, V. P. Tótha 32, Senica)
V. Palkovicha 3, Kolárovo (ZŠ F.Rákócziho II.s VJM)
V.J.Dolinského 2, Martin 8 (Základná škola s MŠ)
Vaďovce 93, Vaďovce (Materská škola)
Vaďovce 93, Vaďovce (Základná škola)
Vagonárska ulica 1600/4, Poprad-Spišská Sobota (Základná škola s MŠ, Vagonárska 1600/4, Spišská Sobota)
Váhovce 116, Váhovce (Materská škola)
Vajanského 16, Pezinok (Materská škola)
Vajanského 2, Skalica (Základná škola, Vajanského 2, Skalica)
Vajanského 23, Levice (Stredná umelecká škola)
Vajanského 3, Trnava (Materská škola)
Vajanského 35, Piešťany (Základná škola)
Vajanského 370/6, Rožňava (Materská škola)
Vajanského 93, Modra (Základná škola)
Vajkovce 65, Vajkovce (Materská škola)
Valaská Belá 242, Valaská Belá (Základná škola)
Valaská Dubová 137, Valaská Dubová (Základná škola s MŠ)
Valča 375, Valča (Materská škola)
Valča 81, Valča (Základná škola)
Valice 6, Valice (Materská škola s VJM)
Valkovce 51, Valkovce (Materská škola)
Vaľkovňa 78, Vaľkovňa (Materská škola)
Valova 40, Piešťany (Materská škola)
Vančurova 38, Trnava (MŠ ako súčasť ZŠ)
Vančurova 38, Trnava (Základná škola s MŠ)
Vaniškovce 49, Vaniškovce (Materská škola)
Vansovej 231, Tisovec-Rimavská Píla (Materská škola)
Varhaňovce 20, Varhaňovce (Materská škola)
Varhaňovce 62, Varhaňovce (Základná škola)
Varšavská cesta 1, Žilina (Gymnázium)
Vasiľov 58, Vasiľov (Základná škola s MŠ)
Vavilovova 18, Bratislava-Petržalka (Súkromná MŠ)
Vavrečka 204, Vavrečka (Základná škola s MŠ)
Vavrišovo 4, Vavrišovo (Materská škola)
Važecká 11, Prešov (Základná škola)
Važecká 18, Prešov (Materská škola)
Vazovova 12, Bratislava-Staré Mesto (SOŠ elektr. Frassatiho)
Vazovova 16, Bratislava-Staré Mesto (Materská škola)
Vazovova 4, Bratislava-Staré Mesto (Základná škola)
Vazovova 5, Bratislava 1 (STU - rektorát)
Vazovova 6, Bratislava (Gymnázium J. Papánka)
Vazovova 6, Bratislava-Staré Mesto (Gymnázium)
Vážska 399, Ladce (Základná škola, Vážska 399, Ladce)
Včelince 130, Včelince (Materská škola s VJM)
Včelince 44, Včelince (Základná škola s VJM)
Velčice 225, Velčice (Materská škola)
Velčice 86, Velčice (Základná škola)
Velehradská 24, Bratislava-Ružinov (Materská škola)
Veličná 123, Veličná (Materská škola)
Veľká Budafa 4, Holice (Materská škola s VJM)
Veľká Čalomija 65, Veľká Čalomija (Materská škola)
Veľká Čalomija 65, Veľká Čalomija (Základná škola)
Veľká Čausa 105, Veľká Čausa (Materská škola)
Veľká Čierna 11, Veľká Čierna (Materská škola)
Veľká Dolina 282, Veľká Dolina (Materská škola)
Veľká Franková 56, Veľká Franková (Materská škola)
Veľká Franková 56, Veľká Franková (Základná škola)
Veľká Hradná 210, Veľká Hradná (Základná škola s MŠ)
Veľká Ida 1, Veľká Ida (Základná škola)
Veľká Ida č. 359, Veľká Ida (Materská škola)
Veľká Lehota 433, Veľká Lehota (Základná škola s MŠ)
Veľká nad Ipľom 231, Veľká nad Ipľom (Materská škola)
Veľká nad Ipľom 231, Veľká nad Ipľom (Základná škola)
Veľká Okružná 1089/19, Partizánske (Základná škola s MŠ)
Veľká okružná 22, Žilina (Gymnázium)
Veľká okružná 25, Žilina (SPŠ stavebná)
Veľká okružná 32, Žilina (Obchodná akadémia)
Veľká Paka 253, Veľká Paka (Materská škola)
Veľká Paka 253, Veľká Paka (Základná škola)
Veľká Ves nad Ipľom 31, Veľká Ves nad Ipľom (Materská škola s VJM)
Veľké Bierovce 160, Veľké Bierovce (Materská škola)
Veľké Blahovo 149, Veľké Blahovo (Základná škola s VJM)
Veľké Blahovo 98, Veľké Blahovo (Materská škola s VJM)
Veľké Chyndice 160, Veľké Chyndice (Materská škola)
Veľké Dravce 220, Veľké Dravce (Základná škola s VJM)
Veľké Držkovce 179, Veľké Držkovce (Materská škola)
Veľké Dvorany 53, Veľké Dvorany (Materská škola)
Veľké Hoste 173, Veľké Hoste (Materská škola)
Veľké Kozmálovce 163, Veľké Kozmálovce (Materská škola)
Veľké Kozmálovce 56, Veľké Kozmálovce (Základná škola)
Veľké Kršteňany 149, Veľké Kršteňany (Materská škola)
Veľké Lovce 59, Veľké Lovce (Základná škola s MŠ)
Veľké Ludince 390, (Základná škola s MŠ, Veľké Ludince 390, Veľké Ludince )
Veľké Pole 105, Veľké Pole (Materská škola)
Veľké Raškovce 112, Veľké Raškovce (Materská škola)
Veľké Revištia 24, Veľké Revištia (Základná škola)
Veľké Revištia 32, Veľké Revištia (Materská škola)
Veľké Rovné 302, Veľké Rovné (Základná škola s MŠ)
Veľké Slemence 18, Veľké Slemence (Materská škola)
Veľké Slemence 18, Veľké Slemence (Základná škola s VJM)
Veľké Teriakovce 31, Veľké Teriakovce (Materská škola)
Veľké Turovce 321, Veľké Turovce - Nagytúr (MŠ s VJM - Óvoda)
Veľké Uherce 145, Veľké Uherce (Základná škola)
Veľké Uherce 146, Veľké Uherce (Materská škola)
Veľké Vozokany 3, Veľké Vozokany (Materská škola)
Veľkohorešská 15, Malý Horeš (Materská škola)
Veľkomoravská 12, Trenčín (Základná škola, Veľkomoravská 12, Trenčín)
Veľkomoravská 14, Trenčín (SOŠ podnikania)
Veľký Folkmar 328, Veľký Folkmar (Základná škola s MŠ)
Veľký Klíž 106, Veľký Klíž (Základná škola)
Veľký Klíž 2, Veľký Klíž (Materská škola)
Veľký Lapáš 499, Veľký Lapáš (Základná škola)
Veľký Lipník 45, Veľký Lipník (Základná škola s MŠ)
Veľký Slivník 89, Veľký Slivník (Materská škola)
Veľopolie 6, Veľopolie (Materská škola)
Ventúrska ul.3, Bratislava 1 (Divadelná fakulta VŠMU)
Veselé 368, Veselé (Materská škola)
Veselé 92, Veselé (Základná škola)
Veterná 150, Námestovo X. (Materská škola)
Veterná 496/21, Šamorín (Materská škola)
Veterná Poruba 36, Veterná Poruba (Materská škola)
Veternicova 20, Bratislava-Karlova Ves (Základná škola)
Vetvárska 7, Bratislava-Podunaj.Biskup (Základná škola s MŠ s VJM, Vetvárska 7, Bratislava)
Vieska nad Žitavou 64, Vieska nad Žitavou (Materská škola)
Viestova 1, Myjava (Základná škola)
Vígľašská Huta-Kalinka 13, Vígľašská Huta-Kalinka (Materská škola)
Vihorlatská 10, Bratislava-Nové Mesto (Súkromná základná škola)
Vihorlatská 1420/8, Snina (Súkromná materská škola)
Vikartovce 138/6, Vikartovce (Základná škola s MŠ)
Vinné 514, Vinné (Základná škola s MŠ)
Vinodol 218, Vinodol (Materská škola)
Vinohradnícka 32, Limbach (Materská škola)
Vinohradnícka 70, Limbach (Základná škola)
Vinohradská 1595/3, Močenok (Materská škola)
Vinohradská 48, Šamorín (Súkr. HA SD Jednota)
Vinohradská 48, Šamorín (Súkr. SOŠ SD Jednota)
Vinohradská 62, Šenkvice (Základná škola)
Vinohradská 7, Hlohovec (Materská škola)
Vinohradská 9, Hlohovec (Cirkevná materská škola)
Vinohrady nad Váhom 347, Vinohrady nad Váhom (Základná škola, Vinohrady nad Váhom 347, Vinohrady nad Váhom)
Virt 47, Virt (MŠ s VJM - Óvoda)
Vislanka 87, Vislanka (Základná škola s MŠ)
Višňové 446, Višňové (Základná škola s MŠ)
Visolaje 150, Visolaje (MŠ súčasť ZŠ)
Visolaje 150, Visolaje (ZŠ s MŠ)
Vištuk 44, Vištuk (Základná škola s MŠ)
Vitanová 90, Vitanová (Základná škola s MŠ)
Víťaz 183, Víťaz (Materská škola)
Víťaz 236, Víťaz (Základná škola)
Vítkovce 20, Vítkovce (Materská škola)
Vítkovce 53, Vítkovce (Základná škola)
Vl. Clementisa 1166/21, Revúca (Gymnázium M.K.)
Vl. Clementisa 12, Revúca (Materská škola)
Vlachy 109, Vlachy (Materská škola)
Vlastenecké námestie 1, Bratislava (Súkromná SPŠ animovanej tvorby)
Vlastenecké námestie 1, Bratislava-Petržalka (Súkr. SUŠ animov.tvorby)
Vlčany 1547, Vlčany (Základná škola s MŠ, č. 1547, Vlčany)
Vlčie hrdlo 50, Bratislava-Ružinov (SOŠ chemická)
Vlčkovce 1, Vlčkovce (Základná škola s MŠ)
Vlkanovská 68, Vlkanová (Základná škola s MŠ)
Vlkas 81, Vlkas (Materská škola)
Vlková 18, Vlková (Základná škola s MŠ)
Vlkovce 70, Vlkovce (Základná škola s MŠ)
Vlky 1, Vlky (Materská škola)
Vlkyňa 4, Vlkyňa (Materská škola)
Vodárenská 3, Prešov (Stredná umelecká škola)
Voderady 160, Voderady (Základná škola s MŠ)
Voderady 47, Voderady (MŠ ako súčasť ZŠ)
Vodná 29, Komárno (MŠ s VJM - Óvoda)
Vojany 318, Vojany - Vaján (Materská škola)
Vojenská 114, Levice (Materská škola)
Vojka nad Dunajom 219, Vojka nad Dunajom (Materská škola s VJM)
Vojkovce 112, Vojkovce (Základná škola s MŠ)
Vojňany 69, Vojňany (Materská škola)
Volgogradská 1, Prešov (SOŠ technická, Volgogradská 1, Prešov)
Volgogradská 2, Michalovce (Cirkevná základná škola)
Volgogradská 3, Prešov (Obchodná akadémia)
Volgogradská 48, Prešov (Materská škola)
Volgogradská 8, Prešov (Súkromná HA)
Voznica 206, Voznica (Materská škola)
Vozokanská 13, Čierne Kľačany (Materská škola)
Vozokany 297, Vozokany (Materská škola s VJM)
Vrádište 226, Vrádište (MŠ ako súčasť ZŠ)
Vrádište 226, Vrádište (Základná škola s MŠ, č. 226, Vrádište)
Vrakúň 471, Vrakúň (Materská škola s VJM)
Vranovská 2, Bratislava-Petržalka (Evanjelické lýceum)
Vranovská 4, Bratislava-Petržalka (SOŠ technická)
Vranovská 4, Bratislava-Petržalka (Súkromná SOŠ ochrany osôb a majetku, Vranovská 4, Bratislava)
Vrbická 632, Liptovský Mikuláš (SOŠ obchodu a služieb)
Vrbická 632, Liptovský Mikuláš (Stredná zdrav. škola)
Vrbická 632, Liptovský Mikuláš (Stredná zdravotnícka škola)
Vrbnica 20, Vrbnica (Základná škola)
Vrbov 216, Vrbov (Materská škola)
Vrbov 266, Vrbov (Základná škola)
Vrbovce 147, Vrbovce (Základná škola s MŠ)
Vrbovka 53, Vrbovka (Základná škola s MŠ)
Vrútocká 58, Bratislava-Ružinov (Základná škola)
Vsetínska 36, Stará Ľubovňa (Materská škola)
Vtáčkovce 1, Vtáčkovce (Základná škola)
Výborná 8, Výborná (Materská škola)
Výčapy - Opatovce 185, Výčapy - Opatovce (Základná škola)
Výčapy - Opatovce 478, Výčapy - Opatovce (Materská škola)
Východná 18, Martin (Súkromná materská škola)
Východná 18, Martin (Súkromná základná škola BellAmos)
Východná 715, Východná (Materská škola)
Východná 9, Trenčín (Centrum voľného času)
Východná 9, Trenčín (Základná škola)
Vychylovka 687, Nová Bystrica (Základná škola s MŠ)
Vydrany 314, Vydrany (Materská škola s VJM)
Vydrník 121, Vydrník (Základná škola s MŠ)
Vyhne 100, Vyhne (Materská škola)
Vyhne 111, Vyhne (Základná škola)
Výhony 11, Osuské (Základná škola s MŠ)
Vyškovce nad Ipľom 282, Vyškovce nad Ipľom (MŠ s VJM - Óvoda)
Vyškovce nad Ipľom 34, Vyškovce nad Ipľom (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Vyšná Olšava 117, Vyšná Olšava (Základná škola)
Vyšná Olšava 28, Vyšná Olšava (Materská škola)
Vyšná Rybnica 138, Vyšná Rybnica (Základná škola)
Vyšná Rybnica 70, Vyšná Rybnica (Materská škola)
Vyšná Šebastová 156, Vyšná Šebastová (Materská škola)
Vyšná Sitnica 1, Vyšná Sitnica (Základná škola)
Vyšná Sitnica 129, Vyšná Sitnica (Materská škola)
Vyšná Slaná 29, Vyšná Slaná (Materská škola)
Vyšná Voľa 88, Vyšná Voľa (Materská škola)
Vyšné Hágy 29, Vysoké Tatry (Základná škola, Vyšné Hágy 29, Vysoké Tatry )
Vyšné Hágy 34, Vysoké Tatry (Materská škola)
Vyšné Remety 113, Vyšné Remety (Materská škola)
Vyšné Ružbachy 330, Vyšné Ružbachy (Základná škola s MŠ)
Vyšnokubínska 135/35, Vyšný Kubín (Základná škola s MŠ)
Vyšný Hrušov 63, Vyšný Hrušov (Základná škola s MŠ)
Vyšný Klátov 132, Vyšný Klátov (Materská škola)
Vyšný Koniec 969, Čierne (Základná škola s MŠ)
Vyšný Mirošov 44, Vyšný Mirošov (Materská škola)
Vyšný Mirošov 44, Vyšný Mirošov (Základná škola)
Vyšný Orlík 84, Vyšný Orlík (Materská škola)
Vyšný Orlík 84, Vyšný Orlík (Základná škola)
Vyšný Žipov 22, Vyšný Žipov (Materská škola)
Vyšný Žipov 220, Vyšný Žipov (Základná škola)
Vysoká nad Kysucou 287, Vysoká nad Kysucou (Materská škola)
Vysoká nad Kysucou 316, Vysoká nad Kysucou (Základná škola)
Vysoká nad Uhom 314, Vysoká nad Uhom (Materská škola)
Vysoká nad Uhom 314, Vysoká nad Uhom (Základná škola)
Vysokoškolákov 13, Žilina (Obch.akadémia sv.T.Akv.)
Vysokoškolákov 13, Žilina (Obchodná akadémia sv. Tomáša Akvinského)
Vysokoškolská 4, Košice 1 (Stavebná fakulta TU)
Vývojová 228, Bratislava-Rusovce (Základná škola s MŠ, Vývojová 228, Bratislava-Rusovce)
Watsonova 2, Košice-Sever (Materská škola)
Watsonova 61, Košice-Sever (Obchodná akadémia, Watsonova 61, Košice)
Wolkerova 10, Bardejov (Základná škola)
Z. Fábryho 36, Veľké Kapušany (ZŠ s VJM J.Erdélyiho)
Z. Kodálya 765, Galanta (SOŠ obchodu a služieb)
Z. Nejedlého 2, Spišská Nová Ves (Základná škola)
Z. Nejedlého 5, Spišská Nová Ves (Materská škola)
Za dráhou 19/477, Ružomberok (Materská škola)
Za Hradbami 1, Pezinok (Cirkevná MŠ sv. Jozefa)
Za hradbami 1, Pezinok (Materská škola)
Za humnami 78, Nitra (Materská škola)
Za kasárňou 2, Bratislava-Nové Mesto (Základná škola s MŠ)
Za priekopou 57, Košice-Myslava (Materská škola)
Za vodou 14, Stará Ľubovňa (Základná škola)
Za zámkom 436, Vígľaš (Základná škola)
Zábiedovo 68, Zábiedovo (Základná škola s MŠ)
Žabokreky 166, Žabokreky (Materská škola)
Žabokreky 54, Žabokreky (Základná škola)
Záborské 14, Záborské (Materská škola)
Záborského ulica 3248/13, Poprad (Materská škola)
Zádielska 4, Košice-Staré Mesto (Materská škola)
Zádubnie 196, Žilina (Základná škola s MŠ)
Zadunajská 27, Bratislava-Petržalka (Súkr. MŠ)
Zadunajská 27, Bratislava-Petržalka (Súkromná ZŠ)
Zadunajská cesta 27, Bratislava-Petržalka (Súkr. gymnázium Mercury)
Záhor 148, Záhor (Základná škola)
Záhor 70, Záhor (Materská škola)
Záhorácka 919, Borský Mikuláš (Základná škola)
Záhorácka 95, Malacky (Základná škola, Záhorácka 95, Malacky)
Záhradná 10, Streda nad Bodrogom (Materská škola - Óvoda)
Záhradná 17, Čierna nad Tisou (Materská škola)
Záhradná 2, Pukanec (Materská škola)
Záhradná 202, Jahodná (ZŠ s MŠ s VJM)
Záhradná 31, Rimavská Seč (Základná škola)
Záhradná 34, Pezinok (Materská škola)
Záhradné 226, Záhradné (Materská škola)
Záhradnícka 44, Bratislava-Ružinov (SZŠ)
Záhradnícka 536/20, Dolný Štál (Materská škola s VJM)
Záhradnická 83/19, Svinia (Základná škola s MŠ)
Záhumenská 363, Dolná Streda (Materská škola, Záhumenská 363, Dolná Streda)
Záhumnie 24, Brehy (Základná škola s MŠ)
Zaježová 5, Pliešovce (Základná škola)
Zákamenné 967, Zákamenné (ZŠ s MŠ J. Vojtaššáka)
Žakarovce 338, Žakarovce (Materská škola)
Zakarpatská 12, Rožňava (Základná škola)
Zákopčie 888, Zákopčie (Materská škola)
Zákopčie č. 957, Zákopčie (Základná škola)
Žakovce 70, Žakovce (Základná škola)
Žakovce 71, Žakovce (Materská škola)
Žalobín 36, Žalobín (Materská škola)
Žalobín 36, Žalobín (Základná škola)
Zalužice 450, Zalužice (Základná škola s MŠ)
Zamarovce 63, Zamarovce (Materská škola)
Zámutov 388, Zámutov (Materská škola)
Zámutov 531, Zámutov (Základná škola)
Záplotie 414, Rajecká Lesná (Základná škola)
Záporožská 8, Bratislava-Petržalka (Bulharské gymnázium)
Záporožská 8, Bratislava-Petržalka (Súkr. MŠ Christa Boteva)
Záporožská 8, Bratislava-Petržalka (Súkromná bulharská ZŠ)
Zarevúca 18, Ružomberok (Základná škola)
Záriečie 136, Záriečie (Základná škola s MŠ)
Žarnovická 1078/13, Turčianske Teplice (Základná škola s MŠ)
Záskalická 2053/5, Dolný Kubín (Materská škola)
Žaškov 219, Žaškov (Základná škola s MŠ)
Zástranie 284, Žilina (Materská škola)
Závada 202, Závada (Materská škola)
Závada 54, Závada (Materská škola)
Závadka 194, Závadka (Materská škola)
Závadka 195, Závadka (Základná škola)
Závadka 36, Závadka (Materská škola)
Závadka 72, Závadka (Materská škola)
Závadka 73, Závadka (Základná škola)
Závadská 1, Tomášovce (Materská škola)
Zavarská 9, Trnava (SOŠ poľn. a služ. na v.)
Závažná Poruba 139, Závažná Poruba (Materská škola)
Závodská cesta 2961, Žilina (Súkr. SOŠ spol. strav.)
Zbehy 148, Zbehy (Materská škola)
Zbehy 661, Zbehy (Základná škola)
Žbince 145, Žbince (Základná škola s MŠ)
Zborov nad Bystricou 604, Zborov nad Bystricou (Základná škola s MŠ, č. 604, Zborov nad Bystricou)
Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto (Gymn. sv. T. Akvinského)
Zbrojníky 177, Zbrojníky (Materská škola)
Zbrojníky 177, Zbrojníky (Základná škola)
Zbudské Dlhé 12, Zbudské Dlhé (Materská škola)
Zbudské Dlhé 44, Zbudské Dlhé (Základná škola)
Zbudza 60, Zbudza (Materská škola)
Ždaňa 243, Ždaňa (Materská škola)
Ždiar 255, Ždiar (Základná škola s MŠ)
Zdoba 160, Sady nad Torysou (Základná škola)
Zdravotnícka 3, Nové Zámky (SOŠ hotel.služ. a obch.)
Žehňa 20, Žehňa (Základná škola)
Žehňa 9, Žehňa (Materská škola)
Žehra 10, Žehra (Materská škola)
Žehra 48, Žehra (Materská škola)
Žehrianska 6, Bratislava-Petržalka (SOŠ GASMO)
Žehrianska 6, Bratislava-Petržalka (Súkr. hotelová akadémia)
Zelená 2, Martin-Priekopa (SOŠ dopravná, Zelená 2, Martin - Priekopa)
Zelená 773/1, Smižany (Materská škola)
Zeleneč 118, Zeleneč (Materská škola)
Zeleneč 223, Zeleneč (Základná škola)
Zeleného stromu 14, Rožňava (Základná škola)
Železná Breznica 181, Železná Breznica (Materská škola)
Železničiarov 278, Trstená (Gymnázium M. Hattalu)
Železničná 102, Madunice (Základná škola s MŠ)
Železničná 14, Bratislava-Vrakuňa (Základná škola)
Železničná 156, Betliar (Základná škola)
Železničná 2, Revúca (Súkr. SOŠ)
Železničná 245, Jelšava (Základná škola s MŠ)
Železničná 26, Hrachovo (Základná škola s MŠ S.V)
Železničná 260, Revúca (Gymnázium)
Železničná 260, Revúca (Prvé slov.lit.gymnázium)
Železničná 460, Švedlár (Materská škola)
Železničná 5, Poltár (Spojená škola - SOŠ)
Železničná 7, Veľký Meder (Centrum voľného času)
Železničná 7, Veľký Meder (Materská škola s VJM)
Železničná 74, Považská Bystrica (Materská škola)
Železničná 98, Michal na Ostrove (Materská škola s VJM)
Železničná 98, Michal na Ostrove (Základná škola s VJM)
Železničný riadok 3, Levoča (Materská škola)
Železník 69, Železník (Materská škola)
Železník 88, Železník (Základná škola)
Želiarska 4, Košice-Ťahanovce (Základná škola s MŠ)
Želmanovce 26, Želmanovce (Základná škola)
Želmanovce 27, Želmanovce (Materská škola)
Zemanská 2, Krompachy (Základná škola)
Zemianske Podhradie 117, Zemianske Podhradie (Materská škola)
Zemianske Sady 162, Zemianske Sady (Základná škola s MŠ)
Zemplín 111, Zemplín (Materská škola)
Zemplínska 2, Prešov (Materská škola)
Zemplínska Široká 277, Zemplínska Široká (Materská škola)
Zemplínska Široká 277, Zemplínska Široká (Základná škola)
Žiacka 18, Košice-Krásna (Materská škola)
Žiarska 679/13, Liptovský Mikuláš (Základná škola)
Zigmundíkova 14, Chtelnica (Materská škola)
Žihárec 1, Žihárec (Materská škola)
Žihárec 1, Žihárec (MŠ s VJM - Óvoda)
Žihárec 2, Žihárec (Základná škola)
Žihárec 2, Žihárec (ZŠ s VJM - Alapiskola)
Žikava 39, Žikava (Materská škola)
Zimná 190, Dobšiná (Základná škola Evgena Ruffínyho Dobšiná, Zimná 190, Dobšiná)
Zimná 413, Hrabušice (Materská škola II.priZŠ)
Zimná 6, Čierna nad Tisou (Základná škola s VJM)
Zimné 96, Rudňany (Základná škola)
Žipov 21, Žipov (Materská škola)
Žirany 394, Žirany (Základná škola s MŠ, č. 394, Žirany)
Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa (Súkromné gymnázium)
Žitavská 1, Bratislava-Vrakuňa (Základná škola)
Žitavské nábrežie 1, Zlaté Moravce (Materská škola)
Žitná - Radiša 4, Žitná - Radiša (Materská škola)
Žižkova 4, Košice-Juh (Materská škola)
Zlatá 2, Rožňava (Základná škola, Zlatá 2, Rožňava)
Zlaté 184, Zlaté (Základná škola s MŠ)
Zlatníky 62, Zlatníky (Materská škola)
Zlatníky 62, Zlatníky (Základná škola)
Zlatohorská 18, Bratislava-Lamač (C-MŠ sv.Filipa Neriho,Zlatohorská 18, Bratislava-Lamač)
Zliechov 47, Zliechov (Materská škola)
Zliechov 47, Zliechov (Základná škola)
Žlkovce 250, Žlkovce (Materská škola)
Žlkovce 250, Žlkovce (Základná škola)
Zochova 1, Bratislava 1 (Hud.a tanečná fak. VŠMU)
Zochova 9, Bratislava-Staré Mesto (SPŠ elektrotechnická)
Zoltána Fábryho 1, Veľké Kapušany (Gymnázium)
Zubák 192, Zubák (Základná škola s MŠ)
Zubné 30, Zubné (Materská škola)
Zubné 41, Zubné (Základná škola)
Župčany 171, Župčany (Základná škola s MŠ)
Župkov 18, Župkov (Základná škola s MŠ)
Zupkova 37, Košice-Dargov. hrdinov (Materská škola)
Župná cesta 567/12, Turňa nad Bodvou (Materská škola)
Župné námestie 7, Bratislava (Fa médií (fikt.))
Zuzkin park 2, Košice-Západ (Materská škola)
Zvolenská 130/6, Vígľaš (Materská škola)
Zvolenská 23, Nitra (Materská škola)
Zvolenská cesta 83, Lučenec (SOŠ hotel. sl a dopravy)
Zvončín 83, Zvončín (Materská škola)
Trieda
profilový obrázok (Nie je povinné vyplniť.)
mobilné číslo ( Nie je povinné vyplniť. Používaj iba čísla.)
+421
Súhlasím so zaslaním e-mailov na moju adresu, ktorú som uviedol pri registrácii.
Súhlasím s ochranou osobných údajov a Pravidlami hry. Prečítal som si ich a súhlasím so všeobecnými zmluvnými podmienkami a dodatkom.